Co myślisz o związkach i o miłości? Quiz na podstawie parringów z „Harry’ego Pottera”

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 55

DanusiaGrandziora

DanusiaGrandziora

Miłość od pierwszego wejrzenia.
Niektórzy w to wierzą, inni wręcz przeciwnie. Ty zdecydowanie jesteś w tej pierwszej grupie! Wierzysz, że gdy spojrzysz w oczy tej drugiej osoby, to już wiesz, że to TA osoba! Ufasz, że każdy z nas ma zmysł wyczuwania odpowiedniej dla siebie osoby, że jeden uśmiech wystarczy, żeby się zakochać. Zresztą sama wypatrujesz na horyzoncie tej osoby, na której widok Twoje serce oszaleje!

Odpowiedz
1
.Nevermind.

.Nevermind.

Nieprawdopodobne uczucie.
„To niemożliwe”. „Ci ludzie nie mogą być razem”. „To nieprawdopodobne”. „To zaprzecza logice”. Dla Ciebie te zdania nic nie znaczą. Każda miłość, nawet najbardziej dziwna i nieprawdopodobna, jest miłością. Wierzysz w uczucie dwóch, z pozoru całkiem różnych od siebie istot, podświadomie łączysz ze sobą dwa różne światy. Ale umówmy się – Ty to uwielbiasz! Sama chciałabyś być w takim związku – niby dziwnym i niezwykłym, ale szczerym!

Ojjj tak

Odpowiedz
BellaGranger

BellaGranger

Prawdziwa miłość.

Odpowiedz
1
accio_obliviate

accio_obliviate

Tęczowa słabość.
Uwielbiasz miłość homoseksualną. Jesteś osobą otwartą, tolerancyjną i wyrozumiałą. Jednym z Twoich hobby jest pianie z zachwytu na widok par jednej płci i czytanie fanfictions o wszelkich „tęczowych” związkach. Według Ciebie taka miłość jest słodka i piękna. Czy sama chciałabyś w takiej być? Nie wiem. Ale jestem pewna, że marzysz skrycie o przyjacielu-geju…

Taaaaaaaak!!!!!! to 100% ja! uwielbiam czytać fanfiction o tematyce boyxboy <3
I tak! Marze to takim przyjacielu! <333333

Odpowiedz
PannaTengu

PannaTengu

Zakazany związek.
Coś w tym jest – zawsze byłam antagonistą.

Odpowiedz
Kamikiki45

Kamikiki45

Prawdziwa miłość … fajnie

Odpowiedz
1
Azri

Azri

Bad boy i good girl.
Przyznaj się – kręcą Cię związki w stylu niegrzecznych chłopców i poukładanych, cichutkich dziewczyn? Uwielbiasz wczytywać się w te wypełnione nagłym, namiętnym uczuciem opowiadania. Dla Ciebie przeciwieństwa się przyciągają i wierzysz w to całym sercem! Zresztą, która dziewczyna nie marzy o tym, żeby spotkać na swojej drodze niegrzecznego chłopca, który będzie grzeczny tylko dla niej? No co prawda to prawda. Uwielbiam czytać o czymś takim. Jak dla mnie Hermiona i Malfoy powinni być razem.

Odpowiedz
Annabeth_Lancaster

Annabeth_Lancaster

Prawdziwa miłość 💕
Przy okazji zapraszam do zajrzenia na http://hagrid.pl. W Akademii Magii Rubeusa Hagrida możesz spotkać profesorów nauczających z pasją, swoich przyszłych najlepszych przyjaciół, a także całą resztę osób, które sprawią, że uśmiech na Twojej twarzy będzie się pojawiał częściej. Obiecuję, że nie pożałujesz. Na najlepszego ucznia czeka wybrana książka!

Odpowiedz
1
VanessaPotter

VanessaPotter

Przyznaj się – kręcą Cię związki w stylu niegrzecznych chłopców i poukładanych, cichutkich dziewczyn? Uwielbiasz wczytywać się w te wypełnione nagłym, namiętnym uczuciem opowiadania. Dla Ciebie przeciwieństwa się przyciągają i wierzysz w to całym sercem! Zresztą, która dziewczyna nie marzy o tym, żeby spotkać na swojej drodze niegrzecznego chłopca, który będzie grzeczny tylko dla niej?

I obrazek Draco i Hermoiony… Faktycznie podobają mi się takie zwiąski ;)

Odpowiedz
Ksiazkowa357

Ksiazkowa357

Zapraszam na prolog oraz pierwszą część mojego opowiadania o Harrym :)
http://samequizy.pl/twoja-historia-z-harrym-jako-siostra-dracona-prolog/

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej