Jak lubisz podróżować na podstawie Twojego znaku zodiaku?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 51

Krukogon

Krukogon

Zgadzam się w 50%! 😉
Świetny Quiz!

Odpowiedz
LixiGacha

LixiGacha

Cenisz sobie własną przestrzeń, więc podczas podróży lubisz znaleźć czas na medytację, czytanie i odpoczynek. Jesteś szczęśliwy, przebywając w jednym miejscu i poznając je dogłębnie. Chętnie przebywasz w pobliżu wody. Preferujesz też podróżowanie z romantycznym partnerem. Podziel się wynikiem w komentarzu!
No niezbyt się zgadza

Odpowiedz
NikiTheBest

NikiTheBest

skorpion… nie medytuje ale reszta prawda

Odpowiedz
Marzycielka.Clouds

Marzycielka.Clouds

Fajne

Odpowiedz
Pearl.

Pearl.

Wodnik
Często niepokoisz się brakiem równowagi w świecie, a podróże przybliżają Cię do problemów innych ludzi i dzięki temu możesz lepiej im pomagać. Lubisz też wyjazdy, które są związane z gwiazdami i zjawiskami takimi jak, np. zaćmienie słońca.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super quiz! 🥰

Odpowiedz
Dark_flame

Dark_flame

Byk
Jesteś bardzo zmysłowy i lubisz się rozpieszczać . Chętnie rozkoszujesz się dotykiem pluszowych szlafroków w spa, zapachem bogatej aromaterapii i przyjemnością masażu. Twoje wymarzone podróże są z dużą ilością luksusu i bez zbytniego pośpiechu.

Odpowiedz
Duch_spod_latarni

Duch_spod_latarni

Bliźnięta
Lubisz podróżować, uczyć się i doświadczać nowych rzeczy. Wybierasz wyjazdy, które pomogą Ci na chwilę zapomnieć o normalnym życiu. Po dotarciu do celu lubisz też poznawać lokalną kulturę i mieszańców. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Lubię zwiedzać i poznawać truche kultury, ale nie lubię poznawać mieszkańców

Odpowiedz

N...i

Lew
Lubisz rozkoszować się ekskluzywną kulturą i ekscytacją towarzyszącą wymarzonym wyjazdom. Chętnie przebywasz w pięciogwiazdkowych hotelach i rezerwujesz stoliki w eleganckich restauracjach. Podziel się wynikiem w komentarzu!

fajnie ^^

Odpowiedz
-LonelyGirl-

-LonelyGirl-

Ryby
Jesteś uduchowiony i wrażliwy. Lubisz odwiedzać różne świątynie i zabytki religijne, nie tylko dla duchowych przeżyć, ale także dla podziwiania ich historycznego piękna. Na wyjazdach trzymasz się własnego harmonogramu, a podążanie za przewodnikiem nie pasuje do Twojego stylu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
spaghetti_love.Rm

spaghetti_love.Rm

Bliźnięta
Lubisz podróżować, uczyć się i doświadczać nowych rzeczy. Wybierasz wyjazdy, które pomogą Ci na chwilę zapomnieć o normalnym życiu. Po dotarciu do celu lubisz też poznawać lokalną kulturę i mieszańców. Podziel się wynikiem w komentarzu! Nie lubię się uczyć i nie przepadam za zwiedzaniem

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej