Jak chcecie zapraszam, nie zmuszam

Jezuu. Mam problem. Jeszcze nigdy nie miałam chłopaka, nie byłam zakochana ani nic. Zauroczyłam się w jednym chłopaku z klasy no ale jak idzie się domyśleć, nie odwzajemnia tego. Wiem bo może nie powiedziałam mu, ale mam znajomych którzy go pytali. No i dobra. Jest jednym z wielu moich znajomych, a nawet trochę przyjacielem, więc muszę o tym zapomnieć. Zdarza się. Teraz byłam u brata i jego znajomych nad morzem i jest tam jeden chłopak który ma takie samo imię, ale wydaje się być spoko (wcześniej dużo po nim jechałam), był moją niańką (bo pojechałam z nim i mimo bratem nad morze na imprezę) można się pośmiać itp, a teraz mam problem. Nie wiem co myśleć. Nie wiem czy to tylko znajomy brata, mój nowy znajomy, kolega, czy tylko typek który był zmuszony do niańczenia małolaty (nie malowałam się, ubrałam się w krótkie spodenki, koszulkę i bluzkę) bo obcy ludzie myśleli, że mam 17 lat. Oczywiście mam trochę mniej no ale i tak nieźle. Pilnował, żebym się nie zgubiła, żebym nie czuła się źle, Zaprowadził mnie do toalety (pijani faceci patrzyli na mnie bardzo nie fajnym wzrokiem. Czułam się jakby chcieli.... Sami wiecie) itp. No a teraz do sedna, przyśnił mi się on, myślę o nim i nie mogę zapomnieć. I czy to znaczy, że czuję coś do niego czy tylko mi się wydaję, bo chcę zapomnieć o tym drugim. Jeszcze moja rodzina mi nie ułatwia zadania bo np babcia do mnie, że jego nazwisko by mi pasowało itp. A dodam tylko, że jest starszy o kilka lat. Pomocy Jeżeli chcielibyście poznać szczegóły, lub poczytać o moich przygodach z wyjazdu, zapraszam do pisania na priv! 😙🤭 (Zdjęcia robione przeze mnie, ale nie nad morzem,mogę je oddać. Nie używam ich)
Pomogę
Nie pomogę

Sorry, there are no polls available at the moment.

7 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
CreepeTub
CreepeTub
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 11

arleta600

arleta600

Sądzę że się zauroczyłaś ale myślę że może cię dość lubić biorąc pod uwagę że tak się troszczył. Nie każdy tylko dlatego że ziomek go poprosi by tak zrobił więc myślę że może chociaż w niewielkim stopniu mu zależy

Odpowiedz
1
arleta600

arleta600

@CreepeTub Jeśli to przelotne zauroczenie to za te kilka lat zapomnisz i nie będziesz się nim przejmować a jeżeli to miłość to myślę że spróbujesz wdrożyć taki plan w życie i w przypadku drugiej opcji bardzo liczę że ci się uda :))))

Odpowiedz
1
CreepeTub

CreepeTub

•  AUTOR

@arleta600 dzięki wielkie. Pożyjemy, zobaczymy

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)

J..._

Brat twojego kolegi troszczył się o ciebie, gdy cię nańczył, może w pewnym stopniu zależy mu na tobie?

Odpowiedz
CreepeTub

CreepeTub

•  AUTOR

@Julie_Weasley_ no tak. Ale moje serce jest jakieś głupie. A zresztą. Chcesz popisać na priv?

Odpowiedz

J..._

@CreepeTub Pewka pisz

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej