Jak będzie wyglądała creepypasta o Tobie?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 45

Kanapka534

Kanapka534

Przyjaciele
Nie masz przyjaciół i lubisz samotne spacery nocą po lesie? Cudownie! Według tej creepypasty, pewnej nocy krocząc po lesie spotykasz pana mordercę. Zamiast walki na śmierć i życie zostajecie przyjaciółmi. Dodam, że on dał Ci posadę w swojej pracy, więc zostaliście przyjaciółmi po fachu.

,,Brzmi ciekawie?
Podziel się swoim wynikiem w komentarzu! "
może być

Odpowiedz
Helen_Otisek

Helen_Otisek

Nieszczęśnik ze zbłąkaną duszą

Wiedziesz nudne życie samotnika? W tej creepypaście ten stan nie potrwa za długo! Pewnej nocy odwiedził Cię niespodziewany gość i skrócił Twoją udrękę. Problem w tym, że nikt nie dał Ci mapy do zaświatów i Twoja dusza błąka się gdzieś po świecie, przy okazji zabijając innych tak dla rozrywki. Brzmi ciekawie? Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
AlexDragon

AlexDragon

Podpiszę pakt z Luckiem po czym zemszczę się na swoich oprawcach muaaahaaahaaa~!

Odpowiedz
german_spy

german_spy

Cyrograf
Twój szef wkurza Cię w pracy? Albo w szkole znowu inni wyśmiewają się z Ciebie? Nie przejmuj się! W tej creepypaście to Ty będziesz o krok przed innymi i podpiszesz pakt z Diabłem, dzięki czemu dostaniesz moce nadprzyrodzone i zemścisz się na wszystkich.

Odpowiedz
Lenainnit

Lenainnit

Psychofan
Uwielbiasz tą jedną osobę? Twój ukochany nie zwraca na Ciebie uwagi? Właśnie tym z tym problemem będziesz mierzył się w swojej creepypaście. Na początku drobne zauroczenie, potem odrzucenie, a na końcu zamordujesz każdego kto ośmieli się porozmawiać z Twoim ukochanym.

JESTEM AYANO TYLE ŻE GDYBY BYŁA CREEPYPASTĄ….

Odpowiedz
Dark_Angel20048

Dark_Angel20048

Nieszczęśnik ze zbłąkaną duszą
Idealnie pasuje hehe

Odpowiedz
_Sztos_

_Sztos_

Pan ,, Ciągle jestem głodny "
Kurde dosłownie jak Eyeless Jack

Odpowiedz
JogurtPitnyMango

JogurtPitnyMango

Nieszczęśnik ze zbłąkaną duszą
Wiedziesz nudne życie samotnika? W tej creepypaście ten stan nie potrwa za długo! Pewnej nocy odwiedził Cię niespodziewany gość i skrócił Twoją udrękę. Problem w tym, że nikt nie dał Ci mapy do zaświatów i Twoja dusza błąka się gdzieś po świecie, przy okazji zabijając innych tak dla rozrywki.

"zabijać dla rozrywki" xd

Odpowiedz
Duedragon

Duedragon

Pan "Ciągle jestem głodny"
Lubisz sobie czasem coś zjeść? Idealnie się składa! W tej creepypaście uwielbiasz jeść! Twój ulubiony smakołyk to ludzkie oczy, na obiadek wcinasz płuca, a przed snem zajadasz się sercem. Dlaczego posiadasz takie gusta, a nie inne? Twój ukochany Cię zdradził, postanowiłeś się zemścić, ale to co z niego pozostało było tak dobre, że te nawyki żywieniowe pozostały.

Brzmi ciekawie?
Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!
Mniam mniam

Odpowiedz
Julkakrolowa

Julkakrolowa

Cyrograf
Twój szef wkurza Cię w pracy? Albo w szkole znowu inni wyśmiewają się z Ciebie? Nie przejmuj się! W tej creepypaście to Ty będziesz o krok przed innymi i podpiszesz pakt z Diabłem, dzięki czemu dostaniesz moce nadprzyrodzone i zemścisz się na wszystkich. Brzmi ciekawie? Podziel się swoim wynikiem w komentarzu!

Uuu… fajnie

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej