Jak bardzo wieśniacki jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 98

ImLivingQuietlyBleeding

ImLivingQuietlyBleeding

Co mają problemy z ortografia do bycia wieśniakiem xd Jakby ja rozumiem że ktoś może mieć ego wywalone w kosmos bo mieszka w mieście, ale porównywanie kogoś z dysleksją do osoby mieszkającej na wsi jest co najmniej dyskusyjne.

Odpowiedz
Bezglutenowa

Bezglutenowa

Moim zdaniem, choć quiz początkowo wydawał się być ok, bo był taki niby „dla żartu” ale dla niektórych osób faktycznie może być nieprzyjemny w odbiorze. Mówiąc, że jak ktoś jest wieśniakiem, to automatycznie nie ma gustu i jest niewychowany, to jest obrażanie wszystkich mieszkańców wsi, którzy jak często się zdarza, są lepiej wychowani od ludzi z miasta. A co do gustu, to chyba nie trzeba nic mówić, bo nie ma coś takiego jak „dobry gust” bo każdy jest inny i nie powinno się oceniać, czy jest się kulturalnym, po tym jakie buty się nosi czy jakiej muzyki się słucha. Ten quiz to tylko obraźliwy stereotyp

Odpowiedz
1
robak.

robak.

jestem wieśniakiem, i bardzo dobrze XD

Odpowiedz
puniolinio

puniolinio

Nie jesteś wieśniacki
o tak U_U

Odpowiedz
PanAleks

PanAleks

Jestem wieśniakiem
I się z tym zgadzam lol

Odpowiedz
Dreamelly

Dreamelly

Ten quiz jest obraźliwy i to bardzo. Ja akurat nie cierpię discopolo, ale jak ktoś je lubi może to nie oznacza, że ma tandetny gust. I ktoś nosi crocsy to od razu tandetny gust i wieśniacki. A jak wziąść pod uwagę miejsce spędzania wakacji to cywilizowany, kulturalny człowiek pojechałby odwiedzić swoich bliskich, a nie od razu, ze wieśniacki. Tak jak mówi @majestycznawrona ten quiz jest mega obraźliwy.

Odpowiedz
2
_zjebana_.

_zjebana_.

Nie
I super

Odpowiedz
arrstiss

arrstiss

Nie
No i super

Odpowiedz
vanellope

vanellope

Nie!
:D

Odpowiedz
wisniowe_futro

wisniowe_futro

Nie jesteś wieśniacki
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że nie jesteś wieśniacki! Masz dobry gust, zachowujesz kulturę osobistą, szanujesz innych i jesteś osobą inteligentną. Niezależnie od tego, czy mieszkasz na wsi czy nie – zachowujesz się jak cywilizowany człowiek. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Taaak!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej