Jak bardzo konserwatywne są Twoje opinie dotyczące miejsca pracy?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 9

Krakowski_Kratos

Krakowski_Kratos

Konserwatywne, praca to praca, a nie plac zabaw czy salon kosmetyczny.

Odpowiedz
LUNNAA

LUNNAA

Nowoczesne
Twoje podejście do miejsca pracy jak i zachowań, które w nim występują jest nowoczesne. Jesteś świadomy tego, że większość czasu spędzasz w pracy, dlatego lubisz dni, gdy możesz się tam też pośmiać czy komuś się wyżalić. Pracy nie traktujesz tylko, jako miejsca do zarabiania pieniędzy. Uważasz, że powinno się tam także znaleźć miejsce na sferę prywatną, a każdy powinien ubierać się do biura, jak mu się podoba. W końcu każdy ma prawo do własnego wyboru. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Kira91

Kira91

„. Jesteś świadomy tego, że większość czasu spędzasz w pracy, dlatego lubisz dni, gdy możesz się tam też pośmiać czy komuś się wyżalić. Pracy nie traktujesz tylko, jako miejsca do zarabiania pieniędzy. Uważasz, że powinno się tam także znaleźć miejsce na sferę prywatną, a każdy powinien ubierać się do biura, jak mu się podoba. W końcu każdy ma prawo do własnego wyboru”
Totalnie ja chociaż niestety w mojej pracy nie pomaluję końcówek włosów na różowo i nie do końca mogę ubierać się jak chcę :( Chociaż u mnie w pracyj jest jakaś starszawa kobieta z różowymi włosami, więc może kiedyś… Wymagany ubiór do mojej pracy jest straaaaaasznie nudny. Staram się go chociaż nieco przebijać, bo mnie ogranicza, ale poza nim mam w pracy dużą swobodę :)

Odpowiedz
Ashavia

Ashavia

Nowoczesne

Odpowiedz
Rony

Rony

„Nowoczesne”

Odpowiedz
xxpacziixx

xxpacziixx

Nowoczesne
W sumie to się zgadzam 😉👌

Odpowiedz
Bunniest

Bunniest

Nowoczesne

Odpowiedz
pozeracz

pozeracz

Średnio konserwatywne
Twoje podejście do miejsca pracy jak i zachowań, które w nim występują jest średnio konserwatywne. Oczywiście uważasz, że niektórych rzeczy nie wypada robić w pracy, ale całkowicie zdajesz sobie sprawę, że czasy się zmieniają i nie masz na to wpływu. Jesteś świadomy, że warto trzymać dobre stosunki z ludźmi z pracy, bo w końcu spędzasz z nimi większość swojego dnia. Być może nie umawiasz się z nimi po pracy na piwo, ale ich akceptujesz i lubisz. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Unknown-chan

Unknown-chan

Nowoczesne
Twoje podejście do miejsca pracy jak i zachowań, które w nim występują jest nowoczesne. Jesteś świadomy tego, że większość czasu spędzasz w pracy, dlatego lubisz dni, gdy możesz się tam też pośmiać czy komuś się wyżalić. Pracy nie traktujesz tylko jako miejsca do zarabiania pieniędzy. Uważasz, że powinno się tam także znaleźć miejsce na sferę prywatną, a każdy powinien ubierać się do biura, jak mu się podoba. W końcu każdy ma prawo do własnego wyboru.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej