Jak bardzo jesteś nieśmiały?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 52

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Wstydniś

Jesteś wstydnisiem! To najwyższy poziom nieśmiałości. Stresuje Cię każdy kontakt z ludźmi, nie lubisz być w centrum uwagi i w ogóle nie cierpisz spraw społecznych. Najchętniej siedziałbyś samotnie w ukryciu. Masz wiele barier, co utrudnia Ci codzienną egzystencję. Popracuj nad swoją samooceną, a na pewno będzie Ci lżej.

Prawda

Odpowiedz
Katehlodyxd

Katehlodyxd

Wstydniś

Odpowiedz
ptasznik_australijski

ptasznik_australijski

Wstydniś
Jesteś wstydnisiem! To najwyższy poziom nieśmiałości. Stresuje Cię każdy kontakt z ludźmi, nie lubisz być w centrum uwagi i w ogóle nie cierpisz spraw społecznych. Najchętniej siedziałbyś samotnie w ukryciu. Masz wiele barier, co utrudnia Ci codzienną egzystencję. Popracuj nad swoją samooceną, a na pewno 

Tak, racja

Odpowiedz
mniamtuniezyjelol

mniamtuniezyjelol

Introwertyk
Ale ja jestem ekstrawertykiem i jestem pewna siebie 😭

Odpowiedz
1
Cosmic_Emily

Cosmic_Emily

niesmiałek ale ja jestem smiała i szalona dlaczego niesmiałek nie boje sie gadac z innymi! tylko no moze troche sie stresuje ale i tak nie jestem niesmiała :-)!!

Odpowiedz
1
truskava05

truskava05

Aha, czyli jak ktoś nie lubi opowiadać o sobie to znaczy że jest nieśmiały? Po prostu nie chce poznawać ludzi bo nie lubi i kropka

Odpowiedz
JUST.KILL.ME

JUST.KILL.ME

Nieśmiałek
Jesteś nieśmiałkiem! Oznacza to, że jesteś osobą nieśmiałą w kontaktach z obcymi. Stresuje Cię wiele sytuacji społecznych, nienawidzisz wystąpień publicznych i unikasz tłumów. Masz swoje własne poczucie bezpieczeństwa i wolisz się nie wychylać. Powinieneś częściej się uśmiechać!

Nie. Po prostu jestem introwertykiem -.-

Odpowiedz
1
Julxasa

Julxasa

Introwertyk
Jesteś introwertykiem! Oznacza to, że wcale nie jesteś nieśmiały. Po prostu nie lubisz towarzystwa ludzi, nie lubisz być w centrum uwagi, a sytuacje kompromitujące irytują Cię. Wolisz siedzieć w swoim zakątku i zajmować się sobą, nie zwracając uwagi na resztę świata. Jesteś tak nieśmiały, jak wszyscy, bowiem nie ma osoby, która jest w każdej sytuacji pewna siebie. Bądź bardziej otwarty, a z pewnością będzie Ci lepiej!

Nie, ja bardzo lubię towarzystwo ludzi – jestem raczej ekstrawertykiem. 💓💛💚💙💜❤

Odpowiedz
Feliz

Feliz

Jestem introwertykiem ♥

Odpowiedz
Sana-chan

Sana-chan

Introwertyk – 100% prawdy

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej