Horoskopquiz: Z jakiego powodu Komisja będzie chciała Cię zlikwidować?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

KwiatyCzeresni4

KwiatyCzeresni4

Utrudnianie wykonywania zadań
Fajny quiz

Odpowiedz
1
Ognista_Whiskey

Ognista_Whiskey

Wypalenie zawodowe

Dla Komisji pracujesz już naprawdę długo. Od zawsze lubiłeś tę pracę, bo ma w sobie coś ekscytującego i nieprzewidywalnego. Z wiekiem, jednak jakość wykonywanej przez Ciebie pracy spada, stałeś się wolniejszy i mniej dokładny. Od osób postawionych wyżej słyszysz, że radzisz sobie coraz gorszej. W tej sytuacji próbujesz zasięgnąć rady u innych współpracowników i zapytać ich, co o tym myślą. Prawie każdy odpowiada Ci, że jest to moment, który zapowiada, że Komisja chce się Cię pozbyć. Podejmujesz decyzję o ucieczce i od tej pory żyjesz w ukryciu, w obawie, że organizacja Cię znajdzie, a następnie zlikwiduje. Zaskoczony wynikiem? Daj znać w komentarzu!

Nie oglądałam tego, fajny quix

Odpowiedz
2
king.kong

king.kong

Naruszenie kontinuum czasoprzestrzennego
Nienawidzisz Komisji wręcz od zawsze, dlatego już od dłuższego czasu planujesz, co zrobić, by choć trochę ją osłabić. Obmyślasz plan, w którym masz zamiar naruszyć kontinuum czasoprzestrzenne. Pierwsze, co robisz to szukasz roku, w którym mógłbyś tego dokonać. Wybierasz datę 22. listopada 1963r., w którym to zginął prezydent Stanów Zjednoczonych – John F. Kennedy.
– „Jeśli nie dopuszczę do jego śmierci, wystarczająco naruszę kontinuum czasoprzestrzenne i tym samym osłabię Komisję!”
Za pomocą zdobytej walizki przenosisz się do feralnego roku i doprowadzasz swój plan do skutku. Twoje działanie spowodowało ogromne zmiany w czasie i stało się powodem, dla którego Komisja chce Cię zlikwidować. Zaskoczony wynikiem? Daj znać w komentarzu!
Super quiz🥰

Odpowiedz
1
Lizawietta

Lizawietta

•  AUTOR

@king.kong dziękuję bardzo❤️

Odpowiedz
1
Lila_z_Grilla

Lila_z_Grilla

Zdradzenie lokalizacji komisji celem własnej korzyści

Odpowiedz
1
Chandramukhi

Chandramukhi

Spiskowanie przeciwko Komisji

Fajny quiz 😅

Odpowiedz
1

lemonlimen

Przeczytanie sekretnych dokumentów

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Przeczytanie sekretnych dokumentów

Był to zupełnie zwyczajny dzień pracy dla Ciebie, jednak wkrótce dostałeś zadanie udania się do pokoju Resetu Czasu, w którym to jeszcze nigdy nie byłeś. Po kilku minutach błądzenia trafiłeś w końcu do odpowiedniego korytarza i nacisnąłeś klamkę przekonany, że wchodzisz do dobrego pomieszczenia. Pokój wyglądał niczym wielkie archiwum, wszędzie szuflady z dokumentami. Miałeś już zawracać, jednak Twoja uwagę przykuła teczka leżąca na stoliku z napisem „ściśle tajne”. Ciekawość okazała się silniejsza i przeczytałeś całą jej zawartość. Jak się później okazało były to materiały, o których żaden pracownik Twojej postury nie mógł się dowiedzieć, dlatego Komisja podjęła decyzję, że chce Cię zlikwidować. Zaskoczony wynikiem? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1
wyrzuc_telefon_przez_okno

wyrzuc_telefon_przez_okno

Przeczytanie sekretnych dokumentów
Był to zupełnie zwyczajny dzień pracy dla Ciebie, jednak wkrótce dostałeś zadanie udania się do pokoju Resetu Czasu, w którym to jeszcze nigdy nie byłeś. Po kilku minutach błądzenia trafiłeś w końcu do odpowiedniego korytarza i nacisnąłeś klamkę przekonany, że wchodzić do dobrego pomieszczenia. Pokój wyglądał niczym wielkie archiwum, wszędzie szuflady z dokumentami. Miałeś już zawracać, jednak Twoja uwagę przykuła teczka leżąca na stoliku z napisem „ściśle tajne”. Ciekawość okazała się silniejsza i przeczytałeś całą jej zawartość. Jak się później okazało były to materiały, o których żaden pracownik Twojej postury nie mógł się dowiedzieć, dlatego Komisja podjęła decyzję, że chce Cię zlikwidować. Zaskoczony z wyniku? Daj znać w komentarzu!

Quiz 10/10 mega original, mega fajny, MEGA

Odpowiedz
2
Lunarway

Lunarway

Naruszenie kontinuum czasoprzestrzennego
Świetny quiz! 💛

Odpowiedz
1
Tofiene

Tofiene

Zdradzenie lokalizacji Komisji celem własnej korzyści
Praca w Komisji już od dłuższego czasu nie sprawiała Ci satysfakcji, ciągle panowała w niej monotonność. Niebawem, jednak podczas wykonywania jednego z zadań podszedł do Ciebie mężczyzna z dość ciekawą propozycją. Oferował Ci bardzo dużą sumę pieniędzy w zamian za to, że zdradzisz, gdzie znajduje się Komisja. Kolejnego dnia umówiliście się na spotkanie, w którym to on przekaże Ci pieniądze, a Ty mu informację, tak też się stało. Jednak parę miesięcy później musiałeś uciekać, gdyż owy mężczyzna został złapany przez pracowników Komisji i powiedział im, od kogo ma informację o lokalizacji siedziby organizacji. W tej sytuacji podjęto decyzję o zlikwidowaniu Cię. Zaskoczony z wyniku? Daj znać w komentarzu!

W sumie bardzo to do mnie podobne😅Prześliczny i dopracowany quiz ze świetnymi wynikami🐾Dodaję do ulu i życzę SG

Odpowiedz
1
Lizawietta

Lizawietta

•  AUTOR

@Tofiene ależ się rozpisała💜Dziękuję bardzo

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej