Horoskopquiz: Który słynny fotograf mógłby zrobić Ci sesję zdjęciową?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 5

Dragowolf

Dragowolf

Marcin Kempski
W pracach Marcina Kempińskiego znajdziecie… wszystko. Poczucie humoru spotyka się tu z surrealizmem, subtelna prostota ze zmysłowością. Kempiński współpracował z wieloma tytułami, w tym z „Elle” czy „Harper’s Bazaar”, a przed jego obiektywem stanęły Marta Dyks czy Zofia Wichłacz. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajny quiz

Odpowiedz
Dewerona

Dewerona

Kasia Bielska
Figlarny styl i kobiece spojrzenie, a przy tym prostota i oszczędność w scenografii to kwintesencja prac Kasi Bielskiej. Świeże, spontaniczne, dziewczęce kadry i skupienie na detalu to elementy, za które szczególnie cenimy jej fotografie.

Odpowiedz
Baby.Blue

Baby.Blue

Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik.

Odpowiedz
LilianaMadeline

LilianaMadeline

Świetny Quiz 😘
Życzę SG 😏😊

Odpowiedz
2
xMarcinkax

xMarcinkax

Zuza Krajewska
Zuza Krajewska to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich fotografek. Chyba ciężko podać tytuły magazynów, z którymi jeszcze nie współpracowała. Jej zdjęcia ukazały się między innymi w: „Elle”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „K MAG”, „i-D”, „Le Monde”. Jej wizji i estetyce zaufało też wiele polskich projektantów, dla których fotografka stworzyła sesje wizerunkowe, w tym: Local Heroes, Kupisz, Bodymaps, Paprocki&Brzozowski. Jej projekt Imago, na potrzeby którego sfotografowała wychowanków warszawskiego poprawczaka, poruszył nie tylko branżę mody, ale cały świat artystyczny.

Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajnie :D życzę na SG :)

Odpowiedz
2
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej