Horoskopquiz: Który słynny fotograf mógłby zrobić Ci sesję zdjęciową?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 5

Dragowolf

Dragowolf

Marcin Kempski
W pracach Marcina Kempińskiego znajdziecie… wszystko. Poczucie humoru spotyka się tu z surrealizmem, subtelna prostota ze zmysłowością. Kempiński współpracował z wieloma tytułami, w tym z „Elle” czy „Harper’s Bazaar”, a przed jego obiektywem stanęły Marta Dyks czy Zofia Wichłacz. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajny quiz

Odpowiedz
Dewerona

Dewerona

Kasia Bielska
Figlarny styl i kobiece spojrzenie, a przy tym prostota i oszczędność w scenografii to kwintesencja prac Kasi Bielskiej. Świeże, spontaniczne, dziewczęce kadry i skupienie na detalu to elementy, za które szczególnie cenimy jej fotografie.

Odpowiedz
Baby.Blue

Baby.Blue

Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik.

Odpowiedz
LilianaMadeline

LilianaMadeline

Świetny Quiz 😘
Życzę SG 😏😊

Odpowiedz
2
xMarcinkax

xMarcinkax

Zuza Krajewska
Zuza Krajewska to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich fotografek. Chyba ciężko podać tytuły magazynów, z którymi jeszcze nie współpracowała. Jej zdjęcia ukazały się między innymi w: „Elle”, „Harper’s Bazaar”, „Elle”, „K MAG”, „i-D”, „Le Monde”. Jej wizji i estetyce zaufało też wiele polskich projektantów, dla których fotografka stworzyła sesje wizerunkowe, w tym: Local Heroes, Kupisz, Bodymaps, Paprocki&Brzozowski. Jej projekt Imago, na potrzeby którego sfotografowała wychowanków warszawskiego poprawczaka, poruszył nie tylko branżę mody, ale cały świat artystyczny.

Podziel się wynikiem w komentarzu!
Fajnie :D życzę na SG :)

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej