Horoskopquiz – jakie są Twoje mocne, a jakie słabe strony?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 66

jstelmach05

jstelmach05

Mocne: jesteś niezwykle inteligentny, odpowiedzialny i można na Tobie polegać. Słabe: bywasz czasami wścibski oraz krytyczny, a także pesymistyczny. Zgadzasz się z tym? Napisz w komentarzu, jaki jesteś według swojego znaku zodiaku!
cała prawda

Odpowiedz
_delficat

_delficat

Rak
Mocne: jesteś wrażliwy i uczuciowy, wyróżniasz się olbrzymią fantazją oraz posiadasz doskonałą intuicję. Słabe: łatwo ulegasz emocjom i pesymistycznie podchodzisz do życia oraz lubisz długo leniuchować. Zgadzasz się z tym? Napisz w komentarzu, jaki jesteś według swojego znaku zodiaku!

Nie jestem wrażliwa ani uczuciowa, jaka fantazja xd Podchodzę pozytywnie do życia ten quiz w moim przypadku wcale nie wyszedł dobrze xd

Odpowiedz
_delficat

_delficat

Wgl jeśli chodzi o mój charakter to wszystko jest źle hah

Odpowiedz
Slodkamaxxi

Slodkamaxxi

Mocne: posiadasz wielki urok osobisty i niejednokrotnie wykorzystujesz go w życiu, jesteś pamiętliwy, więc nie warto Ci się sprzeciwiać i choć ciężko zdobyć Twoje zaufanie warto powierzyć Ci każdy sekret, ponieważ będzie bezpieczniejszy niż w banku. Słabe: czasami zdarzy Ci się skłamać i pozazdrościć, a także cech***sz się mściwością i samolubnością. Zgadzasz się z tym? Napisz w komentarzu, jaki jesteś według swojego znaku zodiaku!
Jakby się tak zastanowić to tak! <3

Odpowiedz
_Marika_

_Marika_

Mocne: jesteś osobą bardzo otwartą oraz pomocną, a także niekiedy okazujesz się być dowcipny i pomysłowy.
Słabe: możesz być uparty i sarkastyczny, często nie umiesz okazywać emocji, a także jesteś buntowniczy.

Prawda

Odpowiedz
1
isicure

isicure

Mocne: masz niezawodną intuicję i instynkt, jesteś obdarzony ogromną twórczą wyobraźnią i tolerancją. Słabe: jesteś skłonny do popadania w nałogi, a także często bywasz zmienny i nadwrażliwy

Prawda

Odpowiedz
_Maddiki_

_Maddiki_

Mocne: jesteś niezwykle inteligentny, odpowiedzialny i można na Tobie polegać. Słabe: bywasz czasami wścibski oraz krytyczny, a także pesymistyczny. Zgadzasz się z tym? Napisz w komentarzu, jaki jesteś według swojego znaku zodiaku! Hehe bravo! strzał w 10!👌

Odpowiedz

Arek_Blajer

@BettyPL ja tak samo ;p

Odpowiedz
_Maddiki_

_Maddiki_

No życia bywają podobne XD @Arek_Blajer XD👭

Odpowiedz
Mrs.Chocolate_

Mrs.Chocolate_

Mocne: jesteś wrażliwy i uczuciowy, wyróżniasz się olbrzymią fantazją oraz posiadasz doskonałą intuicję. Słabe: łatwo ulegasz emocjom i pesymistycznie podchodzisz do życia oraz lubisz długo leniuchować.
D o k l a d n i e ❣

Odpowiedz
Wika201

Wika201

Strzelec
Mocne: masz olbrzymie poczucie humoru i uwielbiasz przygody, a także nigdy nie potrafisz się nudzić. Słabe: Bywasz jednak lekkomyślny i zbyt pochopnie podejmujesz ważne decyzje. Zgadzasz się z tym? Napisz w komentarzu, jaki jesteś według swojego znaku zodiaku!
Zgadzam się z tym☺

Odpowiedz
Ashavia

Ashavia

Strzelec
Mocne: masz olbrzymie poczucie humoru i uwielbiasz przygody, a także nigdy nie potrafisz się nudzić. Słabe: Bywasz jednak lekkomyślny i zbyt pochopnie podejmujesz ważne decyzje.
Raczej się nie zgadza

Odpowiedz
1

twojastara23

jebe was k**** p******onme
muj stary pracuje w policji
a stara w skodzie i ch** wam na ryj
gucci gang

Odpowiedz
Elaine837

Elaine837

@twojastara23 Mogła byś trochę pochamować przekleństwa, których trochę tu jest. Próbujesz udowodnić że jesteś ,,dorosła”? Orto nie popiera tej teorii, od kiedy ,,mój” piszę się przez u otwarte? mój bo moje. Więc lepiej uważaj z przekleństwami, bo pali w oczy.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej