Horoskopquiz: Jakie magiczne narzędzie najlepiej przy Tobie działa?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 54

A.n.a

A.n.a

Księga życia: Kroniki Akaszy
Twój znak zodiaku – Ryby – jest najbliższy właśnie właśnie Kronikom Akaszy. Jest to energetyczny odcisk każdej myśli, działania, emocji i doświadczenia, które kiedykolwiek pojawiły się w czasie i przestrzeni. To księga zawierająca wszystkie możliwości dzięki wibracjom współczucia i radości. Jest jak DNA wszechświata. Każda osobna dusza ma swój zapis w kronikach Akaszy. Aby je zrozumieć trzeba wyobrazić sobie, że to Wielka Księga, która posiada całą historię Twojej duszy, ale także to kim jesteś i co się będzie działo z Tobą w przyszłości. Pojęcie „Kroniki Akaszy” (ang. Akashic Records) odnosi się do duchowej tradycji na świecie. W Biblii określana jest jako Księga Życia. W mistyce hinduistycznej Akaszę uważa się za pierwotną zasadę natury, z której powstają pozostałe cztery naturalne zasady – ognia, powietrza, ziemi i wody. Każda dusza ma dostęp na Kronik Akaszy, ale nikt nie może dostać się do naszych osobistych zapisków bez naszej zgody.

Odpowiedz
OnlyCats.

OnlyCats.

Zielarstwo
Twój znak zodiaku – Panna – jest najbliższy właśnie zielarstwu. Od wielu lat mówi się o leczniczym wpływie roślin i ziół na człowieka. Ziemia wzbogaciła nas o rośliny o wielu rodzajach i szerokich zastosowaniach. Poznawanie cech różnych ziół stało się dla niektórych pasją, a ludzie od lat przekazują sobie cenną wiedzę z pokolenia na pokolenie. Takie działania ziół potwierdza nawet współczesna wiedza. Zioła zbierane o określonych porach roku oraz fazach księżyca charakteryzują się bogactwem składników wykorzystywanych w terapii. Receptury naparów i ich przechowywanie także jest ważnym czynnikiem dzięki, któremu może zyskać zioła najwyższej klasy. Obecnie nie posługujemy się starymi sposobami leczniczymi i kupujemy zwykłe leki na półkach sklepowych, ale warto dowiedzieć się nieco więcej. Są jeszcze na świecie osoby, które z zamiłowaniem do natury dzielą się swoją wiedzą magicznego zastosowania ziół.

Odpowiedz
1
LATIAS_CO_MI_CIAGLE_FLEDUJE

LATIAS_CO_MI_CIAGLE_FLEDUJE

♏Czarownictwo

Odpowiedz
Marzycielska_Koniara

Marzycielska_Koniara

Kryształy

Odpowiedz
PowerPanda

PowerPanda

Świeca!
Super masz super quizy😘

Odpowiedz
2
_zuziak_

_zuziak_

•  AUTOR

@PowerPanda dziękuję! 🖤

Odpowiedz
1
Magic_girls

Magic_girls

Medytacja
Twój znak zodiaku – Byk – jest najbliższy właśnie medytacji. Jest to stan, który może przybierać różne formy jednym wszystkie mają ten sam cel czyli odprężenie. Medytacja przypomina śnienie na jawie, w którym wyobrażamy sobie niezwykłe obrazy przedstawiające nasze myśli. Aby ją zacząć należy przede wszystkim znaleźć dobre, ciche i spokojne miejsce. Następnie wygodnie siadamy, biorąc głębokie wdechy po czym staramy się skupić na kilku punktach ciała. Całkowicie rozluźniamy wszystkie mięśnie i możemy wyobrażać sobie, że nasze ciało jest ciężkie. Niektórzy mawiają, że ten sposób bardzo pomaga i ułatwia medytację. Przed tym stanem powinniśmy mieć dobre samopoczucie, nie możemy myśleć o problemach. Stres sprawi, że nie będziemy mogli się skupić co pogłębi zły stan. Podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzu!

Śliczny quiz, bardzo przyjemnie się rozwiązywało! Miniaturka cudowna, widać, że bardzo dopracowana. Mam nadzieję, że niedługo zaliczysz stroną główną! ✨

Odpowiedz
1
_zuziak_

_zuziak_

•  AUTOR

@Magic_girls jeju, dziękuję kochana! 🦋

Odpowiedz
1
Ashavia

Ashavia

Regresja z poprzedniego wcielenia

Odpowiedz
somoon

somoon

Medytacja
świetny i dopracowany quiz, cudowna miniaturka! 🤍

Odpowiedz
1
_zuziak_

_zuziak_

•  AUTOR

@sweet_official dziękuję! ✨

Odpowiedz
1
Lonely_Clover

Lonely_Clover

Oddech

Nie spodziewałam się tego… Ciekawy wynik, hah.

Świetny quiz 💕

Odpowiedz
1
_zuziak_

_zuziak_

•  AUTOR

@Olimpia. dziękuję!

Odpowiedz
sShizuko

sShizuko

Księga życia: Kroniki Akaszy
Twój znak zodiaku – Ryby – jest najbliższy właśnie właśnie Kronikom Akaszy. Jest to energetyczny odcisk każdej myśli, działania, emocji i doświadczenia, które kiedykolwiek pojawiły się w czasie i przestrzeni. To księga zawierająca wszystkie możliwości dzięki wibracjom współczucia i radości. Jest jak DNA wszechświata. Każda osobna dusza ma swój zapis w kronikach Akaszy. Aby je zrozumieć trzeba wyobrazić sobie, że to Wielka Księga, która posiada całą historię Twojej duszy, ale także to kim jesteś i co się będzie działo z Tobą w przyszłości. Pojęcie „Kroniki Akaszy” (ang. Akashic Records) odnosi się do duchowej tradycji na świecie. W Biblii określana jest jako Księga Życia. W mistyce hinduistycznej Akaszę uważa się za pierwotną zasadę natury, z której powstają pozostałe cztery naturalne zasady – ognia, powietrza, ziemi i wody. Każda dusza ma dostęp na Kronik Akaszy, ale nikt nie może dostać się do naszych osobistych zapisków bez naszej zgody. Podoba Ci się wynik? Daj znać w komentarzu!
Uuu..ciekawe! Świetny quiz 😄

Odpowiedz
1
_zuziak_

_zuziak_

•  AUTOR

@sShizuko dziękuję!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej