Horoskopquiz: Jakie jest Twoje zdrowie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 74

Roseanna

Roseanna

Od zawsze masz ciągłe, przewlekłe problemy ze zdrowiem. Cierpisz na przepracowanie, nerwowość, bezsenność. Możesz mieć astmę i częste infekcje. Aby przeciwdziałać kiepskiemu samopoczuciu, powinieneś każdego dnia przejść co najmniej 10 tysięcy kroków na świeżym powietrzu. Jedzenie traktujesz jak paliwo, a nie jako przyjemność dla ciała i ducha. Jesz wtedy, kiedy potrzebujesz energii. Brak apetytu to tak naprawdę zwrócenie uwagi w kierunku rzeczy ważniejszych dla Ciebie niż jedzenie – potrafisz tak bardzo wciągnąć się w to co robisz, że zapominasz o posiłku. Potrzebujesz lekkiej, prostej, szybkiej żywności, którą zamienisz w ekspresowe posiłki. W aktywności fizycznej – dbaj o to, aby się nie zajechać, bo masz do tego predyspozycje. Daj się zregenerować swojemu ciału! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Właśnie chodzi o to że ze mną jest zupełna odwrotność

Odpowiedz
Gandalf_Baggins13579

Gandalf_Baggins13579

Emm… Chyba nie.

Odpowiedz
CullenMichaelis

CullenMichaelis

Jako Byk, powinieneś uważać na swoją dietę, bo duże ilości jedzenia mogą w pewnym momencie odbić się na Twojej figurze. Jeśli czujesz się ciężko i ospale, przyjrzyj się temu, co wkładasz do ust. Nie przepadasz za aktywnością fizyczną, więc regularnie zmuszaj się do tego, aby pobyć na świeżym powietrzu i rozgrzać swoje ciało. Ponieważ trzymasz się z dala od jakiejkolwiek aktywności fizycznej, Twoje jedzenie powinno być lekkie i niskokaloryczne, aby nie tworzyć zapasów tkanki tłuszczowej. Jeśli szukasz przyjemności i relaksu w spożywaniu jedzenia – zamień ten szkodliwy nawyk na inny. Masz skłonność do chorowania na grypę, dlatego pracuj nad układem odpornościowym. Zrezygnuj z palenia, zwiększ spożycie warzyw i owoców oraz produktów pełnoziarnistych. Xd mam na odwrót. Mogę jeść ile tylko się da a i tak nie przytyje. Nie ćwiczę by nie spalać tego co zjem bo i tak mam problem przytyć no w sumie nawet jak ćwiczyłam intensywnie to waga stoi w miejscu.

Odpowiedz
.Deprexion.

.Deprexion.

Trochę się nie zgadza
Ale fajny quiz

Odpowiedz
oo.la

oo.la

Jesteś szczupły, lubisz być aktywny i niespecjalnie interesuje Cię jedzenie jako największa przyjemność w życiu. Raczej myślisz o nim jak o czymś, na co musisz znaleźć czas, aby zatankować swoje paliwo. Jeśli podejmujesz decyzję o zmianie nawyków żywieniowych, robisz to niemal od razu i zmieniasz nawyki diametralnie. W sporcie możesz być skazany na uszkodzenia kostek i stóp. Twój układ nerwowy pracuje na najwyższych obrotach, co sprawia, że jesteś podatny na zaburzenia neurologiczne, guzy mózgu, lęki czy epilepsję. Masz jednak spore szanse na to, aby do późnej starości cieszyć się dobrym zdrowiem. Dbaj o swoje ciało, nie zaniedbuj go i nie przepracowuj. Tylko wtedy będziesz cieszyć się zdrowiem przez długi czas. Podziel się wynikiem w komentarzu!

WTF XDDDDDDDD NIEEEE!

Odpowiedz
Creeper_Emi

Creeper_Emi

Słońce w Wodniku:
Jesteś szczupły, lubisz być aktywny i niespecjalnie interesuje Cię jedzenie jako największa przyjemność w życiu. Raczej myślisz o nim jak o czymś, na co musisz znaleźć czas, aby zatankować swoje paliwo. Jeśli podejmujesz decyzję o zmianie nawyków żywieniowych, robisz to niemal od razu i zmieniasz nawyki diametralnie. W sporcie możesz być skazany na uszkodzenia kostek i stóp. Twój układ nerwowy pracuje na najwyższych obrotach, co sprawia, że jesteś podatny na zaburzenia neurologiczne, guzy mózgu, lęki czy epilepsję. Masz jednak spore szanse na to, aby do późnej starości cieszyć się dobrym zdrowiem. Dbaj o swoje ciało, nie zaniedbuj go i nie przepracowuj. Tylko wtedy będziesz cieszyć się zdrowiem przez długi czas.

tak, tak

Odpowiedz
1
Saraa2111

Saraa2111

@Creeper_Emi też jestem wodnikiem i zgadza mi się

Odpowiedz
1
PotterHeadGirl_

PotterHeadGirl_

Słońce w Skorpionie:
Jesteś silnym słonecznym znakiem, który ma skłonność do podejmowania ryzyka, co wiążę się z tym, że zaliczasz wypadek za wypadkiem. Mimo wszystko, doskonale i szybko się regenerujesz. W kwestii zdrowia warto uważać na narządy rozrodcze, prostatę, odbyt i jelita. Masz duży apetyt, ale ponieważ Twój styl życia jest mocno szalony i nieokiełznany, potrafisz spożytkować energię płynącą z jedzenia. Wybierasz białko i mięso, często zapominasz o warzywach na rzecz “konkretów”. Dbaj o czystą głowę, unikaj negatywnego myślenia, które może Cię zaprowadzić do problemów hormonalnych. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Pozdro Dla Skorpionów ;*

Odpowiedz
Syriuszka

Syriuszka

Słońce w Raku:
Jeśli nie zażyjesz każdego dnia odpowiedniej dawki aktywności fizycznej, będziesz się źle czuć. Kiedy się nie ruszasz, bardzo szybko przybierasz na wadze, co prowadzi do obniżonego samopoczucia. Oprócz tego, może pojawić się nadzwyczajna wrażliwość i wahania nastroju, które dołożą cegiełkę do bólów brzucha, migren i płaczliwości. Dla własnego zdrowia psychicznego – ruszaj się, Raku! Odpowiednia dawka ruchu pozwoli Ci zachować dystans i równowagę. Niezdrowe jedzenie będzie prowadziło do wrzodów żołądka, niestrawności i zapalenia jelita grubego. Dbaj o odpowiednią dawkę snu, zdrowe jedzenie i porządne zmęczenie ciała. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Jakby… Nie wierzę w horoskopy, ale… Ten sie akurat zgadza…

Odpowiedz
Yeon-a

Yeon-a

Heju
Brakuje mi tylko 5 obs do 100 fajnie jakbyś mnie zaobsował/a
Dla Ciebie to mało A dla mnie to wiele

Odpowiedz
Ariana.tors

Ariana.tors

Znajdź smutną buźkę :):):):):):):):):):):):):)
:):):(:):):):):):):):):):) jeśli ja znalazłeś/aś to
jutro równo o 12.00 przyjdzie ci
wiadomość ”Kocham Cię””od osoby
którą kochasz żeby się to stało musisz
wklej to do 5 postów

Odpowiedz
oo.la

oo.la

@Ariana.tors już po 12 byczq

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej