Sandra/Łukasz Zaglądam w Twój horoskop i widzę… Widzę… Oh, wygląda na to, że w przyszłym roku dopadną Cię miłosne amory! Jeśli się nie mylę, a zwykle mi się to nie zdarza, to zakochasz się w osobie o imieniu Sandra lub Łukasz. Może już znasz taką osobę, ale jeszcze nie żywisz do niej głębszych uczuć? Możesz mi to zdradzić w komentarzu!
Zaglądam w Twój horoskop i widzę… Widzę… Oh, wygląda na to, że w przyszłym roku dopadną Cię miłosne amory! Jeśli się nie mylę, a zwykle mi się to nie zdarza, to zakochasz się w osobie o imieniu Kinga lub Paweł. Może już znasz taką osobę, ale jeszcze nie żywisz do niej głębszych uczuć? Możesz mi to zdradzić w komentarzu! Oki. fajny quiz
tatiana16
julia
TakieSlodkieCiasteczko
Sandra/Łukasz
Moon-Fur
Dominik
Nie znam obecnie jest to Wojciech ale wszystko może się zdarzyć
jackjacksonyt09
Po co dajesz horoskopy do quizów?
thistle
@jackjacksonyt09 ups nie pykło
jackjacksonyt09
@thistle @Zetka22 dobra tam uznajmy że to się nigdy nie wydarzyło
Shine_Umbrella
NIKODEM nie to imię to powinno być imię Maks💕
Dogs.Love
Nikodem
Nie znam, był to Kuba
Limonka.
Sandra/Łukasz
Nie, na pewno nie 😅
Fajny quiz 🥰
Zetka22
• AUTOR@Limonka. Dziękuję 💜
Hockstetter
Sandra/Łukasz
Zaglądam w Twój horoskop i widzę… Widzę… Oh, wygląda na to, że w przyszłym roku dopadną Cię miłosne amory! Jeśli się nie mylę, a zwykle mi się to nie zdarza, to zakochasz się w osobie o imieniu Sandra lub Łukasz. Może już znasz taką osobę, ale jeszcze nie żywisz do niej głębszych uczuć? Możesz mi to zdradzić w komentarzu!
Nikogo takiego nie znam.
Zwiadowca_
Zaglądam w Twój horoskop i widzę…
Widzę… Oh, wygląda na to, że w przyszłym roku dopadną Cię miłosne amory! Jeśli się nie mylę, a zwykle mi się to nie zdarza, to zakochasz się w osobie o imieniu Kinga lub Paweł. Może już znasz taką osobę, ale jeszcze nie żywisz do niej głębszych uczuć? Możesz mi to zdradzić w komentarzu!
Oki. fajny quiz
Zetka22
• AUTOR@Zwiadowca_ Dzięki 😉
..Sunshine..
Fajny quiz
Nie chcę się reklamować ale chętne osoby zapraszam tutaj: https://samequizy.pl/zapisy-do-wywiadow-f9b20/
Zetka22
• AUTOR@..Sunshine.. Dzięki 😉
Zwiadowca_
@..Sunshine.. Oki