Horoskopquiz: Czy jesteś spod szczęśliwej gwiazdy?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 124

Laura3003

Laura3003

Nie zgadzam się z tym jestem Baran i jestem dardzo płohliwom osobom 1🥺

Odpowiedz
1
peppathehalyna

peppathehalyna

Baran (10.04 do 19.04) = patronat gwiazdy Al Resha

Gwiazda Al Resha sprowadza na świat osoby, które są świetnymi mówcami i nauczycielami. Osoby te Interesują się ezoteryką, lubią odnajdywać sens między tym, co niejasne i mało klarowne. To poszukiwacze, odkrywcy, liderzy. Lubią poświęcić się swojej pracy, która zwykle zostawia po sobie pamiątkę dla potomnych.

Odpowiedz
1
h3artl3ss_w1tch

h3artl3ss_w1tch

Rak (2.07 do 11.07) = patronat gwiazdy Syriusz
Syriusz to gwiazda niespokojnych odkrywców i poszukiwaczy. Osoby urodzone w II dekadzie znaku Raka mają ogromne pragnienie przygód i adrenaliny. Są naiwni i z łatwością można zdobyć ich zaufanie. Życie zgodnie z “carpe diem” może spowodować kłopoty, zwłaszcza, gdy stawiamy w podobnych sytuacjach swoją rodzinę i najbliższych. Syriusz prędzej czy później odkryje jakiś skarb, ale do tego czasu wpakuje się w kłopoty niezliczoną ilość razy. Osoby spod tej gwiazdy powinny uważać na psy – Syriusz oznacza “Psia Gwiazda”. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2

P...y

Świetny quiz. Serdecznie zapraszam do mnie

Odpowiedz
1
AlexJ

AlexJ

Byk (11.05 do 20.05) = patronat gwiazdy Algol, zwana Głową Meduzy
Głowa Meduzy powoduje, że w życiu osoby urodzonej w III dekadzie znaku Byka jest pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Są podatne na namiętności, ryzykują, traktują życie jako czarne i białe bez pośredniej palety kolorów, kierują się zasadą “zjeść ciastko i mieć ciastko”. To gwiazda szalonych wojowników, którzy z radością idą do boju.

Odpowiedz
1
Wiktoria10.pl

Wiktoria10.pl

Wodnik (21.01 do 31.01) = patronat gwiazdy Altair, zwana Orłem
Gwiazda Orła sprzyja osiąganiu wysokiego stanowiska społecznego. Osoby urodzone pod tą gwiazdą mają sympatyczny, ale dość zmienny i chaotyczny charakter. Lubią nowości i łatwo adaptują się do sytuacji stresowych oraz wysokiego ryzyka. Problem to dla nich wyzwanie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Lady.Dupein-Cheng

Lady.Dupein-Cheng

Fajny quiz, ale zauważyłam tu jeden błąd. Wodnik, zaznaczyła się od 20 stycznia, nie od 21

Odpowiedz
1
Sira_

Sira_

Osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku Panny są skromne i pracowite. Mają wysokie poczucie sprawiedliwości i moralności. Ich zainteresowania skupiają się wokół polityki i życia społecznego, w którym z resztą chętnie uczestniczą. Dążą do zdobycia wykształcenia i mają zamiar zmienić świat na lepsze, jak tylko zdobędą odpowiednią wiedzę i umiejętności. Poświęcenie i działania na rzecz słabszych nie są im obce. Są szlachetni i dobrzy. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
netherell

netherell

JESTE SZALONYM WOJOWNIKIEM JEEEEEEEEEEJ

Odpowiedz
gunaydin.angel

gunaydin.angel

Ryby (1.03 do 10.03) = patronat gwiazdy Achernar, zwana gwiazdą duchownych;

Gwiazda duchownych patronuje tym, którzy interesują się religią, mistyką i okultyzmem. Zainteresowania te mogą przerodzić się w styl życia. Mają wielką intuicję i naturalny dar widzenia tego, co ukryte. Mogą być doskonałymi lekarzami i obrońcami osób starszych. Muszą nauczyć się w tym wszystkim dbać o siebie.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej