Horoskopquiz: Co przydarzy Ci się 1. stycznia?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

klaudia12345678910100

klaudia12345678910100

Jestem panna
Wiem że już po 1 stycznia ale takie małe story time
Mój kot potrafi otwierać drzwi od pokoju więc ja przesuwam krzesło tak żeby kot nie mógł otworzyć ale właśnie 1stycznia trzymalam kubek i jedną ręką przesuwałam krzesło przechyliło się na drzwi i pękła szyba. I teraz zamiast szyby mam folie żeby kot mi nie wchodził XDDDD ale na szczęście będę miała nowe drzwi

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Baran!

Barany powinny nauczyć się rezygnować z tego, co nie jest im pisane. Jeśli przestaną kurczowo trzymać się tych projektów, które dotąd się nie spełniły, szybko wpadną na pomysł dotyczący tego, czym mogłyby się zająć. Czas zapomnieć o przeszłości i pójść własną drogą. Pamiętaj jednak, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! 

Odpowiedz
1
Daralney

Daralney

Strzelce muszą uzbroić się w cierpliwość i ufać, że ich sprawy zmierzają ku szczęśliwemu rozwiązaniu. Na początku roku z pozoru niewiele się będzie działo. W rzeczywistości jednak wszystko układa się tak, by już na początku wiosny spełniło się największe marzenie Strzelców. Pamiętaj jednak, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Interesujące… Pożyjemy, zobaczymy!
Ten quiz zmotywował mnie!

Odpowiedz
1

s...e

Jak Ją Nienawidzę Swojego Znaku Z Odiaku

Odpowiedz
1
Honorowa

Honorowa

Panna! 💖
Panny zaczną rozpamiętywać minione miesiące. Jeśli przyjdzie im do głowy, by zamartwiać się problemami sprzed kilku miesięcy, powinny jak najszybciej przestać to robić – w przeciwnym wypadku powrócą w 2022 roku. Warto zamiast tego wspominać najpiękniejsze chwile. Pamiętaj jednak, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Kto też Panna? ✨

Odpowiedz
1
Kallyy

Kallyy

Rak
Serio, ehhh

Odpowiedz
1
Kasjopea

Kasjopea

Byki czeka miły dzień spędzony ze znajomymi. Lepiej nie spotykać się 1 stycznia w gronie najbliższych znajomych… Atmosfera dobrej zabawy, jaką uda się stworzyć tego dnia, pozostanie obecna pomiędzy wami przez resztę roku. Osoby z niewielką ilością przyjaciół mogą liczyć na poznanie nowych osób. Pamiętaj jednak, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Daphne_Connor-Potter

Daphne_Connor-Potter

Panny zaczną rozpamiętywać minione miesiące. Jeśli przyjdzie im do głowy, by zamartwiać się problemami sprzed kilku miesięcy, powinny jak najszybciej przestać to robić – w przeciwnym wypadku powrócą w 2022 roku. Warto zamiast tego wspominać najpiękniejsze chwile. Pamiętaj jednak, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością!
Ojj, to prawda… Ja w sumie cały czas rozpamiętuję co było.
Bardzo fajny quiz! ❤

Odpowiedz
2
Vayolet

Vayolet

Strzelce muszą uzbroić się w cierpliwość i ufać, że ich sprawy zmierzają ku szczęśliwemu rozwiązaniu. Na początku roku z pozoru niewiele się będzie działo. W rzeczywistości jednak wszystko układa się tak, by już na początku wiosny spełniło się największe marzenie Strzelców. Pamiętaj jednak, że to tylko quiz i nie musi pokrywać się z rzeczywistością!
Trzymam kciuki żeby się spełniło. Za inne Strzelce też🥰🥰

Odpowiedz
3
Sunvelly

Sunvelly

Cudowny quiz! Kto zrobił tą mini?

Odpowiedz
4

Z....

•  AUTOR
Odpowiedz
2
Sunvelly

Sunvelly

@divination to napisze Ci na priw

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej