Horoskopquiz: Jakie są Twoje największe wady?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 57

_Anisia_

_Anisia_

Ryby:

Problemem Ryb jest skłonność do cierpiętnictwa i stawiania się w roli ofiary. Ryby są dość chwiejne i łatwo zmieniają zdanie. Ich myślenie bywa bardzo subiektywne, mające niewiele wspólnego z rzeczywistym obrazem sytuacji. Nadwrażliwość i nieumiejętność radzenia sobie z emocjami własnymi i cudzymi może je popchnąć w kierunku alkoholu czy narkotyków. 
Sorki że tak mówię ale trochę głupia ten wynik.Skłonności do narkotyków i alkoholu?To nie jest hejt,tylko wyrażam swoją opinię na temat wyniku.

Odpowiedz
Dogs_Girl

Dogs_Girl

Baran
W sumie się zgadza…:(

Odpowiedz
silence.and.darknes

silence.and.darknes

Lwy mają skłonność do próżności i egoizmu. Mogą mieć trudności w odróżnieniu tego, co robi wrażenie, ale jest powierzchowne i błahe, od tego, co naprawdę istotne. Łatwo uzależniają się od podziwu i akceptacji innych.

Odpowiedz
kociara1973

kociara1973

Oryginalność i nowatorstwo Wodników może łatwo przerodzić się w ekstrawagancję i trudności w przystosowaniu się do otoczenia, a przekraczanie granic w anarchię i bunt dla samej zasady, nawet jeśli nie ma konkretnego powodu. Podkreślanie niezależności i nieangażowanie się może być odbierane, jako chłód emocjonalny.

wszystko to prawda, nie ma lekko…

Odpowiedz
BlackFlashyWolf

BlackFlashyWolf

Skorpion:
Skorpiony długo pamiętają urazy i potrafią wziąć za nie odwet nawet po bardzo długim czasie, gdy inni dawno już zapomnieli o całej sprawie. Powinny uważać, by motywacją ich działań nie stała się chęć zawładnięcia innymi i uzależnienia ich od siebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
DomiQ126

DomiQ126

Oryginalność i nowatorstwo Wodników może łatwo przerodzić się w ekstrawagancję i trudności w przystosowaniu się do otoczenia, a przekraczanie granic w anarchię i bunt dla samej zasady, nawet jeśli nie ma konkretnego powodu. Podkreślanie niezależności i nieangażowanie się może być odbierane, jako chłód emocjonalny. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Niestety, prawda…

Odpowiedz
Twoj_Aniolek

Twoj_Aniolek

rak
o boże to ja XD

Odpowiedz

d...l

Skorpion
Zgadza się w 100%

Odpowiedz
m00nchilds

m00nchilds

Wodnik

Odpowiedz
emoji_girl2103

emoji_girl2103

Łatwo rozpraszają się, wiele rzeczy zaczynają i nie kończą. Mają skłonność do żonglowania faktami bez głębszego zaangażowania emocjonalnego. Wieczne powątpiewanie. Tendencja do racjonalizowania uczuć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej