Horoskopquiz: Jakie są Twoje największe wady?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 53

BlackFlashyWolf

BlackFlashyWolf

Skorpion:
Skorpiony długo pamiętają urazy i potrafią wziąć za nie odwet nawet po bardzo długim czasie, gdy inni dawno już zapomnieli o całej sprawie. Powinny uważać, by motywacją ich działań nie stała się chęć zawładnięcia innymi i uzależnienia ich od siebie. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
DomiQ126

DomiQ126

Oryginalność i nowatorstwo Wodników może łatwo przerodzić się w ekstrawagancję i trudności w przystosowaniu się do otoczenia, a przekraczanie granic w anarchię i bunt dla samej zasady, nawet jeśli nie ma konkretnego powodu. Podkreślanie niezależności i nieangażowanie się może być odbierane, jako chłód emocjonalny. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Niestety, prawda…

Odpowiedz
Twoj_Aniolek

Twoj_Aniolek

rak
o boże to ja XD

Odpowiedz
_Girls_

_Girls_

Skorpion
Zgadza się w 100%

Odpowiedz
m00nchilds

m00nchilds

Wodnik

Odpowiedz
emoji_girl2103

emoji_girl2103

Łatwo rozpraszają się, wiele rzeczy zaczynają i nie kończą. Mają skłonność do żonglowania faktami bez głębszego zaangażowania emocjonalnego. Wieczne powątpiewanie. Tendencja do racjonalizowania uczuć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Dzban_01

Dzban_01

Strzelce mogą zbyt łatwo uwierzyć w swoją mądrość i nieomylność, skąd tylko krok do wymądrzania się i pozerstwa. Uwaga też na świętoszkowatość i obłudę, postawę typu “modli się pod figurą, a ma diabła za skórą”. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Prawda

Odpowiedz
Leylia123

Leylia123

Byk ldealna ja

Odpowiedz
2
Ronn.iii

Ronn.iii

Skorpion:
Skorpiony długo pamiętają urazy i potrafią wziąć za nie odwet nawet po bardzo długim czasie, gdy inni dawno już zapomnieli o całej sprawie. Powinny uważać, by motywacją ich działań nie stała się chęć zawładnięcia innymi i uzależnienia ich od siebie. (jakby ktoś się pytał jestem z 5 listopada xd(

Odpowiedz
kurdt_kobain

kurdt_kobain

Byk:

Byki są zdecydowane i uparte, doprowadzają swoje zamierzenia do końca. Myślą w sposób pragmatyczny i rzeczowy. Zdolne do tworzenia długotrwałych relacji, bardzo oddane i stałe w uczuciach. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Well, to dokładnie ja

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej