Horoskop ptasi. Kto jest Twoim ptasim opiekunem i co o Tobie mówi?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 100

silence.and.darknes

silence.and.darknes

Łabędź
okeej XD

Odpowiedz
1
PikaQuizek

PikaQuizek

Dzięcioł (6 VI – 23 VII)

Osoba urodzona w tym dniu jest niebywale pracowita i jest to cecha najmocniej zarysowana w jej charakterze. Raczej nie osiągnie dzięki temu wielkich sukcesów, gdyż nie zachwyca spektakularnością swoich działań ani niezwykłymi osiągnięciami, po prostu sumiennie i staranne wykonuje wszystkie swoje obowiązki i dąży do tego, co sobie założył. Nigdy nie uważa, że coś mu się z góry należy i nie liczy, że to dostanie – wie, że wszystko, czego chce, może osiągnąć tylko wytrwałą, uczciwą pracą, wobec czego niezwłocznie się do niej zabiera. Kiedy inni próbują kombinować, by coś dla siebie uszczknąć bez wysiłku, ona zawsze pracuje, obmyśla działanie lub właśnie kończy kolejne zadanie, wobec czego ma dość mało czasu dla siebie i czasem coś go omija. Nie zawsze jego wysiłki szybko przynoszą owoce, ale nie brakuje mu cierpliwości i wiary w to, co robi, więc nawet jeśli jego sukcesy mają przyjść bardzo późno, można mieć pewność, że przyjdą. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że Dzięcioł jest osobą bardzo odporną na przeciwności losu. Nawet jeśli niesprzyjający wiatr zdmuchnie wszystkie rezultaty jego dotychczasowych działań, nie podda się. Nic nie jest w stanie go złamać, każdą porażkę życiową czy jakiekolwiek niepowodzenie potrafi zdusić w sobie i zacząć działanie od początku. Tak twarda i skoncentrowana na pracy osobowość może znaleźć porozumienie tylko z podobnymi do siebie ludźmi i razem mogą wiele zdziałać i osiągnąć, toteż najlepszym partnerem dla Dzięcioła będzie inny Dzięcioł. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
determinacja

determinacja

Puchacz nie zgadza się ;<

Odpowiedz
2
Neriseno

Neriseno

Paw

Wszystko się zgadza
Jestem taka i się nie zmienię

Odpowiedz
1

Najnajmaja

kruk zgadza się

Odpowiedz
1
lilka12345

lilka12345

Szpak

niestety nie wszystko się zgadza kiedyś by się zgadzało ale teraz nie kiedyś łagodziłam konflikty ale teraz jestem zbyt nieśmiała😔

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@lilka12345 Przykro mi

Odpowiedz
Animalka9

Animalka9

Jastrząb

Odpowiedz
1
Julia-J

Julia-J

Łabędź (24 VII – 1 IX)
Wszystko się zgadza.

Odpowiedz
1
Lusi_kot

Lusi_kot

•  AUTOR

@Julia-J Cieszę się 😊

Odpowiedz
_Pan_Karton_

_Pan_Karton_

Kruk ¬^

Odpowiedz
1
Robertxd

Robertxd

Kruk (2 IX – 14 X)
Osoba urodzona pod tym znakiem jest bardzo skryta, przez co uchodzi za tajemniczą. Nie jest to jednak wynik jej kokieterii czy znak, że chce, by ktoś ją odkrywał.

Po prostu chce zachować dla siebie to, co myśli czy czuje i nie widzi żadnego powodu, dla którego miałaby się z tym afiszować, nawet przed swoimi bliskimi. Nie lubi się zwierzać i nie czuje takiej potrzeby, a jeśli ktoś spróbuje skłonić ją do tego podstępem czy jakimś specjalnym postępowaniem, i tak nie uda mu się do niej dotrzeć, nie dowie się więcej niż osoba ta chce zdradzić. Nie oznacza to jednak, by miała na sumieniu jakieś mroczne postępki.

Chce jedynie zachować niezależność i taki obszar w swoim życiu, który jest jej i tylko jej. Jest to typowa cecha tej bardzo indywidualistycznej osoby, która chce zachować odrębność od innych. Nie boi się nawet zostać sama, ale rzadko się tak zdarza, gdyż jej zalety powodują, że zawsze ma obok siebie innych.

Człowiek urodzony w tych dniach cech*** się też wielką odwagą i chęcią do podejmowania trudnych wyzwań. Ich trudność nie zraża go, a wręcz przeciwnie, drażni jego ambicje i motywuje go do jeszcze większych wysiłków.

Chce on bowiem pokazać innym, a przede wszystkim samemu sobie, że jest w stanie dokonać wszystkiego, czego chce dokonać, i najczęściej tak właśnie jest. Pomaga mu w tym wydatnie jego pozytywne nastawienie, nie oznacza to jednak, by osoba ta stale tryskała optymizmem. Kruki mają pewne skłonności do wpadania w melancholię, nie zawsze z konkretnej przyczyny, czasem bez żadnego powodu, ale i tak dość trudno jest im przezwyciężyć ten zły nastrój.

Ludzie bardzo cenią wielki tak, jakim wyróżnia się osoba spod znaku Kruka. Nigdy nie mówi nic, co mogłoby kogoś zranić czy obrazić, nie pozwala sobie na złośliwości ani zniżenie się poniżej pewnego poziomu. Nie lubi też plotkować i można mieć pewność, że nie będzie nikogo obmawiać za plecami.

Ma też wyjątkowe zdolności dyplomatyczne, które zjednują jej przyjaciół i sympatyków i wydatnie pomagają w życiu.

Kruk najlepszy związek może stworzyć z Puchaczem. Podziel się wynikiem w komentarzu!
racja ale nie całkiem tak w 75%

Odpowiedz
2
determinacja

determinacja

@Robertxd Mam puchacza, ale ten opis kruka mi pasuje w 100 procentach 😂

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej