Którą osobowością swojego znaku zodiaku jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 81

determinacja

determinacja

Bliźnięta, osobowość opisana w podpunkcie nr 1.

Odpowiedz
Anonimek04

Anonimek04

Baran!
1. Jesteś bezpośredni, szczery, wręcz obcesowy, nie bawisz się w niuanse – i tego samego oczekujesz od innych. Nie interesują Cię długie rozważania ani planowanie – najważniejsze jest dla Ciebie to, co tu i teraz. Jesteś nieskomplikowany, kierujesz się pierwszym impulsem, przez co masz w sobie coś z dziecka.
2. Bywasz trochę samolubny, ale jednocześnie potrafisz zalewać swoich bliskich miłością, troską i zrozumieniem. Jesteś empatyczny, czuły i towarzyszki do tego stopnia, że za swoimi ludźmi skoczysz w ogień.
Która osobowość bardziej do Ciebie pasuje?

Odpowiedz
Overka

Overka

Bliźnięta – 2.😅

Odpowiedz
Magitsu

Magitsu

Skorpion

1. Jesteś znany ze swoich intensywnych odczuć, determinacji i silnego zaangażowania we wszystko co robisz. Wydaje się, że masz ogromną siłę woli, gdyż z reguły wiesz czego chcesz i potrafisz nawet bardzo długo czekać na właściwy moment, by to uzyskać. Rzadko się poddajesz i jesteś niezwykle wytrzymały. Masz skłonność do
popadania w skrajności i obce są Ci stany pośrednie. Nie lubisz powierzchowności i przeciętności.
2. Dla Ciebie charakterystyczne są silne wewnętrzne emocje. Uczucia targają Tobą praktycznie cały czas, przez co momentami trudno Ci usiedzieć na miejscu. Wciąż gdzieś gnasz, poszukujesz odpowiedzi na swoje pytania i pragniesz rozwiązać wszystkie problemy świata. Jesteś typem niezłomnego bohatera walczącego z całym złem we wszechświecie. I choć raczej nie poradzisz sobie ze wszystkim, to nigdy się nie poddajesz.

Odpowiedz
A.Sz.

A.Sz.

1. Dla Ciebie najważniejsza jest równowaga i harmonia. Może ona być pojmowana na różne sposoby, zarówno jako harmonia formy w sztuce czy dekoratorstwie, jak i harmonijne relacje międzyludzkie. Ponieważ konflikty zakłócają równowagę, nie lubisz ich i unikasz je za wszelką cenę. Przez to możesz stwarzać wrażenie, że nie potrafisz zająć zdecydowanego stanowiska, a nawet, że grasz na dwa fronty. 2. Nie przepadasz za rozwiązywaniem problemów, choć masz do tego naturalne predyspozycje. Raczej starasz się omijać kłopoty szerokim łukiem. W ogóle nie tolerujesz ludzi trudnych oraz nieprzyjemnych sytuacji. Zdecydowanie bardziej wolisz spędzać czas na oddawaniu się przyjemnościom. Unikasz też zazwyczaj podejmowania większych wyzwań. Pragniesz żyć w spokoju, w ciszy i błogiej nieświadomości wszystkich okropieństw świata. Jesteś domatorem i bardzo lubisz estetycznie urządzone wnętrza.
Cała ja

Odpowiedz
8_kociara_8

8_kociara_8

1. Święcie wierzysz, że Twoje poglądy są słuszne. W związku z tym przekonujesz wszystkich w swoim otoczeniu do własnych przekonań i cierpliwie tłumaczysz, dlaczego lepiej zastosować w praktyce Twoje rady. Niestety niezwykle trudno udowodnić Ci Twoje błędy. Bynajmniej nie dlatego, że ich nie popełniasz. Po prostu nie dostrzegasz swoich pomyłek. Często uważasz siebie za osobę nieomylną. 2. Kochasz wolność i nie znosisz rutyny. Wydajesz się być ciągle w ruchu, w poszukiwaniu nowych doświadczeń, okazji do zdobycia wiedzy i poszerzenia horyzontów. Masz szczere i bezpośrednie podejście do życia i ludzi. Twój optymizm i niefrasobliwość sprawiają, że jesteś miłym towarzystwem. Lubisz filozofować wędrować. Masz poczucie sprawiedliwości, prawdy i moralności. Która osobowość bardziej do Ciebie pasuje?
Yyyyyyy NIE

Odpowiedz
InteligentnyZolw

InteligentnyZolw

Lew!
1. Jesteś pewny siebie, dumny i obdarzony radością życia. Zachowujesz się w sposób ekspresyjny i dramatyczny, jakbyś był aktorem na scenie. Bardzo Ci zależy na akceptacji innych i zwróceniu na siebie uwagi, co może być brane za próżność. We wszystko, co robisz, angażujesz się bardzo silnie, a Twoje poczynania charakteryzuje wielki idealizm, graniczący czasem z łatwowiernością.
2. Twoją niezwykle sympatyczną cechą jest zamiłowanie do obdarowywania innych prezentami. Jesteś z natury szczery i dość prostolinijny. Nie tylko starasz się wszystkich odpowiednio zabawić, ale robisz to w iście królewskim stylu. Wspaniałomyślnie wybaczasz drobne przewinienia, stawiając jednocześnie siebie w pozytywnym świetle.
Która osobowość bardziej do Ciebie pasuje?

raczej żadna XD

Odpowiedz

Aaadzoanka

U mnie to chyba oba opisy pasują xdd a może to tak jest jak w środku zodiaku 🤔🤔😂😂xdd

Odpowiedz
Julshiiii

Julshiiii

Rak 1 i 2 pomieszane razem ::::DD chociaż ta „emocjonalność” i „wrażliwość” to jak dla mnie kompletna wada

Odpowiedz
LauMi

LauMi

Rak, pierwsza osobowość najbardziej pasuje 😋

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej