Hit czy kit? – Oceń zadania poboczne i z dodatków w grze „Wiedźmin 3: Dziki Gon”!

Misja „Żyli długo i szczęśliwie” (Serca z Kamienia): Geralt udaje się do posiadłości von Evereców, aby w ramach trzeciego życzenia Olgierda odzyskać fioletową różę, którą ofiarował żonie przed swoim odejściem — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Duchy przeszłości" (Zadanie poboczne): Geralt podczas wykonywania jednego ze zleceń natknął się na swojego przyjaciela po fachu — Letho. Białowłosy pomaga Wiedźminowi ze Szkoły Żmii wyrównać dawne niesnaski z niejakim Ludvikiem — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Klient ma zawsze rację" (Krew i Wino): Geralt od portali zdecydowanie bardziej nienawidził biurokracji. Białowłosy udaje się do banku Cianfanellich, aby odzyskać pieniądze ze swojego konta bankowego. Wiedźmin jeszcze nie wiedział, że czekają na niego straszniejsze rzeczy niż przy jakimkolwiek zleceniu — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Hulaj dusza!" (Serca z Kamienia): Jednym z życzeń Olgierda von Everec było to, aby jego nieżyjący od kilku lat brat wybawił się za wszystkie czasy. Spełniając je, Geralt opętany przez ducha Witolda udaje się z Shani na wesele we wsi Bronovitz — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit
Reklama

Misja "Władca Undvik" (Zadanie poboczne): Na prośbę Cracha Geralt udaje się na wyspę Undvik, aby wspomóc Hjalmara w walce z Lodowym Gigantem — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "O czym szepczą grzyby" (Krwi i Wino): Geralt i Płotka łączą siły, aby pomóc Pustelniczce rozwiązać problem z dręczącym ją w po nocach upiorem — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit
Reklama

Misja "Wybraniec bogów" (Zadanie poboczne): Cerys chcąc udowodnić swoją wartość rusza na Spikeroog, aby pomóc Udarlykowi. Geralt na prośbę jej ojca Cracha dołącza do niej i wspólnie pozbywają się dręczącego jarla Hima — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Ostatnie życzenie" (Zadanie poboczne): Na prośbę Yennefer, Geralt pomaga jej odnaleźć Dżina, aby ten zdjął ciążące na nich ostatnie życzenie. Czarodziejka chce się dowiedzieć, czy łączące ich uczucie jest rzeczywiście prawdziwe — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Tesham Mutna" (Krew i Wino): W tej misji Geralt konfrontuje się w nim z Dettlaffem van der Ereteinem. Może pozwolić mu odejść lub też stanąć z nim do walki na śmierć i życie — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Mysia wieża" (Zadanie poboczne): Na prośbę Keiry Metz Geralt udaje się na Kłomnice, aby zdjąć ciążącą na tej wyspie klątwę — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Śmiertelne grzechy" (Zadanie poboczne): Wiedźmin Geralt poszukuje seryjnego mordercy, który stoi za napadem na Priscillę — ukochaną jego najlepszego przyjaciela Jaskra — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Sezamie, otwórz się!" (Serca z Kamienia): Jednym z życzeń Olgierda von Everec było przyniesienie mu przez Geralta domu Maksymiliana Borsody’ego. Wiedźmin, nie mając innego wyjścia, podejmuje się przeprowadzenia skoku na dom aukcyjny razem z wcześniej wybranymi kompanami i tajemniczym mężczyzną — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Kwestia życia i śmierci" (Zadanie poboczne): Geralt wraz z Triss udają się na przyjęcie do rezydencji Vegelbudów, aby pomóc Ingrid ukryć jej syna przed Kościołem Wiecznego Ognia — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Pieśń rycerskiego serca" (Krew i Wino): W tym zadaniu na prośbę Guiliaume'a de Launfal, Geralt podejmuje się zdjęcia klątwy ciążącej na ukochanej rycerza. Dodatkowo Wiedźmin ma okazję wziąć udział w turnieju rycerskim — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Misja "Oko za oko" (Zadanie poboczne): Geralt wraz z Vernonem ruszają na pomoc Ves, która wbrew rozkazom dowódcy postanowiła obóz i ruszyć do wsi, gdzie stacjonowały wojska Nilfgaardu — Oceniasz tę misję jako hit czy kit?
Hit
Kit

Reklama
37 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 2

ryanquizy

ryanquizy

prawie każde zadanie w wiedźminie jest dobre i nawet te poboczne czego w np far cry nie uświadczysz bo jest powtarzalne

Odpowiedz
Honey_Lemon

Honey_Lemon

Klient ma zawsze rację zawsze mnie rozwala. To było niesamowicie śmieszne. I zabawa z Shani na weselu❤️❤️❤️
Świetne głosowanie!

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej