Hit czy kit? – Licytacje na WOŚP 2026! #2


Maciej Musiał wystawił na licytację wspólne zatańczenie poloneza na studniówce lub w innym miejscu w oryginalnym stroju z Pana Tadeusza. Jak oceniasz ten pomysł?
Hit
Kit

Joanna Krupa i Robert Biedroń wystawili na licytację wspólny spacer ze zwierzętami ze schroniska. Jak oceniasz ten pomysł?
Hit
Kit

Iga Świątek wystawiła na licytację rakietę i ręcznik z Wimbledonu 2025. Jak oceniasz ten pomysł?
Hit
Kit

Radosław Sikorski wystawił na licytację wspólny wypad na rower. Jak oceniasz ten pomysł?
Hit
Kit
Reklama

Kasia Zillmann i Janja Lesar wystawiły na licytację zaproszenie na wspólny trening tańca. Jak oceniasz ten pomysł?
Hit
Kit

Tribbs wystawił na licytację występ z nim na scenie przed wielką zagraniczną gwiazdą muzyki POP na Warsaw Music Festival. Jak oceniasz ten pomysł?
Hit
Kit
Reklama

Michel Moran i Daria Górka wystawili na licytację gotowanie w Twojej kuchni. Jak oceniasz ten pomysł?
Hit
Kit

Remigiusz Mróz wystawił na licytację imienną dedykację w wyjątkowej książce. Jak oceniasz ten pomysł?
Hit
Kit

Książulo wystawił na licytację muala warsztaty kulinarne z elementami nauki savoir-vivre. Jak oceniasz ten pomysł?
Hit
Kit

Reklama
35 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 4

mustakissa

mustakissa

Co to jest muala?

Odpowiedz
mlody_rastafari

mlody_rastafari

większość kit :p

Odpowiedz
SakuraNeko.

SakuraNeko.

Cool

Odpowiedz
Amortencja.a

Amortencja.a

Zazdroszczę osobie, która wylicytuje dedykację w Chyłce.

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej