Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Historia z którego horroru opartego na faktach mogłaby przydarzyć się Tobie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 95

pijany_kookson

pijany_kookson

Szczęki (1975)
Film bazuje na wydarzeniach z Jersey Shore, z 1916 r. Tamtejsze ataki rekinów miały miejsce w szczycie sezonu turystycznego i zostały zignorowane przez lokalne władze, które wówczas nawet nie zamknęły plaży, umożliwiając grupie śmiałków zorganizowanie polowania na rekina zabójcę. Do dzisiaj jednak nie wiadomo, czy za atakami stoi jeden żarłacz biały czy może miały w nich swój udział także żarłacze tępogłowe.

Odpowiedz
1
-rasen

-rasen

Szczęki

Odpowiedz
bieniasmaria10

bieniasmaria10

Egzorcysta

Odpowiedz
1
Shrek_Is_Life

Shrek_Is_Life

Koszmar z ulicy Wiązów (1984)
Pomysł na zatrważającą historię o oszpeconym mordercy, który dopada swoje ofiary we śnie, został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami z południowo-wschodniej Azji. Wśród osób, które wówczas umarły tam we śnie z nigdy niewyjaśnionych przyczyn, był 21 letni syn fizyka, który feralnej nocy poinformował rodzinę o męczących go koszmarach. Jego alarm został niestety zignorowany, a chłopak wrócił do łóżka. Gdy kilka godzin później rodzina została postawiona na nogi dochodzącymi z jego pokoju wrzaskami, na ratunek nie było już szans.

Odpowiedz
PotterHeadGirl_

PotterHeadGirl_

Egzorcysta (1973)
Opowieść o 12 letniej dziewczynce, którą z demonicznego opętania próbuje wyrwać matka i dwóch księży egzorcystów oparta jest na autentycznych wydarzeniach z 1949 r. Prawdziwe zdarzenia będące inspiracją tego filmu dotyczyły jednak chłopca i nie były w rzeczywistości tak drastyczne, jak zostały ukazane w filmie. Tak ciagnac ogolem to ogladalam nie jest taki straszny wole takie bardziej horrory typu: to, anabelle itd. ale quiz super pozdro ziemniakom ktore to czytaja ;p

Odpowiedz
Racheel176

Racheel176

"Obecność" fajny horror ale nie jest jakiś straszny, może to bo prostu moje zdanie?

Odpowiedz
CullenMichaelis

CullenMichaelis

Egzorcysta (1973)
Opowieść o 12 letniej dziewczynce, którą z demonicznego opętania próbuje wyrwać matka i dwóch księży egzorcystów oparta jest na autentycznych wydarzeniach z 1949 r. Prawdziwe zdarzenia będące inspiracją tego filmu dotyczyły jednak chłopca i nie były w rzeczywistości tak drastyczne, jak zostały ukazane w filmie.
Xd oglądałam to. Nie jest straszny ten film. Fabuła nawet całkiem niezła ale nadal wolę inne filmy z serii( Obecność, Annabelle. Filmy są na podstawie książki Demonolodzy. Przeczytałam jak i kolejne 4 o Warrenach.) Ale quiz jest super!

Odpowiedz
grzyb_o_nazwie_uroczy_chlopiec

grzyb_o_nazwie_uroczy_chlopiec

Kiedy pojawia się pytanie o najleprzy horror a ty nie możesz się zdecydować pomiędzy: smentarz dla zwierząt, to czy piątek trzynastego :')

Odpowiedz
Lillies

Lillies

•  AUTOR

@lisas_ nigdzie nie pojawiło się pytanie o najlepszy horror

Odpowiedz
1
pilkara

pilkara

Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz
To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała ten komentarz powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości
Wypowiedz życzenie jak skończy się odliczanie:
10…
9…
8…
7…
6…
5…
4…
3…
2…
1…
* wypowiedz życzenie*
Wklej ten komentarz ciągu 26min do 13 quizów.
Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwieństwo Twojego życzenia.

Odpowiedz
zjem.ci.psa.skarbie

zjem.ci.psa.skarbie

Koszmar z ulicy wiązów
Postaram się obejrzeć

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej