Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Guardian of dragons

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Atria Atria
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 12

Emisia5

Emisia5

Dlaczego dopiero teraz pokazało mi się, że dodałaś tą część? 😍

Odpowiedz
1
Ferwe

Ferwe

Jajo
Srebrno białe pokryte łuskami wielkości arbuza. Smoczek może się wykluć tylko podczas pełni księżyca. Smok co się z niego wykluje jest srebrno biały z cyjanowymi oczkami i pionowymi, czarnymi źrenicami. Ma srebrne pazury i kolce, które ciągną się od czubka głowy aż po sam koniec ogona, oraz dwa srebrne rogi na głowie i jeden niewielki na nosie.
Smoczek potrafi pluć plazmą.
Charakter
Jest bardzo nieufna do nowych rzeczy i smoków, ale jak już się z kimś zaprzyjaźni to zrobi dla niego wszystko. Jest opiekuńcza i lubi mieć swoje zdanie (jest trochę kutliwa)
Pleć żeńska
Imie Moon :)

Odpowiedz
1
Nexo___wolf

Nexo___wolf

Jajo UwU
DUŻE Czarno niebieskie o grubej skorupce od czasu do czasu błyska niebieskim światłem
Smok który się z niego wykluje
Biały z czarnymi i niebieskimi paskami. Całe czarne oczy. Niewielkie rogi na głowie i ogonie. Pierzaste skrzydła. Zionie niebieskim ogniem. Ma małe rogi na łbie. Jest średniej wielkości.
CHARAkter
Miła i przyjacielska ale radzę jej nie wkurzać bo łatwo się denerwuje. Na ogół wygląda strasznie ale jest miła.
Płeć ♀️
Imie Nexo
PS pieeeeekna historia!

Odpowiedz
1
Magicalus

Magicalus

Jajo :)
Idealnie krwistoczerwone, wielkości strusiego. Smok, który się z niego wykluje, też będzie miał krwistoczerwone łuski, złote oczy o źrenicach zmieniających kształt i wielkość w zależności od nastroju (kiedy jest zły, to stają się pionowe i wąskie, kiedy jest szczęśliwy, robią się duże i okrągłe, itp). Z łba wyrasta mu para niewielkich, lekko zakrzywionych rogów, a od czoła, przez kark, grzbiet, aż po koniec ogona ciągnie się rząd kostnych wyrostków, pokrytych czerwoną łuską. Skrzydła się dwa razy dłuższe od ciała o nietoperzowym kształcie. Ogon jest trzy razy dłuższy i zakończony „grotem”.

Odpowiedz
1
Magicalus

Magicalus

@Magicalus O, a smok, który się wykluje, będzie samcem i dostanie na imię Naväug.

Odpowiedz
1
vuuhoo

vuuhoo

Jajoooooo 2
Wielkości kubka, pokryte kawałkami liśćmi, w kolorze jaskrawej zieleni. A smoczuś co się z niego wykluje będzie świecił w ciemności. (jajo czeba trzymać w wodzie, w innym wypadku będzie świecić i nie da spać głównym bohaterom, he he). Imię możesz wymyślić. No i ten kawaler będzie ciemno-niebiesko-żółty, z czerwonymi oczkami

Odpowiedz
1
vuuhoo

vuuhoo

Jajooo
Czarne z krwistymi plamkami B) Wielkości butelki 1l. I dzidzio co z niego wyjdzie będzie całe bordowe, z jednym rogiem i taką kitą jak ma Ramis na końcu ogona. I w jej oczkach będzie płonął ogień. Zaprzyjaźni się z Ramisem i będzie się w nim podkochiwać (jeśli ci to pasuje). A z charakteru będziee energiczna i pełna optymizmu przy przyjaciołach, a przy obcych zaknięta, wredna, trochę sarkastyczna. O, i jeszcze taki szczegół: przy znajomych jej oczy nie płoną, tylko są zupełnie białe, a źrenice to takie świetliki

Odpowiedz
2
Liaque

Liaque

Jajusio to będzie duże jak pół człowieka (przyjmijmy, że człek ma 160 cm) i białe jakby pleciony kosz. Pnąc się będą po nim kwiaty, liany i rośliny jak z niego wyrastające. Smok będzie widoczny przez giętką i delikatną powłoczkę-skorupkę i niebiesko-srebny o złoto-fioletowych oczach. Mały wielkości dłoni. Urośnie do rozmiarów ręki. Będzie to smok bardzo mądry i szybko dojrzewający umysłowo. Szybko się wykluje. (Jajo będzie bardzo gorące)

Jajuńcio to będzie jakby z żelu (grubej warstwy) i przezroczyste i nieco większe od głowy ludzkiej. Będzie przez nie widać smoczyce (2) w barwach żółto-czerwono-zielonych i białych oczach jakby jedwab włożony w gałkę oczną. Smoczyce będą zajmowały całe – niby żelowe – ale bardzo twarde i ciężkie jajo. Kształt jajowaty lecz lekko zaokrąglony. Wyklują się dosyć szybko (jajo po prostu zacznie zanikać). Będą dosyć mocno wyczuwały najmniejsze wibracje otoczenia i lepiej słyszeć dźwięki. Pyszczek będzie lekko wilgotny. Przez wrażliwość na wibracje będą się dosyć długo uczyć latać. Jedna będzie uwielbiała ludzkie a druga smocze jedzenie. Będą głodna wiedzy i mocno ze sobą związane. (Porozumienie bez słów a nawet w dzieciństwie stworzony własny język) (Jajo w ogóle nie będzie zmieniało temperatury – 10°C)

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

5. To będzie dziwne jajeczko, bo tylko delikatka niemal przezroczysta powłoczka (cieńsza od włosa) i pokryta żółto-czerwono-pomarańczowym futrem. Ze środka wykluje się dwójka z oczami jak u kota czy sowy (czujnymi, wielki, z sowimi czy kocimi źrenicami ostro żółtego koloru) a reszta ciała ciemno brązowa (wręcz czekoladowa) i czarne skrzydła. Pióra delikatne i puszyste jak się przeczesune w dół a bardzo ostre jak w górę. Będzie samiec i samiczka. Jaja wielkości sowy a smoki wolno rosnąć będą ale wielkość samolotu osiągnął. Jaju źle w cieple ale dobrze we wrzątku. Będą ziać jakby płynnym ogniem… :)

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Mam już pomysł na cztery jajeczka <3

1. Czarne i matowe jak noc jajo. Nie odbija w ogóle światła a duże jak 3-4 strusie jaja. Ze środka wyklują się 3 smoki (płeć wybierz sama) jajo niezwyklr ciężki. Wyklują się bardzo szybko i będą złoto-srebrne oraz będą świecić blaskiem. Urosną naprawdę duże :)

2. Drugie niczym galaktyka, strasznie kruche i lekkie. Wiecznie lodowate. Wykluje się z niego smoczątko (płeć sama wybierz) potrafiące zmieniać kolor :)

3. Kolejne jajo będzie bardzo duże (wysokości biurka) i pokryte piórami. Wykluje się z niego cudowe smoczątko mieniące się tysiącami barw niczym może w świetle słońca chowającego się za choryzontem. Urośnie wielkości Ramisa. (Samiec) :)

4. Szare zwykłe jajo (40 cm – wysokości) ale pokryte jakby olejkiem czy śluzem, którego dotknięcie powoduje poparzenie. (Gorzej niż od pokrzywy). Wykluje się z niego smok podobny do Dolili tylko o żółto-liliowej kolorystyce i ciemno fioletowycj ogromnych oczach z długimi rzęsami. Będzie to samiczka jedynie odrobinę większa od Dolili i ziejąca chłodem, który przeszywa do kości i smok może zamarznąć. Będzie się przyjaźnić z Dolilą i mieć podobny charakter, ok ?
Bardzo szybko się wykluje :)
(Kolce będą parzyć niczym pokrzywy)

Odpowiedz
1
Liaque

Liaque

Kolejna świetna część!
Trzy jajeczka <3
I jak szybko!
Czekam na kolejną część! <3 <3 <3

Odpowiedz
1
Atria

Atria

•  AUTOR

@Liaque Dziękuję!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej