Głosowanie o zwierzętach

Psy czy koty
Koty Ponieważ wąsy kota są wrażliwe na nacisk, zwierzę potrafi ustalić położenie i kierunek przemieszczania się danego obiektu lub potencjalnej ofiary. Wąsy pomagają mu też ocenić szerokość otworu, zanim zacznie się przez niego przeciskać.
Psy Nos psa jest wilgotny, dzięki czemu lepiej wyczuwa on cząsteczki zapachu. Powietrze wdychane przez psa może przepływać dwiema drogami — jedna służy do oddychania, druga do wąchania. Kiedy pies węszy, powietrze przepływa tą częścią jamy nosowej, w której znajdują się receptory węchowe. Pole węchowe u psa może mieć ponad 130 centymetrów kwadratowych, a u człowieka — zaledwie 5 centymetrów kwadratowych. Psy mają do 50 razy więcej receptorów węchowych niż ludzie.
Żadne z podanych

Ok. Skoro tak to kolejne pytanie. Lew czy tygrys
Lew Ryk lwa przy sprzyjających warunkach jest słyszalny nawet z odległości 8 km.
Tygrys Tygrysy to największe żywe koty
Nie lubię tych zwierząt
To dzikie zwierzęta. Nie mogę wybrać jak nie znam osobiście
Nie potrafię wybrać

To teraz może chomik, królik, mysz czy szczur
Jestem za chomikiem Chomiki 75 % swojego życia spędzają śpiąc, aktywność wykazują w domowych warunkach podczas intensywnego poruszania się w kołowrotku, potrafi przebiec w ciągu dnia 8 kilometrów, jest to jego największa aktywność podczas przebywania w warunkach domowych w swojej klatce
Oczywiście że królik Pole widzenia królików obejmuje prawie 360 stopni. ... Króliki potrafią skakać na odległość 3 metrów.
Kocham myszki obecność myszy domowych potwierdzona została nawet na Antarktydzie.Jeśli chodzi o mysz domową, długość jej ciała wynosi mniej więcej od siedmiu do dwunastu centymetrów. Sam ogon myszy między mniej więcej od pięciu i pół do jedenastu centymetrów.
Moim zdaniem wygrywają szczurki
Feee gryzonie

Papuga Ara czy nimfa
Oczywiście Ara Największa – ara żółtoskrzydła – może mieć nawet 90 cm długości (z ogonem). Ten gatunek żyje nawet 80 lat. Bardzo trudno jest rozpoznać płeć ary – w przeciwieństwie do większości ptaków samczyk i samiczka są ubarwione tak samo.
Nimfy są super Choć naturalnie zamieszkują wewnętrzne tereny Australii, hodowane są w wielu miejscach na świecie. Te charakterystyczne ptaki są doskonałym kompanem dla samotnych osób.
Nie znam żadnego z tych ptaków
Oba tak samo
Żadne z powyższych

Czy boisz się pająków
Tak. Pająki są okropne
Nie. Może i nie lubię ale się nie boje
Są super. Jak można ich nie lubić AMERYKAŃSKI pająk domowy (Parasteatoda tepidariorum) tka pajęczynę o tak dobranej lepkości, że potrafi ją wystarczająco mocno przyczepić do ściany oraz na tyle słabo przytwierdzić do podłoża, że gdy przyklei się do niej idący owad, pajęczyna odczepia się i niczym sprężynująca pułapka podrywa ofiarę do góry.
Są mi obojętne

Niedźwiedź polarny czy brunatny.
Polarne są mega słodkie. Zadziwia mnie ich struktura ciała Ich białe lub kremowe futro zapewnia im bardzo dobry kamuflaż na tle śniegu i lodowców Arktyki.Niedźwiedź polarny to szczytowy drapieżnik na Arktyce.Niedźwiedzie polarne są świetnymi pływakami.
Brunatne są super. Stawiam na brunatne W przeciwieństwie do większości ssaków, niedźwiedzie rozpoznają kolory. W naturze nic nie dzieje się bez przyczyny. Niedźwiedzie rozpoznawać barwy, ponieważ żywią się owocami i ta umiejętność pozwala im łatwo znaleźć je w liściach i trawie.
Niedźwiedź to niedźwiedź i tyle

Zebra czy koń??
Jasne, że zeberki. Mają super paski Zebry są bardzo szybkie i osiągają prędkość 65 km/h podczas galopowania po równinach. Jest to wystarczająco dużo, aby wyprzedzić drapieżniki takie jak lwy. W ciągu kilku godzin od narodzin źrebięta mogą się poruszać wraz ze stadem.
Koniki. Można na nich jeździć KOŃ potrafi galopować z prędkością nawet 50 kilometrów na godzinę. Choć mogłoby się wydawać, że wymaga to od niego kolosalnego wysiłku, w gruncie rzeczy zużywa on stosunkowo mało energii.
Oba z koniowatych więc co za różnica
Nie umiem zdecydować. I zebry i koniki są super
Nie lubię tych zwierząt

Kaczka czy gęś??
Gęś. Kaczki są nudne Gęsi są wprawnymi podróżnikami, i mogą przelecieć tysiące kilometrów podczas swoich corocznych migracji. Podróżują one w charakterystycznym szyku w kształcie litery V, tak, że gęsi na czele zmniejszają opór powietrza dla gęsi z tyłu. Ta technika pomaga im przelecieć w grupie około 70% dalej, niż przeleciałyby samotnie
Kaczka. Gęsi mogą ugryźć Kaczki zwykle migrują między wysokością 60 metrów a 1200 metrów w powietrzu.Kaczki potrafią latać tak wysoko jak samoloty.
O wow! Ciężko się zdecydować. Oba super, albo chociaż w miarę fajne
Dla mnie to jedno i to samo. Nie obchodzi mnie ani żadna kaczka, ani żadna gęś
Nigdy nie widziałam/widziałem

Wybierz. Flaming, albo łabędź
flamingosy są śliczne. Takie różowe Ich ciało ciemnieje tuż przed nadejściem okresu godowego.Najstarsze osobniki na wolności dożywają 50 lat.
łabądki. Jak są małe, takie szare, a jak duże, takie cudne W przeciwieństwie do większości ptaków, łabędzie posiadają zęby Łabędzie są monogamistami i pozostają w związku ze swoim partnerem do końca życia
I to fajne, i to
Nie będę odpowiadać na to pytanie
Nie lubię ich

Czy lubisz mrówki??
Nie. są okropne
Jasne. Są bardzo pracowite SPECJALIŚCI z zakresu inżynierii mechanicznej są pełni podziwu dla zdolności zwykłych mrówek do dźwigania ciężarów wielokrotnie przekraczających masę ich ciała.
Są w porządku
Deptam każdą napotkaną

Delfin albo rekin
Delfin Delfiny wydają z siebie różne trzaski i gwizdy, a później słuchają odbitych dźwięków, co pozwala im orientować się w otoczeniu i je badać. Naukowcy, zainspirowani sonarem delfina butelkonosego (Tursiops truncatus), pracują nad podwodnym systemem akustycznym, który pozwoliłby rozwiązywać problemy, z jakimi nie radzą sobie urządzenia zbudowane w oparciu o obecną technologię.
Rekin Rekiny nie mają kości. Rekiny używają swoich skrzeli do odfiltrowywania tlenu z wody. Są one specjalnym rodzajem ryby znanym jako „elasmobranch”, co przekłada się na ryby zbudowane z chrząstek chrzęstnych – przezroczystych chrząstek, z których wykonane są uszy i czubek nosa. Kategoria ta obejmuje również płaszczki czy ryby piły . Ich chrząstkowe szkielety są o wiele lżejsze od prawdziwej kości, a ich duże wątroby są pełne olejów o niskiej gęstości, co pomaga im zachować pływalność.
Feee. Żadnego nie lubię
Nie wiem
Te zwierzęta są mi obojętne

1 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
ZaraFifi
ZaraFifi
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 1

Wybiegowa_owca

Wybiegowa_owca

:D

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej