Głosowanie o stanie psychicznym!


Czy masz myśli samobójcze?
Tak
Nie

Czy cierpisz na jakąś chorobę psychiczną?
Tak
Nie
Podejrzewam, że ją mam, ale nie jest to potwierdzone przez specjalistę.

Czy okaleczasz się naumyślnie?
Tak
Nie
Kiedyś to robiłem, ale już przestałem.

Czy boisz się wychodzić z domu?
Tak
Nie
Reklama

Zdarza Ci się płakać bez powodu?
Tak
Nie

Masz niską samoocenę?
Tak
Nie
Reklama

Brakuje Ci motywacji do działania?
Tak
Nie

Zdarza Ci się stresować bez powodu?
Tak
Nie

Martwisz się, że inni Cię oceniają?
Tak
Nie

Cierpisz wewnętrznie?
Tak
Nie

Masz osobę, której możesz się wyżalić?
Tak
Nie

Pojawiają się u Ciebie obsesyjne myśli?
Tak
Nie

Reklama
184 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 59

p...o

Oprócz braku motywacji do działania i nadmiernego stresowania się wszystko na "nie"

Odpowiedz
2
anime.gurl

anime.gurl

Fajny ten quiz.
Dało mi to do myślenia, co tak naprawdę czuję w środku, bo nie mówię nikomu o moich uczuciach. Ale nie sądzę żeby wszyscy zaznaczali tu prawdę. Wątpię, żeby połowa osób się cięła.
Pozdrawiam <3

Odpowiedz
3
Keep_It_Real

Keep_It_Real

Na pierwszy rzut oka liczby trochę przykre, ale zastanawia mnie ile z tych odpowiedzi jest szczerych i niewyolbrzymionych. Uroki naszego społeczeństwa

Odpowiedz
2
ImLivingQuietlyBleeding

ImLivingQuietlyBleeding

Każdy z nas na 100% przynajmniej raz doświadczył czegoś z pozycji zawartych w tym quizie. Ja w ostatnim czasie nadmiernie się stresuje i pomimo tego, że wiem, że to złe nie potrafię przestać, zaczynam się obawiać że taka moja natura po prostu …

Odpowiedz
2

J...e

Wszystko na tak oprócz pytań czy się okaleczam i czy mam się komu wyżalić. Bardzo fajny quiz bo jakby można się podzielić swoimi uczuciami nie mówiąc o tym nikomu a to szczególnie fajne dla mnie bo nienawidzę gadać o swoich uczuciach.

Odpowiedz
2
Carmen.DM

Carmen.DM

Wiele osób potrzebowało tego quizu. Pozwolił on podzielić się swoimi myślami bez bycia w jakikolwiek sposób skrytykowanym, lub zlekceważonym. Dużo osób ma podobne problemy i to nie jest charakterystyczne tylko dla naszych czasów.

Chciałbym opisać moją historię:
Mam 18 lat a od października 2019 zaczęłam się czuć jakby w dole. Dwa lata temu wszystkie z pytań byłyby u mnie na tak oprócz osoby, której mogłabym powiedzieć dosłownie wszystko. Trwało to dokładnie pół roku. Czułam się zbędna, dobierałam sobie do głowy każde słowo o tym, że nie zrobiłam, jak powinnam. Każde nieodrobione zadanie domowe ciążyło mi na psychice. Słuch o cierpieniach innych dawał mi poczucie że nie zasługuję na tak dobre położenie życiowe. Nie miałam innych problemów chyba. Moja mama, chociaż chorowała przewlekle, to pogodziłam się z tym, bo ona mnie kochała. Nie opowiedziałam jej o najgorszym, bo czułam, że nie będzie mogła mnie wystarczająco pocieszać. Czułam, że przeszkadzam mojemu wujkowi i cioci, u których mieszkałam jakby w internacie mimo, że byli oni troskliwi i nic na to nie wskazywało. Dobijało mnie zajmowane miejsce siedzące podczas, gdy inni stali. Nie straciłam jednak w żadnym momencie najmniejszej iskry nadziei, że warto jeszcze chwilę tu zostać. Życie moje zmieniło się najbardziej w maju 2020 roku, mimo, że to zaledwie dwa miesiące odkąd moja mama odeszła z tego świata 0303.2020, od czasu, gdy straciłam ochotę na jakiekolwiek przyjemnością postanowiłam poświęcić więcej czasu Bogu. Zaczęłam nabierać od 17 maja dystansu do siebie. Nabrałam chęci do robienia małych rzeczy, którymi potem się cieszyłam. A wyszłam z tego bez mówienia o tym komukolwiek bliskiemu. Od kąd zaczęłam oglądać każdy til tok Wita Kasperka i czytać jego komentarze, które mówiły, że wiele filmików jest na żarty, to zaczęłam zapominać o tej mnie, która nie da rady. Nie chcę dawać reklamy, bo nie każdemu pomoże to, co pomogło mi, ale jestem wdzięczna Bogu za to, jakie osoby postawił na mojej drodze. Teraz jestem w Norwegii, myślę już pozytywniej, niż wtedy. Czekam na odwiedziny brata ciotecznego, który niestety podejrzewam, że może mieć ten stan. Jestem o wiele młodsza i nie znam życia na tyle, nie założyłam swojej rodziny, ale zastanawiam się, czy mogę mu w tym jakoś pomóc.
Pozdrawiam każdego, co doczytał do końca💖

Odpowiedz
15
Nightmare62

Nightmare62

•  AUTOR

@Carmen.DM Mam nadzieję, że z czasem będzie u ciebie coraz lepiej. Przykro mi z powodu Twojej mamy…bardzo dużo w życiu wycierpiałaś. A swojemu bratu ciotecznemu możesz pomóc. Postaraj się z nim szczerze porozmawiać, a reszta pójdzie już gładko.
A jakbyś ty czuła się gorzej to zawsze możesz napisać do mnie na czat prywatny. Postaram się pocieszyć i pomóc c:

Odpowiedz
1
Carmen.DM

Carmen.DM

@Nightmare62 dziękuję bardzo za odpowiedź pełną współczucia. W chwili obecnej czuję się dobrze, ale gdybym kiedykolwiek potrzebowała wyżalić się, to będę pamiętać.

Odpowiedz
2
138

138

Wspaniały pomysł na głosowanie. Smutne jest to, że w komentarzach tak wiele osób podaje w wątpliwość pojęcie innych o chorobach psychicznych. Każdy ma swoje problemy, tylko są one na innych poziomach. Każdy też jest przystosowany do znoszenia mniejszych i większych trudów np. to co dla jednego będzie wielkim cierpieniem, dla drugiego może okazać się tylko niewielkim ukłuciem.

Odpowiedz
5
_hot_kisiel_

_hot_kisiel_

piękne głosowanie,

Odpowiedz
2

D..._

1 pytanie: Przez przypadek zaznaczyłam ,,Tak"
2 pytanie: Podejrzewam że mogę mieć ale nie chodziłam do żadnego specjalisty.

3 pytanie: Nie, nie okaleczam i nie robiłam tego, to powoduję jeszcze większy ból.
4 pytanie: Jeżeli chodzi o wstawanie rano do szkoły to tak 😂
a jeżeli ogólnie miałabym powiedzieć, to chyba nie.
5 pytanie: Nie
6 pytanie: Tutaj akurat ciężko mi było określić bo czasem mam, a czasem nie.
7 pytanie: Nie
8 pytanie: Tu też przez przypadek mi się klikneło ,,Tak".
9 pytanie: Niestety tak, nie wiem jakoś nie mogę przestać się o to martwić.
10 pytanie: Nie
11 pytanie: Tak mam, moją mamę.
12 pytanie: Ja nie, ale moja mama niestety tak:( również moja mama cierpi na nerwicę:(
A quiz wyszedł autorce wspaniale!❤
Życzę żeby autorka robiła tak samo dobre quizy jak ten.🥰

Odpowiedz
2
Nightmare62

Nightmare62

•  AUTOR
Odpowiedz
2
kisiel.waniliowy

kisiel.waniliowy

Fajne głosowanie, jednak trochę trudno uwierzyć że aż tyle osób posiada takie problemy. Mam wrażenie że większość nawet nie wie co to prawdziwa choroba psychiczna ale może jestem w błędzie

Odpowiedz
5

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej