Głosowanie fabularne o koszulkach

Słońce zagląda do twojego pokoju, a budzik odtańcowuje kankana na szafce nocnej. Uchylasz żaluzje na patrzałkach, żeby namierzyć wyłącznik, ale ten złośliwie znowu zmienił swe położenie bez twej zgody i unika uparcie twoich palców, żądnych popełnienia zbrodni na urządzeniu dzwoniącym, które przerywa ci piękne sny jak zawsze najbardziej nie w porę jak to tylko możliwe. Z głębokim westchnieniem otwierasz oczy. Jaki napis na koszulce najlepiej oddaje twój stosunek do porannych pobudek?

Po wstępnych przygotowaniach, na które jak zawsze dzięki wczesnej porannej pobudce, miałeś niezwykle dużo czasu, bo całe piętnaście minut wybiegasz na autobus. Przychodzisz akurat w porę, by zdąży jako ostatnia osoba wcisnąć się do pojazdu. Dyszysz ciężko jak lokomotywa i zastanawiasz się nad swoją formą. Jaki napis na koszulce najlepiej ją określa?

Mimo wysiłku włożonego w dotarcie na zajęcia znowu się spóźniasz, co zresztą nie jest dziwne skoro żyjesz w ciągłym niedoczasie. Niestety nie wszyscy to rozumieją. Nauczyciel, który rozpoczął już lekcję oczekuje wyjaśnień. Spuszczasz wzrok i próbujesz się jakoś wytłumaczyć. Która koszulka najlepiej określa twoją sytuację?

Wytłumaczywszy się ze spóźnienia zajmujesz miejsce w ławce, ale bardzo trudno ci się skupić. Wzrok ucieka ci za okno, gdzie marzysz ujrzeć swojego wybawcę, który w jakiś sposób wyzwoli cię z niewoli tablicy, zeszytów i zadań z matematyki i polskiego. Jaki napis na koszulce odpowiadałby twojemu wyobrażeniu o księciu z bajki?

Twój heros byłby dzielny jak ci wszyscy bohaterowie z filmów, choć może nie do końca. Ostatecznie szukanie drugiego batmana może zająć tyle czasu, że wcześniej skończysz szkołę. Właściwie mógłby być trochę inny. W sumie czy superbohater zgadzałby się na zwalnianie uczniów z lekcji. Który napis na koszulce oddaje najlepiej groteskowość twojego bohatera?

Oprócz zwalniania uczniów z zajęć twój superbohater ratowałby też zapewne bezbronne zwierzątka. Może nawet zaangażowałby się w działalność jakiejś organizacji. Na pewno natomiast jakiegoś pupila posiadałby w domu. A może on także miałby super moce. Ciekawe, który gatunek lubiłby najbardziej... Która koszulka przedstawia go najlepiej?

Oczywiście jak każda istota ludzka także twój bohater powinien mieć jakieś słabości. Mniej lub bardziej uciążliwe. Ten heros musiałby bardzo dbać o nieujawnienie swoich drażliwych punktów, ale ty dobrze byś wiedział jakie one są. Który napis na koszulce najlepiej opisuje słabość twojego bohatera?

Być może nawet ktoś porwałby cię, abyś zdradził mu ten sekret, a wtedy do akcji wkroczyłby twój tata i okazałoby się, że on także jest super bohaterem i lepiej go nie denerwować. Jaki napis najlepiej oddaje super moce twojego taty?

Nagle nie wiadomo skąd w twojej pięknej wizji pojawia się mgła, która spowija całą scenę i unosi cię do jakiegoś innego świata, w którym ktoś głośno wypowiada twoje imię. Spoza bram snu jakby dobiega cię głos, który mówi byś nigdy nie zapomniał pewnego ważnego przesłania. Który napis oddaje najlepiej ostatnie słowa które usłyszysz w swym marzeniu na jawie?

Okazuje się, że to nauczyciel wzywa cię do odpowiedzi. Zastanawiasz się czy mówi naprawdę do ciebie, czy też po prostu coś ci się nadal śni. Jego natarczywe spojrzenie wyklucza jednak jakąkolwiek pomyłkę. Który napis najlepiej oddaje twoje myśli w takim momencie?

Ostrożnie podchodzisz do tablicy licząc w duchu że nauczyciel zmieni zdanie. O dziwo udaje ci się bezbłędnie rozwiązać zadanie. Nauczyciel chwali cię, ale prosi byś następnym razem uważał i nie przysypiał na zajęciach. Dopiero teraz zauważasz, że nauczyciel także ma na sobie koszulkę z napisem. Który z napisów najlepiej pasowałby do twojego nauczyciela?

35 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 9

WeraHatake

WeraHatake

Haha, niezłe głosowanie x'D

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@WeraHatake Przebadałam około sześćset koszulek pod kontem składniowym, fonetycznym, gramatycznym itd. Pod koniec miałam już trochę dosyć, ale zawsze znalazła się jakaś koszulka poprawiająca mi humor po tych wszystkich wykresach np. Wczoraj zakrztusiłem się marchewką, pączek by mi tego nie zrobił. 🤣 Mój faworyt.

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@Pyladea Jejciu, to musiało być bardzo dużo pracy :o Ale fajnie, że choć temat taki, iż czasem mógł Ci poprawić humor, niczym ten przykład, haha ♥

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Adelina

Adelina

cudowny pomysł! jestem pod wrażeniem! niezwykła kreatywność. opisy fajne, a zdjęcia bezbłędne – masz ciekawe poczucie humoru!

Odpowiedz
2
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@Adelina generalnie zaprzyjaźniam się z tymi koszulkami drugi rok z kolei pisząc pracę naukową na ich temat, więc pewne skrzywienie poczucia humoru wysoce prawdopodobne ;)

Odpowiedz
3
TW

TW

Generalnie ciekawy pomysł na quiz :)

Odpowiedz
2
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@TW Dziękuję, co za ulga, że jednak komuś się to podoba :D

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej