Gdybyś był pizzą, jakie dodatki należałoby do Ciebie dodać, abyś był idealny?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 43

hemoglobina

hemoglobina

Jestem pizzą z ananasem

Odpowiedz
buziak155

buziak155

Mięsne dodatki!

Gdybyś był pizzą, abyś był idealny, najlepiej byłoby do Ciebie dodać mięsne dodatki! Przez to rozumie się takie mięsa jak: boczek, szynkę, salami czy pepperoni. Takie dodatki są elementem pizzy mięsnej. Oznacza to, że jesteś osobą twardą i stawiającą na swoje. Myślisz rozsądnie i obiektywnie, można określić Cię mianem porządnego i racjonalnego. Widzisz wszystko takim, jakie jest. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.urfav_nana.

.urfav_nana.

Słodkie dodatki!
Gdybyś był pizzą, abyś był idealny, najlepiej byłoby do Ciebie dodać słodkie dodatki! Rozumie się przez to takie owoce jak: kiwi, banan, gruszka czy ananas, a także typowe słodkości, jak czekolada. Takie dodatki idealnie pasują do pizzy hawajskiej lub innej na słodko. Oznacza to, że jesteś osobą miłą oraz sympatyczną. Jesteś ekstrawertykiem, który cały czas zaraża wszystkich swoim uśmiechem. Jesteś wyjątkowym optymistą. Podziel się wynikiem w komentarzu

Pizza hawajska to moja ulubiona, więc wszystko się zgadza❤️🥝🍌🍐🍍🥰

Odpowiedz

_..._

Słodkie dodatki!
No pasuje oraz mega Quiz
❤️👈🙃👉❤️

Odpowiedz
pletwal

pletwal

mix dodatkow najs

Odpowiedz

slodkiekotki123

super quiz polecam bardzo<3333
#roslinne dodatki #swag

Odpowiedz
Frenczus2

Frenczus2

#Slodkie dodatki

Odpowiedz

aligi2012

Gdybyś był pizzą, abyś był idealny, najlepiej byłoby do Ciebie dodać mix dodatków! Rozumie się przez to najróżniejsze i najbardziej wymyślne różności. Pizza stworzona na podstawie takich składników byłaby wyjątkowa. Oznacza to, że jesteś osobą oryginalną i jedyną w swoim rodzaju. Masz pełno nietypowych zainteresowań, a inni ludzie nie zawsze potrafią Cię zrozumieć. Jednak Ty uważasz się za marzyciela z głową w chmurach i mało obchodzisz się opinią innych.

Odpowiedz
kochamprzecinki

kochamprzecinki

Mix dodatków!
Gdybyś był pizzą, abyś był idealny, najlepiej byłoby do Ciebie dodać mix dodatków! Rozumie się przez to najróżniejsze i najbardziej wymyślne różności. Pizza stworzona na podstawie takich składników byłaby wyjątkowa. Oznacza to, że jesteś osobą oryginalną i jedyną w swoim rodzaju. Masz pełno nietypowych zainteresowań, a inni ludzie nie zawsze potrafią Cię zrozumieć. Jednak Ty uważasz się za marzyciela z głową w chmurach i mało obchodzisz się opinią innych. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
halozyje

halozyje

Roślinne dodatki!
Gdybyś był pizzą, abyś był idealny, najlepiej byłoby do Ciebie dodać roślinne dodatki. Jako dodatki do pizzy rozumie się mnóstwo warzyw, np.: cukinię, bakłażana, brokuły, paprykę, seler, karczochy i inne warzywa sezonowe. Takie dodatki pasują idealnie do pizzy wegetariańskiej. Oznacza to, że jesteś osobą nieszablonową i wyznającą własne racje. Nie lubisz słuchać innych osób – nie przepadasz, jak ludzie wpływają na Twoje decyzje. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej