Gadam z głupiutkim cleverbotem


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
.skrzydla_ognia.
.skrzydla_ognia.
Zobacz profil
Zobacz podobne quizy:

Komentarze sameQuizy: 10

Jasny._.Plomien

Jasny._.Plomien

Świtna rozmowa xd

Odpowiedz
-Fretka._

-Fretka._

Pa dziewczyno michał o przyjaciółce Paulina xd

Odpowiedz
-Fretka._

-Fretka._

Eeee ok?

Odpowiedz
Mozazaur14

Mozazaur14

Ale głupol…. To już nawet mój czat meta na Messengerze nie jest taki głupi

Odpowiedz
Jezyna.

Jezyna.

Kocham czytać rozmowy z cleverbotem on jest naprawdę śmieszny XDD

Odpowiedz
.skrzydla_ognia.

.skrzydla_ognia.

•  AUTOR

chcecie part 2?

Odpowiedz
1
Jezyna.

Jezyna.

Odpowiedz
nirvana15

nirvana15

Ale glupi bot …

Odpowiedz
i.like.drugs

i.like.drugs

Trochę u mn bynajmniej zapikselowane i nie za bardzo umiem się rozczytać :c

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej