Rozpocznij testCzas na odpowiedź:10 sekundPodczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy. Brakuje odpowiedzi. Zaznacz, aby zobaczyć wynik. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. 18 Super! 226 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Czy mógłbyś mieszkać samemu? Wyłącz autoodtwarzanie: Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie Zgłoś za plagiat Zgłoś za nieodpowiednie treści Wyślij
Jasny._.Plomien
Świtna rozmowa xd
-Fretka._
Pa dziewczyno michał o przyjaciółce Paulina xd
-Fretka._
Eeee ok?
Mozazaur14
Ale głupol…. To już nawet mój czat meta na Messengerze nie jest taki głupi
Jezyna.
Kocham czytać rozmowy z cleverbotem on jest naprawdę śmieszny XDD
.skrzydla_ognia.
• AUTORchcecie part 2?
Jezyna.
@skrzydla_ognia-blekit takk
Sorterka_papierow13
Głupi bot https://samequizy.pl/gadam-sobie-z-glupiutkim-clewerbotem/?success=1
nirvana15
Ale glupi bot …
i.like.drugs
Trochę u mn bynajmniej zapikselowane i nie za bardzo umiem się rozczytać :c