@Mizelle a wiesz, że wczoraj siadłam i napisałam połowę? (Znaczy, w sumie napisałam wszystko przewidziane na rozdział 2, ale wyszło dosyć krótko, więc będę jeszcze pisać to, co miałam zaplanowane na rozdział 3 xD) Więc mam nadzieję, że za parę dni się pojawi
@Mizelle okej, ale to jest fanfik, a Students to wydana seria W Rosołku też, jeśli mnie pamięć nie myli, daliśmy chyba kiedyś jakieś polskie nawiązanie/porównanie
Cudowne, czekam na next A jeżeli chcesz żeby wytknąć Ci błędy, chociaż absolutnie nie przeszkadza to w czytaniu, to kojarzę, że było coś, że w dialogach, gdy jest ten komentarz to raz jest małą a raz wielką literą Czyli, gdy ten komentarz po dialogu, po myślniku dotyczy mówienia postaci (np. "powiedziała", "parsknęła", "odszepnęła") to zapisywany jest małą literą A gdy jest komentarz niezwiazany z mówieniem, to jest duża litera (np. "Skoczyłam gwałtownie", "Podsłuchałam jak rozmawiają") Czyli w zdaniu np. – Heej, jak leci? – Dziewczyna wpadła do pokoju. – Nie najgorzej. – odpowiedziała Zosia
Tia, jeżeli coś przekręciłam to przepraszam, ale już mi się to mota w głowie wszystko xd
nekropolia
Annie, powinnaś być komediopisarką xD
Stella_Bella
• AUTOR@ananasasas dziękuję xd
Tak raz na jakiś czas mam wenę na takie komedie xd
nekropolia
✨ jak Samara Morgan, tylko taka TrOcHę BaRdZiEj EkOlOgIcZnA ✨
Stella_Bella
• AUTOR@ananasasas nadal jestem dumna z tego porównania XD
nekropolia
WOW, zapowiada się super! Kocham te wtyczki komediowe (na przykład cudowny cytat o NFZ-ecie) 😆
Stella_Bella
• AUTOR@.Chlebow (muszę w końcu dokończyć 2 rozdział-)
Cieszę się, że się podoba :3
FajnyWehikul
O co chodzi z "potrzebne dopisać" w opisie?
Stella_Bella
• AUTOR@Mizelle to będzie wyjaśnione w późniejszych częściach
Jesli w ogóle do nich dotrwam xd
FajnyWehikul
Kiedy next?
Stella_Bella
• AUTOR@Mizelle a wiesz, że wczoraj siadłam i napisałam połowę?
(Znaczy, w sumie napisałam wszystko przewidziane na rozdział 2, ale wyszło dosyć krótko, więc będę jeszcze pisać to, co miałam zaplanowane na rozdział 3 xD)
Więc mam nadzieję, że za parę dni się pojawi
Jenota
"patatajać po korytarzu" i takie flashbacki z Księżniczki Celestii
Znaczy nic-
FajnyWehikul
Na "patatajać po korytarzu" śmiechłam.
A tak w ogóle to gdzie mieszka Caelia, że wie o NFZ-cie? Chyba, że po prostu to ja jakaś niedoedukowana jestem
FajnyWehikul
@Stella_Bella też Annie czepiająca się tego, że w Wielkiej Brytanii nie ma harcerzy podczas czytania Students:
Nie no, ale tak na serio to spoko, już nie będę, heh
Stella_Bella
• AUTOR@Mizelle okej, ale to jest fanfik, a Students to wydana seria
W Rosołku też, jeśli mnie pamięć nie myli, daliśmy chyba kiedyś jakieś polskie nawiązanie/porównanie
aqua_Mary
Fajne, czekam na następną część.
Stella_Bella
• AUTOR@aqua_Mary cieszę się, ze się podoba :3
Pjo
Cudowne, czekam na next
A jeżeli chcesz żeby wytknąć Ci błędy, chociaż absolutnie nie przeszkadza to w czytaniu, to kojarzę, że było coś, że w dialogach, gdy jest ten komentarz to raz jest małą a raz wielką literą
Czyli, gdy ten komentarz po dialogu, po myślniku dotyczy mówienia postaci (np. "powiedziała", "parsknęła", "odszepnęła") to zapisywany jest małą literą
A gdy jest komentarz niezwiazany z mówieniem, to jest duża litera (np. "Skoczyłam gwałtownie", "Podsłuchałam jak rozmawiają")
Czyli w zdaniu np.
– Heej, jak leci? – Dziewczyna wpadła do pokoju.
– Nie najgorzej. – odpowiedziała Zosia
Tia, jeżeli coś przekręciłam to przepraszam, ale już mi się to mota w głowie wszystko xd
Pjo
@Stella_Bella nie, ale uznałam że spełnię Twoją prośbę xD
Stella_Bella
• AUTOR@Pjo xD
Dziękuję