Do której członkini Girls' Generation jesteś najbardziej podobna?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
twojababka
twojababka
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 21

Mokosh

Mokosh

seo

Odpowiedz
1
Lisa_kiki

Lisa_kiki

Tiffany
Gratuluję! Tiffany to najprawdziwsze słoneczko w GG, dlatego musisz być tak samo pocieszną osobą, jak nasza Stephanie! Jej cudowny uśmiech jest wręcz zaraźliwy, a wyjątkowa osobowość sprawia, że nawet w najgorszych sytuacjach Tiffany potrafi wyjść z uśmiechem. Nie zapominajmy, że Tiffany jest bardzo znana ze swojego eyesmile! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Moja wreckerka💕♥️💕

Odpowiedz

t...e

Tiffany💕

Odpowiedz
.starlight

.starlight

Taeyeon🥰

Odpowiedz
1
suyeon

suyeon

Hyoyeon
Wow, musisz być naprawdę wyjątkową osobą, jeżeli trafiłaś na Hyo. Nie oszukujmy się, ma ona trudny charakter i lepiej czasem z nią nie zadzierać, ale wystarczy mnóstwo miłości, a Hyo zamieni się w uroczego pupilka. Jej uroda potrafi podbić serca wszystkich mieszkańców stolicy, a swoboda w tańcu powoduje zainteresowanie nie tylko miejscowych, ale i światowych! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Jedna z moich semi biasek :3

Odpowiedz
1
Misuna

Misuna

Seohyun

Odpowiedz
1
bibiboss

bibiboss

yoona

Odpowiedz

Rose_BlackPink_Love

Sooyoung

Bias ;3

Odpowiedz
-sunshine-

-sunshine-

Gratulacje! Osobą, którą odzwierciedlasz jest Kim Taeyeon znana, jako liderka zespołu. Skoro właśnie na nią trafiłaś musisz być osobą odpowiedzialną, ale spokojnie nawet w liderce siedzi mnóstwo dziecinności, którą ona sama czasem pokazuje! Poważnie traktujesz podejmowanie decyzji życiowych, które w jakimś sensie mają wpływ na Twoje dalsze losy. Poza tym nie zapominajmy, że z Tae jest szczera do bólu i nie boi się otwarcie mówić o swoich uczuciach. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
lisoo_

lisoo_

Tiffany

biaska ♡

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej