Do którego domu w Hogwarcie przydzieliłbyś te dzieci?

Wyobraź sobie, że jesteś Tiarą Przydziału. Dostaniesz krótkie opisy danego dzieciaka i musisz zdecydować, do którego domu trafi. Wybieraj mądrze i zobacz, jak zagłosowali inni!
Ok!
Ok!

- Susan Adams! - krzyczysz i widzisz podchodzącą do ciebie dziewczynkę. Jest wyraźnie przestraszona, ale widzisz w jej oku iskierkę podekscytowania. Siada, a ty zagłębiasz się w jej umysł. Wyraźnie samotna, nie ma w ogóle przyjaciół. Jest kompletnie odizolowana. Mimo to, ma wielkie serce i zawsze z chęcią pomoże. Uwielbia się uczyć, każdą wolną chwilę poświęca na czytaniu, a nie ma go zbyt wiele - musi zajmować się licznym rodzeństwem, które jest dla niej okropne. Przez to wszystko stała się stanowcza, ale zawsze służy pomocną ręką. Do którego domu ją przydzielisz?

Mike Backer! - gdy chłopiec tylko słyszy swoje nazwisko, od razu zrywa się do biegu, przy czym lekko się potyka. Mike jest chłopcem posiadającym wielu przyjaciół. Niestety, jest dosyć naiwny i wiele osób to wykorzystuje. Chce się przypodobać każdej dziewczynie i udaje tak zwanego ,, macho ", ale jego słodkość i niezdarność nie pozwala mu na to. Uczy się zadowalająco, jednak rodzice są dla niego niewyrozumiali. Mike jest osobą bardzo przyjacielską. Do którego domu go przydzielisz?

Mack Coben! - chłopiec wstaje i idzie dostojnym krokiem. Cała sala milknie i tylko słychać stukot jego butów. Patrzy na mnie z góry i siada. Mack. Mack, Mack, Mack. To chyba najtrudniejszy przypadek. Chłopiec ten z pozoru wygląda jak typowy Ślizgon. Jest półkrwi - jego ojciec, mugol, wykorzystał jego matkę, czarownicę. posiadającą obesję na punkcie czystej krwi. Gdy tylko urodził się jej syn, była zrozpaczona - wiedziała, że nigdy jej nie dorówna. Od małego odizolowała go od innych dzieci, biła i używała kar za najmniejszy błąd. Chciała, aby jej syn wyrósł na potężnego czarodzieja, Ślizgona, o czystej krwi. To ostatnie było jednak niemożliwe, dlatego wyżywała się na biednym Macku. On jednak, pod zasłoną sprytnego, samotnego dziecka, był bardzo dobroduszny i przyjacielski. Chciał mieć przyjaciół, jak inne dzieci, chciał wieść normalne życie. Oraz być Gryfonem - tak, bardzo tego chciał, jednak wiedział, że to by się źle dla niego skończyło. BARDZO źle. Udawał więc wrednego dzieciaka, z wielką przykrością. Uczył się doskonale - matka go do tego zmusiła. Gdy nastał dzień przyjechania do Hogwartu, matka kazała zachowywać mu się tak, aby dostał się do Slytherinu. Powiedziała, że jeśli nie trafi do tego domu, gorzko tego pożałuje. Mack natomiast, bardzo do Slytherinu nie chciał trafić. Wiedział, że tam nie pasuje. Wiedział również, że gdyby trafił do Gryffindoru, matka będzie zdolna do wszystkiego. Do którego domu go przydzielisz?

- Laura Davis! - dziewczynka grzecznie zeszła ze swojego miejsca, poprawiła okulary i usiadła. Jest ona bardzo oczytana - to na pewno. Prawdą jest też to, że się genialnie uczy. Jest również bardzo oschła, wredna oraz przebiegła. Rodzice każą jej się uczyć, a w wolnych chwilach dokucza innym dzieciom. Zachowanie to wynikło jednak z jej rodziny - bardzo ją rozpieszczała, aż nie umarła jej babcia - rodzice popadli w żałobę i odcięli się od reszty świata. Tak to Laura była bardzo przyjazną dziewczynką. Do którego domu ją przydzielisz?

Podobał się quiz? :D
Tak, ale szkoda że taki krótki :
Tak, więcej części!
Był OK, pupy nie urywa.
Nie, w ogóle co to za pomysł? ;-;

2 Super!
Udostępnij quiz
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy
Wakacje249 Wakacje249
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 1

AnimeGirl225

AnimeGirl225

supi quiz ^.^

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej