Do jakiej szkoły z „The Sims 4: Uniwersytet” powinieneś iść?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 53

Unicoronavirus321

Instytut Foxbury
Twój Sim jest zainteresowany bardziej nowoczesną uczelnią, która kształtuje przyszłych liderów innowacji? Instytut Foxbury to odpowiednie miejsce! Ta znamienita placówka może poszczycić się nowoczesną infrastrukturą, ciekawymi wydarzeniami oraz prestiżowymi kierunkami, które kształcą przyszłych naukowców i wynalazców. Kierunki: Historia sztuki, sztuka kulinarna, dramatyzm, grafika, historia, język i literatura oraz komunikacja. Kierunki prestiżowe: Biologia, informatyka, ekonomia, fizyka, psychologia, łotrostwo. Spośród tradycji i organizacji Foxbury należy wymienić Koło Animatorów Foxbury, w szeregach którego Twój Sim przywdzieje czerwone i złote barwy oraz okaże wsparcie uczelni w czasie Dnia Akademickiego Ducha! Niech wykona stójkę na beczce, zagra w sok-ponga albo zacznie biegać nago! Gdy przychodzi czas na odpoczynek od nauki, Twój Sim może wybrać się nocą na kilka kolejek z Prymusami i wrzucić na luz. Chcesz uczynić ze swojego Sima jednego z pionierów dominacji robotów nad ludzkością? Jeśli ma takie aspiracje, niech dołączy do Znawców Robotów! Gdy stworzony przez Ciebie robot okaże się wystarczająco dobry, aby wygrać Konkurs Zadaniobotów, możesz udać się na dziedziniec i pokazać wszystkim, kto jest mistrzem robotyki!

Nie mam uniwersytetu :-(

Odpowiedz
1
Nika981113

Nika981113

Instytut foxbury

Odpowiedz
1
Lusiczek

Lusiczek

Instytut foxbury spokoo zrobię to

Naprawdę fajny guiz❤️❤️

Odpowiedz
1
Oliwi.a

Oliwi.a

Uniwersytet Britechester

Odpowiedz
1

bartek9990

Instytut Foxbury

Odpowiedz
1
KevinMcCallister1981

KevinMcCallister1981

Bardzo fajny quiz związane z The Sims 4 Uniwersytet😃✍

Odpowiedz
1
Davil

Davil

•  AUTOR

@KevinMcCallister1981 Dziękuję :D

Odpowiedz
Hania25089

Hania25089

Uniwersytet Britchester 🎓
Akurat miałam tam simkę ❤
Super quiz 💖 Pozdrawiam 💞

Odpowiedz
2
Davil

Davil

•  AUTOR

@Hania25089 Dziękuję :D

Odpowiedz
1
Szira56

Szira56

Ale super

Odpowiedz
1
Davil

Davil

•  AUTOR

@Szira56 Dziękuję :)

Odpowiedz
Przyjaciolka_kotow

Przyjaciolka_kotow

Instytut Foxbury
Twój Sim jest zainteresowany bardziej nowoczesną uczelnią, która kształtuje przyszłych liderów innowacji? Instytut Foxbury to odpowiednie miejsce! Ta znamienita placówka może poszczycić się nowoczesną infrastrukturą, ciekawymi wydarzeniami oraz prestiżowymi kierunkami, które kształcą przyszłych naukowców i wynalazców.

Kierunki: Historia sztuki, sztuka kulinarna, dramatyzm, grafika, historia, język i literatura oraz komunikacja. Kierunki prestiżowe: Biologia, informatyka, ekonomia, fizyka, psychologia, łotrostwo.

Spośród tradycji i organizacji Foxbury należy wymienić Koło Animatorów Foxbury, w szeregach którego Twój Sim przywdzieje czerwone i złote barwy oraz okaże wsparcie uczelni w czasie Dnia Akademickiego Ducha! Niech wykona stójkę na beczce, zagra w sok-ponga albo zacznie biegać nago! Gdy przychodzi czas na odpoczynek od nauki, Twój Sim może wybrać się nocą na kilka kolejek z Prymusami i wrzucić na luz. Chcesz uczynić ze swojego Sima jednego z pionierów dominacji robotów nad ludzkością? Jeśli ma takie aspiracje, niech dołączy do Znawców Robotów! Gdy stworzony przez Ciebie robot okaże się wystarczająco dobry, aby wygrać Konkurs Zadaniobotów, możesz udać się na dziedziniec i pokazać wszystkim, kto jest mistrzem robotyki!
Coś dla mnie

Odpowiedz
2
QuizGirl320

QuizGirl320

@Niesforna.Kicia ja tak samo😅

Odpowiedz
1
witkao55

witkao55

Instytut Foxbury

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej