Do jakiego mebla można przyrównać Twoje relacje z innymi?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 21

WeraHatake

WeraHatake

Kanapa ^_^
Ciekawy pomysł na quiz ♥

Odpowiedz
1
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@WeraHatake Cóż im dalej w las tym dziwniejsze pomysły ;)

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@Pyladea Haha, ciekawe, co czeka mnie niebawem :D

Odpowiedz
1

T...u

Fotel
Jestem samotniczką… Ale nie z wyboru. Po prostu mam już dość tego, że ludzie mnie izolują, więc w końca przestałam im ufać i sama się od nich odizolowałam, bo wszelkie relacje mnie bolały.

Odpowiedz
2
Pyladea

Pyladea

•  AUTOR

@GerardAtTheDisco życzę ci abyś znalazła kiedyś kogoś komu naprawdę warto będzie zaufać i przed kim będziesz się mogła otworzyć. Ja sama bardzo późno trafiłam na takie osoby, ale z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że było warto, zresztą miałam rodzinę, która mnie bardzo mocno wspierała. Gdybyś chciała się komuś wygadać to potrafię całkiem nieźle słuchać i śmiało możesz do mnie napisać na priv.

Odpowiedz
1

T...u

@Pyladea Mnie niestety rodzina nie za często wspiera. Jedynie babcia, ale ona mieszka w innym mieście. Jednakże za rok się do niej przeprowadzam 😄

Odpowiedz
1
VGZ

VGZ

Stół
Jesteś osobą lubiącą przebywać w towarzystwie znajomych i przyjaciół. Najlepiej pracujesz w grupie. Chętnie przyjmujesz rolę przywódcy. Ludzie łączą się wokół ciebie jak dookoła stołu. Lubisz struktury luźne i nie zobowiązujące. Jesteś osobą energiczną i kreatywną. Lubisz zwracać na siebie uwagę. Ludzie dobrze czują się w twoim towarzystwie, choć niektórym przeszkadza twoja nadmierna ruchliwość.
(UWAGA, UWAGA)
Rada: Pozwól sobie czasami zwolnić. XD

No ja jak bardziej zwolnię to się z miejsca nie ruszę XD

Odpowiedz
2

P...n

Wykazujesz skłonności separatystyczne. Nie lubisz tłumów i zdecydowanie wolisz spokój. Jesteś kreatywny, cenisz sobie niezależność. Nie jesteś osobą przesadnie energiczną więc przypominasz miękki fotel. Świetnie się bawisz we własnym towarzystwie zagłębiając się w świecie marzeń.
Rada: wyjdź do ludzi.

Odpowiedz
edyta92

edyta92

fotel. Opis się zgadza, lecz bardzo lubię obcować z ludźmi tyle że nie zawsze jest z kim. 😂

Odpowiedz
3
Aiko2017

Aiko2017

Szafa Jesteś jak szafa. Sugeruje to skłonność do powolnego podejmowania decyzji, które ważysz w głowie wiele razy obmyślając najlepsze wyjście. Jesteś bardzo trwały w przyjaźni i pieczołowicie przechowujesz wspomnienia za równo dobre jak i złe. Jesteś cierpliwy i ułożony.
Rada: Czasami warto o czymś zapomnieć…

Odpowiedz
1

k...k

Lampa
Fajny quiz :)

Odpowiedz
1
Fumi

Fumi

lampa

Odpowiedz
Mariseida

Mariseida

Fotel – choć tak naprawdę powinien być kąt w narożniku, to tu ciągle przesiaduję. I całkiem nieźle pasuje do trzymania się trochę z boku…

Odpowiedz
1
xxpacziixx

xxpacziixx

Biurko
Preferujesz samotność. Najchętniej spędzasz czas we własnym pokoju gdzie nikt ci nie przeszkadza. W pracy lubisz struktury hierarchiczne. Pracujesz według przyjętego planu. Dlatego przypominasz uporządkowane biurko. Nie lubisz pracy w grupie. Innych ludzi traktujesz czasami z wyraźną nieufnością.
Rada: Otwórz się na innych.
Bardzo ciekawy quiz😉

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej