Do jakiego lidera z regionu Sinnoh jesteś podobny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 9

KRYSISK

Volkner :)

Odpowiedz
Lunka.

Lunka.

Candice
Candice jest siódmą Liderką w Sinnoh. Jej sala znajduje się w Snowpoint City. Jej specjalnością są Pokémony typu lodowego. Candice jest przesadnie słodką postacią, która lubi zaskakiwać przyjaciół w nieprzewidywalny sposób. Niesamowicie wspiera ambicje swoich przyjaciół. Candice jest fantastyczną mentorką, chociaż jej pozytywny charakter i intensywna pewność siebie mogą przytłaczać. Candice interesuje się modą i romansem, a także Pokémonami i uważa, że ​​każdy powinien skupić się na tym, co robi. Czasami myśli, że zachowuje się odwrotnie do tego, czego ludzie oczekiwaliby od Lidera Sali typu Lodowego — jest serdeczna i przyjazna, a nie chłodna i nieprzyjemna. Wydaje się też, że lubi mówić o sobie w trzeciej osobie. Nie traktuje swojej roli jako Liderki w Snowpoint City zbyt poważnie, dlatego, że rzadko pojawiają się przed nią pretendenci do walki o odznakę. Candice jednak cieszy się uczuciem zwycięstwa i stara się dać z siebie wszystko w każdej bitwie.
Za pokonanie jej w walce otrzymuje się Odznakę Sopla.

To właśnie do tego Lidera jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
glace

glace

roark

Odpowiedz
WhiteFeather

WhiteFeather

Kiedy Unova?

Odpowiedz
Cartoon_Kay

Cartoon_Kay

•  AUTOR

@Chihuahua_z_Kalos Planuje dodać jedno głosowanie a potem zajmę się quizem o Unovie, więc nie mogę podać konkretnej daty

Odpowiedz
1
WhiteFeather

WhiteFeather

Candice ale mówię jeszcze raz, że to typ BAŚNOWY a nie WRÓŻKOWY

Odpowiedz
BlackZango

BlackZango

Candice

Właśnie na nią liczyłem, bardzo ją lubię ^^

Odpowiedz
Twylla

Twylla

Crasher Wake
Crasher Wake jest czwartym Liderem w regionie Sinnoh. Jego sala znajduje się w Pastoria City. Jego specjalnością są Pokémony typu wodnego. Crasher Wake ma wesołą i entuzjastyczną osobowość. Podczas bitwy wybiera ruchy, które sprawią, że jego bitwy będą przyjemniejsze do oglądania i sprawią, że wszyscy przestaną traktować bitwy zbyt poważnie. Chce, by każdy pamiętał, że bitwy Pokémon mają być też dobrą zabawą! Jego strój inspirowany jest wrestlingiem. Crasher Wake jest jedynym liderem sali, który nie przedstawia swojego prawdziwego nazwiska, ale raczej pseudonim sceniczny.
Za pokonanie go w walce otrzymuje się Odznakę Moczar.

Oł jeah!♥️

Odpowiedz
1
KociMistrz

KociMistrz

Roark jest pierwszym Liderem w regionie Sinnoh. Jego sala znajduje się w Oreburgh City. Jego specjalnością są Pokémony typu kamiennego. Roark Jest synem innego lidera z regionu Sinnoh — Byrona. Jako nadzorca bezpieczeństwa w kopalni Oreburgh, Roark pozwala trenerom Oreburgh trenować w kopalniach. Mimo młodego wieku utrzymuje on kopalnię. Jest dumny ze swojego Cranidosa i czuje wstyd, gdy doprowadzi do przegranej swojego partnera. Ojciec Roarka kiedyś poprosił Rileya, aby został liderem sali, jednak Riley grzecznie odmówił, mówiąc, że Roark, jako syn Byrona powinien być rozważony jako pierwszy na miejsce lidera. Roark twierdził, że Byron bardziej kocha skamieniałości niż własnego syna, co nie do końca jest prawdą.
Za pokonanie go w walce otrzymuje się Odznakę Węgla.

To właśnie do tego Lidera jesteś podobny! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej