DIY: back to school! Stwórz samodzielnie wyjątkowe, kreatywne przybory szkolne!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 11

Cat.Lover

Cat.Lover

Tęczowy podkreślacz, zrobiłam i nie działa :(
szkoda

Odpowiedz
.I.Love.Horse.

.I.Love.Horse.

Tęczowy podkreślacz
To chyba najprostszy i najszybszy sposób, żeby dodać odrobinę szaleństwa i wyjątkowości do Twojego piórnika! Wystarczy jeden ruch tego mazaka, aby wyczarować tęczę na Twoich notatkach.
Potrzebujesz:
♥żółty podkreślasz
♥czerwony/różowy podkreślasz
♥niebieski podkreślasz
1. Przygotuj wszystkie potrzebne przybory.
2. Różowym mazakiem dotknij jednej końcówki żółtego, a niebieskim drugiej.
3. Poczekaj chwilę, aż kolory wchłoną się w żółty mazak.
4. Gotowe!
Super pomysł na quiz!

Odpowiedz
Vulkan

Vulkan

Tęczowe zakreślacze
Fajny quiz

Odpowiedz

pilnamaja

Temperówka – lody

Taki gadżet jest niezwykle ładny i ciekawy. Jeśli wzór niezbyt Ci się podoba, możesz stworzyć własny – ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Wszyscy będą zazdrościć takiej temperówki, która równie dobrze może być ozdobą. Potrzebujesz: ♥opakowania po tic-tacach ♥modeliny/gliny samoutwardzalnej ♥dowolnych farb ♥linijki ♥ołówka ♥małego nożyka ♥mocnego kleju ♥patyczka po lodzie 1. Oderwij etykietę z opakowania. 2. Wyjmij górną, białą część i przyklej do niej temperówkę. Chodzi o to, by wejście na ołówek znajdowało się dokładnie pod otworem z wieczkiem. 3. Obklej całe pudełko modeliną lub specjalną gliną samoutwardzalną. 4. Z tej samej masy wytnij płaski kształt przypominający skapującą polewę. 5. Przyklej odpowiednio 'polewę' do opakowania i pomaluj całość farbami. Nie zapomnij o białym wieczku. 6. Do wieczka przyklej pół patyczka po lodach. Złóż opakowanie razem i gotowe!

Odpowiedz
MangaAnime

MangaAnime

Malutkie filcowe etui robiłam i mam je

Odpowiedz
Abby.Scamander

Abby.Scamander

Tęczowy podkreślacz

To chyba najprostszy i najszybszy sposób, żeby dodać odrobinę szaleństwa i wyjątkowości do Twojego piórnika! Wystarczy jeden ruch tego mazaka, aby wyczarować tęczę na Twoich notatkach. Potrzebujesz: ♥żółty podkreślasz ♥czerwony/różowy podkreślasz ♥niebieski podkreślasz 1. Przygotuj wszystkie potrzebne przybory. 2. Różowym mazakiem dotknij jednej końcówki żółtego, a niebieskim drugiej. 3. Poczekaj chwilę, aż kolory wchłoną się w żółty mazak. 4. Gotowe!

🥵🤢🤮
Jeśli w zeszycie jest więcej niż 2(opcjonalnie 3 )kolory ,wygląda jakby jednorożec się na niego zesrał. Nie dzięki

Odpowiedz
Sniezny_Tygrys

Sniezny_Tygrys

Malutkie filcowe etui

Taki mały gadżet zawsze się przyda – czy to na słuchawki, pendriva, klucze, czy inne drobiazgi. Jest praktyczny, wygląda świetnie, a do tego można go zrobić w naprawdę wielu wersjach. Potrzebujesz: ♥kawałka filcu ♥farb ♥kleju ♥małych rzepów 1. Narysuj na karcie z filcu koło i wytnij je. 2. Użyj brązowej farby, aby odrobinę je przyciemnić i nadać fakturę. 3. Domaluj detale (w tym przypadku etui to miniaturowe taco, więc dodajemy sałatę, pomidory itp.). 4. Odwróć filc na drugą stronę i przyklej z tyłu mały rzep. 5. Drugą część rzepa przyklej po przeciwnej stronie koła. 6. Możesz zrobić wiele kształtów i wzorów, tutaj widać taco, arbuza i kawałek pizzy. Wystarczy już tylko włożyć wybraną rzecz do środka i zapiąć. Gotowe!

Odpowiedz
.Candy.

.Candy.

Wszyscy mają takie same😡!?

Odpowiedz
LilianaMadeline

LilianaMadeline

@123quizy Jak widzę, są też inne wyniki :D

Odpowiedz
GalaxyStar2020

GalaxyStar2020

Piórnik z opakowania po cukierkach
Oto sposób na niezwykły i uroczy piórnik w zaledwie kilka minut! Opakowania po cukierkach są zawsze bardzo kolorowe i ładne, do tego Twoje dzieło będzie absolutnie wyjątkowe i unikatowe. Potrzebujesz: ♥Opakowania po cukierkach ♥Taśmy klejącej ♥Gorącego kleju (może być też jakikolwiek inny, mocny klej) ♥Zamka błyskawicznego ♥Nożyczek 1. Przygotuj wszystkie potrzebne przedmioty. 2. Rozetnij opakowanie po cukierkach i wytnij z niego prostokąt wybranej wielkości. 3. Oklej całą wewnętrzną stronę opakowania taśmą klejącą, by je usztywnić. 4. Przyklej zamek do opakowania, łącząc nim górę i dół prostokąta. 5. Sklej boki. 6. Gotowe!

Nie

Odpowiedz
Panna_Zuzanna

Panna_Zuzanna

Piórnik z opakowania po cukierkach. Mi się nie podoba taki pomysł… 😐

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej