Czy zostaniesz obdarowany ,,Zwierzęcymi przewodnikami” w magicznym świecie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 6

A.idz.pan.mnie.z.tym

A.idz.pan.mnie.z.tym

Tak, nawet kilkoma!
W magicznym świecie zostaniesz obdarowany kilkoma magicznymi zwierzętami, które oprowadzą Cię po tym wspaniałym świecie! Niestety, jednak nie zostałeś obdarowany magicznymi zdolnościami, ale chyba zwierzęta są lepsze, a więc nie przejmuj się tym i spokojnie podążaj za swoimi przewodnikami po tym świecie! Mogę Ci podpowiedzieć, że twoimi przewodnikami będą takie duże dzikie Koty w czarne paski. Wiesz już może kim one są? Jeśli tak to powiem Ci tyle, te zwierzęta będą inne niż w zwyczajnym świecie. Późnymi wieczorami gdy niebo jest różowo-żołto-fioletowo-granatowe one zaczynają świecić i świecą tak aż do rana, a z resztą sam się przekonasz gdy odwiedzisz ten niezwykły świat! Jesteś zadowolony z wyniku mój drogi? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
1
.flowissies

.flowissies

Tak, ale tylko wilkiem!
W magicznym świecie zostaniesz obdarowany magicznym wilkiem, który oprowadzi Cię po tym wspaniałym świecie! Niestety, jednak nie zostałeś obdarowany magicznymi zdolnościami, ale chyba zwierzęta są lepsze, a więc nie przejmuj się tym i spokojnie podążaj za swoim przewodnikiem po tym świecie! Jednak to nie jest zwyczajny wilk on potrafi poruszać się na niebie, wygląda jak piękny świecący gwiazdozbiór! Jesteś zadowolony z wyniku mój drogi? Napisz w komentarzu!
Fajny quiz 🤎

Odpowiedz
2
nvtalcia

nvtalcia

Tak, nawet kilkoma!

Świetny quiz i cudowny pomysł! Bardzo kreatywny! 💖✨

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

Tak, nawet kilkoma :)
Świetny quiz! ♥

Odpowiedz
1
Wlochatek

Wlochatek

Quiz cudowny ale co ja jeszcze gadam. Dodam do ulu i tyle!

Odpowiedz
1
Pepa

Pepa

Tak, nawet kilkoma!
W magicznym świecie zostaniesz obdarowany kilkoma magicznymi zwierzętami, które oprowadzą Cię po tym wspaniałym świecie! Niestety, jednak nie zostałeś obdarowany magicznymi zdolnościami, ale chyba zwierzęta są lepsze, a więc nie przejmuj się tym i spokojnie podążaj za swoimi przewodnikami po tym świecie! Mogę Ci podpowiedzieć, że twoimi przewodnikami będą takie duże dzikie Koty w czarne paski. Wiesz już może kim one są? Jeśli tak to powiem Ci tyle, te zwierzęta będą inne niż w zwyczajnym świecie. Późnymi wieczorami gdy niebo jest różowo-żołto-fioletowo-granatowe one zaczynają świecić i świecą tak aż do rana, a z resztą sam się przekonasz gdy odwiedzisz ten niezwykły świat! Jesteś zadowolony z wyniku mój drogi? Napisz w komentarzu! Świetny quiz! Życzę głównej!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej