Czy zmieniasz czy zostawiasz tak jak było? Część 1

Ciemna Łapa zostaje zaatakowany przez Nocnego Ogona. ( To co się stało w książce: Ciemna Łapa niechcący wbiegł na terytorium Klanu Cienia napadł go Nocny Ogon i zranił go mocno w grzbiet przez co Ciemna Łapa musiał leżeć w legowisku. )
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Nocny Ogon chcę zabić Marzącą Gwiazdę (to co się stało w książce: Nocny Ogon i reszta kotów Klanu Cienia napadli na Marzącą Gwiazdę a Ciemna Łapa uciekł się schować. Nocny Ogon zranił ją tak mocno że straciła trzecie życie. )
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Ognisty Kieł biegnie na tory pociągowe. (to co się stało: Ognisty Kieł gonił Cegłę ale gdy zauważył Zbliżającego się potwora potrącił go pociąg i zginął. )
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Luna walczy z psami (to co się stało w książce: Luna zostaje pogryziona przez psy a Szeszyn postanawia wygnać swojego syna Błękitnego/Angar. )
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Bielinka i Ognisty Kieł ruszają na polowanie (To co się stało w książce: Bielinka córka Ciemnej Gwiazdy rusza na polowanie z Ognistym Kłem. Kocur zostawia kotkę w siedlisku Dwunożnych atakuje ją pies ale Ciemny Ogon / Ciemna Gwiazda pomaga się jej wydostać ale gdy biegł do obozu zderzył się z Ognistym Kłem a Bielinka wylądowała mocno na ziemi. Gdy wrócili obaj okazało się później że Bielinka jest chora gdy Ciemny Ogon jest w Ustach Matki Bielinka umiera na nie nazwaną chorobę. )
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Bielek urodził się jako zdrowy kociak. ( Co się stało w książce: Poczuł że nie pasuje w Klanie Ognia i postanawia odejść. Później jest zwany jako Biały Ogon)
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Angar i Szeszyn wpadają do rzeki. (To co się stało w książce: Giną w rzece śmierci)
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Ciemna Gwiazda jest w tarapatach i zauważył że wokół niego jest płomień. ( To co się stało w książce: Ciemna Gwiazda zostaje spalony żywcem i stracił ostanie życie trafiając do Klanu Gwiazdy.)
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Głaz ma zamiar zabić Serafinę. ( To co się stało w książce: Głaz zabił Serafine za to że ich "zdradziła")
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Angar topi Bezimienną siwą kocicę. ( To co się stało w książce: Angar zauważa że kocica złamała zasadę Angara postanawia wieczorem utopić ją w rzece śmierci. Gdy tam obaj są Angar zanurza ją w rzece a ta przestaje po kilku chwilach oddychać. )
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

Bursztynowa Łapa zostaje utopiona przez Angara ( To co się stało w książce: Bursztynowa Łapa niechętnie wstała. Angar wciąż się nie odezwał. Ale nagle ponuro powiedział: - Nie jest mi potrzebny więzień w moim Klanie. Nie Jest mi potrzebny uczeń Klanu Wiatru. Jest mi tylko potrzebny dar od Klanu Gwiazdy.  Bursztynowa Łapa nagle odezwała się: -Że co proszę? Angar rzucił się na uczennice. Bursztynowa Łapa zrobiła szybki unik ale Angar uderzył uczennicę potężną łapą. Bursztynowa Łapa wylądowała w rzece. Angar stanął nad nią i trzymał Bursztynową Łapę. Co on robi? - Pomyślał Żołędziowa Łapa. Angar łapami zaczął siłą zmuszać Bursztynową Łapę żeby głowa zanurzyła się w wodzie. Bursztynowa Łapa nie  walczyła głowa zanurzyła się w wodzie. Angar spokojnie czekał aż Bursztynowa Łapa przestanie się ruszać. Cegła i Lilia tylko poważnie patrzyli. Żołędziowa Łapa wiedział że kotka nie ma z nimi szans. Zauważył jak uczennica wciąż walczy żeby Angar ją puścił. Uczennica jęczała i krzyczała. Angar patrzył na uczennicę poważnie. Nagle kotka przestała się ruszać a bombelki w wodzie zniknęły. Żołędziowej Łapie zaczęły lecieć łzy po oczach. Dlaczego Angar to zrobił? Angar nagle puścił kotkę. Cegła zaczepił o ogon uczennicy. Pociągnął kotkę do brzegu. Bursztynowa Łapa wyglądała słabo i miała zamknięte oczy. Widać było że kotka już nie żyje. Angar schował pazury. -Mogła być naszym więźniem szefie. - I tak nie byłaby nam potrzebna. Moim zadaniem jest zniszczyć Klan Wiatru raz na zawsze. -)
Zmieniam
Zostawiam tak jak było

4 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Dark_Lady_
Dark_Lady_
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej