Czy wierzysz w te przepowiednie na 2022 rok?

Jasnowidz twierdzi, że czeka nas bardzo ciężki czas. Przed nami być może kolejny rozbiór Polski, walka z Omikronem i Unią Europejską, której profeta nie jest entuzjastą. Do tego dojdą choroby. Czy wierzysz tym przepowiednią?
Tak.
Nie.

Przepowiednia Aidy na 2022 rok dotyczy Roku Korytarza - według jasnowidzki każdy z nas odczuje ten rok w taki sposób, jakby kroczył korytarzem i poszukiwał dla siebie odpowiednich drzwi. Czy wierzysz w te przepowiednie?
Tak.
Nie.

Aida przekazała również swoją wizję dotyczącą życia politycznego w Polsce. W jej przekonaniu w naszym kraju najwięcej wydarzy się na wiosnę. Jasnowidzka twierdzi, że wtedy zapadną najważniejsze decyzje, chociaż my sami dowiemy się o tym później. Wierzysz tej przepowiedni?
Tak.
Nie.

Niewidoma jasnowidzka znana jako Baba Wanga, która rzekomo przewidziała katastrofę w Czarnobylu, śmierć księżnej Diany oraz atak na World Trade Center, przedstawiła sześć mrożących krew w żyłach prognoz na rok 2022 – w tym nową pandemię. Nie brakuje osób, które wierzą, że zmarła w 1996 r. wieszczka porównywana do Nastradamusa może mieć rację, a czy ty jej wierzysz?
Tak.
Nie.

Nostradamus to jeden z najsłynniejszych jasnowidzów w historii. Jego entuzjaści twierdzą, że przewidział on zarówno rewolucję francuską, jak i lądowanie człowieka na księżycu, rządy Hitlera i ataki z 11 września. Gdyby opierać się na jego słowach, 2022 rok nie będzie najlepszym dla ludzkości. Czekać nas bowiem może potężny kryzys humanitarny, klęski żywiołowe i ogromna inflacja. Wierzysz tej przepowiedni?
Tak.
Nie.

Nostradamus przewidział również globalny głód spowodowany inflacją, która powoduje wzrost cen w upadającej gospodarce. Jego zdaniem, kolejną przyczyną, która może doprowadzić do tej sytuacji, będzie narastanie konfliktów między światowymi mocarstwami. Wierzysz mu?
Tak.
Nie.

Astrolog sugerował, że niszczycielskie powodzie o biblijnych proporcjach dotkną świat w najbliższej przyszłości. Z jego proroctw na najbliższy rok wynika też, że obudzą się od dawna uśpione wulkany, a trzęsienia ziemi osiągną niespotykane dotąd amplitudy. Wierzysz tej przepowiedni?
Tak.
Nie.

34 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 9

_..._

Ja w nic nie wierzę ja chce spać

Odpowiedz
WojowniczyOgien

WojowniczyOgien

Eeeeeeeeeeeeeee. Ja nie wierzę w Przepowiednię. DLA MNIE to nie prawda. Ja mam własną religię, ale każdy wierzy w co zechcę. Nie chcę obrażać innych. Może dla WAS to prawda?

Odpowiedz
1
Liaffdy

Liaffdy

Szczerze? Quiz dobry, ale te przepowiednie są śmieszne xd
Nie bójcie się

Odpowiedz
1
Bubblee

Bubblee

•  AUTOR

@so-happy tylko takie znalazłam w internecie a innych źródeł nie mam zamiaru używać :'D

Odpowiedz
1
cat_skull

cat_skull

@so-happy Dokładnie, twierdzę tak samo. XD

Odpowiedz
1
Polski_Ravian

Polski_Ravian

Się boję

Odpowiedz
1
Bubblee

Bubblee

•  AUTOR

@Maly_Wafel
Ja też :0

Odpowiedz
_.KAEYA.MY.BELOVED._

_.KAEYA.MY.BELOVED._

Fajny pomysł na quiz

Odpowiedz
1
GwenTD

GwenTD

Super głosowanie! życzę SG

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej