Czy uporządkujesz 20 najniebezpieczniejszych zwierząt świata w kolejności od najgroźniejszego?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 43

agakon123

agakon123

33%

Odpowiedz
Nicc

Nicc

Brak komara i much tse-tse boli
Przez choroby które te latające gnojki roznoszą umierają rocznie miliony ludzi, a skoro pluskwiak który jest zagrożeniem z tego samego powodu się tu znalazł to nie rozumiem czemu tamci nie znaleźli swojego miejsca na tej liście.
Na ogół widać że quiz jest średnio oparty na faktach, gdyż np bliskie spotkanie z bullet ant jedyne co powoduje to silny, długotrwały ból bez odnotowanych przypadków śmierci, co czynni ją mniejszym zagrożeniem dla człowieka od większości pająków.

Odpowiedz
3
RobinXxMoonx

RobinXxMoonx

Przepraszam ale quiz jest chyba nieoparty na faktach :/ Kobra królewska może zabić słonia w 30minut a człowieka w kilka minut a niedźwiedź polarny jest najsilniejszym (chodzi o siłe szczęk i ogólnie) (prawie chyba 2 najsilniejszy) zwierzakiem na Ziemi a Żarłacz tępogłowy sorry oglądnij sobie Atak Rekina i te inne filmy i seriale o rekinach ,a i przez te rekiny plaże były zamknięte jakieś 2 lata albo kilka miesięcy i to tyle🙄😑

Odpowiedz
3

Helcix24680

37%

Odpowiedz

agataszefler

na pierwszym miejscu powinien być człowiek…

Odpowiedz
4
Valoria

Valoria

23 xd

Odpowiedz
1
End3r1337

End3r1337

73%

Sssuper!

Uzyskałeś najwyższy wynik, możesz być z siebie dumny! Kojarzysz wszystkie lub większość niebezpiecznych zwierząt, a ułożenie ich w odpowiedniej kolejności nie stanowiło dla Ciebie większego problemu. Koniecznie podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Szymekxdd

Szymekxdd

30%

Odpowiedz
1
karina12345

karina12345

33%

Odpowiedz
1
MagicalMeredith

MagicalMeredith

27%

Słabo!

Nie poszło Ci zbyt dobrze, uzyskałeś niezbyt dobry wynik. Większość groźnych zwierząt nie jest Ci znana i nie ułożyłeś ich w odpowiedniej kolejności. Koniecznie dowiedz się więcej na ten temat!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej