Czy Twoja poprzeczka jest zawieszona za wysoko?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

Kicia_Games

Kicia_Games

Tak
Eh

Odpowiedz
inatiV

inatiV

Tak
Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twoja poprzeczka jest zawieszona za wysoko.
Za ciężko Ci osiągać cele, jakie sobie postawiłeś, więc na początek spróbuj lżej, a potem przechodź na następne poziomy.

Odpowiedz
1
ari_lov

ari_lov

Hej 👋
Jestem Ania i musialam stworzyć nowe konto gdyż w poprzednim nie mogłam potwierdzić maila bo on został usunięty kilka miesiecy temu moje przez co nie mogłam pisać wpisów robić quizów itp. tamto konto wiele dla mnie znaczyło bo miałam tam nawet quiz na stronie głównej, dużo obs i dużo polubień konto nosiło nazwr ta sama co to tyle ze z jedną podłoga. bylabym bardzo wdzięczna jakbyscie mnie zaobserwowali życzę miłego dnia 🥲

Odpowiedz
crying.angel

crying.angel

Tak

Super quiz, dodaję do ulu

Odpowiedz
Natalsana

Natalsana

Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twoja poprzeczka nie jest zawieszona za wysoko. Idealnie postawiłeś sobie poziom, do którego dążysz, a potem wystawiasz sobie kolejne, cięższe cele. Tak trzymaj! Uważasz, że wynik zgadza się z prawdą? Daj znać w komentarzu

Odpowiedz
Zapomniani

Zapomniani

Tak
Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twoja poprzeczka jest zawieszona za wysoko. Za ciężko Ci osiągać cele, jakie sobie postawiłeś, więc na początek spróbuj lżej, a potem przechodź na następne poziomy. Uważasz, że wynik zgadza się z prawdą? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
kizony

kizony

Tak
Osiągam każdy swój cel
Bo są łatwe

Odpowiedz
333ccc

333ccc

Świetny quiz!

Odpowiedz
-JENNA-

-JENNA-

Nie
Fajny quiz ❤️

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Nie!

Z Twoich odpowiedzi wynika, że Twoja poprzeczka nie jest zawieszona za wysoko. Idealnie postawiłeś sobie poziom do którego dążysz, a potem wystawiasz sobie kolejne, cięższe cele. Tak trzymaj! Uważasz, że wynik zgadza się z prawdą? 

Sama nie wiem

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej