Czy zgadzasz się z tym stereotypem? Uczniowie szkól muzycznych „Ćwiczą 24/7 i nie mają życia”Tak, zdecydowanie się z tym zgadzam.Częściowo się z tym zgadzamZdecydowanie się z tym nie zgadzam!Czy zgadzasz się z tym stereotypem? Uczniowie szkół muzycznych ,,Są poważni i sztywni”Tak, zdecydowanie się z tym zgadzam.Częściowo się z tym zgadzamZdecydowanie się z tym nie zgadzam!Czy zgadzasz się z tym stereotypem? Uczniowie szkół muzycznych ,,słuchają tylko muzyki klasycznej"Tak, zdecydowanie się z tym zgadzam.Częściowo się z tym zgadzamZdecydowanie się z tym nie zgadzam!Czy zgadzasz się z tym stereotypem? Uczniowie szkół muzycznych ,,są bardzo zdyscyplinowani i perfekcyjni"Tak, zdecydowanie się z tym zgadzam.Częściowo się z tym zgadzamZdecydowanie się z tym nie zgadzam!Czy zgadzasz się z tym stereotypem? ,,Rodzice ich zmusili do grania"Tak, zdecydowanie się z tym zgadzam.Częściowo się z tym zgadzamZdecydowanie się z tym nie zgadzam!Czy zgadzasz się z tym stereotypem? Uczniowie szkół muzycznych ,,nie mają czasu na nic poza szkołą"Tak, zdecydowanie się z tym zgadzam.Częściowo się z tym zgadzamZdecydowanie się z tym nie zgadzam!Czy zgadzasz się z tym stereotypem? Uczniowie szkół muzycznych ,,wszyscy chcą zostać sławnymi muzykami"Tak, zdecydowanie się z tym zgadzam.Częściowo się z tym zgadzamZdecydowanie się z tym nie zgadzam!Czy zgadzasz się z tym stereotypem? Uczniowie szkół muzycznych ,,są trochę inni/dziwni"Tak, zdecydowanie się z tym zgadzam.Częściowo się z tym zgadzamZdecydowanie się z tym nie zgadzam! 4 Super! 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Następny quiz za: 10 AnulujRozwiąż teraz Test skojarzeń zdradzi Twój prawdziwy typ osobowości! Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie Zgłoś za plagiat Zgłoś za nieodpowiednie treści Wyślij
Kokoskowaa
Bardzo fajne głosowanie. Ja chodzę do szkoły muzycznej i zdecydowanie nie zgodzę się z tym, że nie mamy czasu na nic poza ćwiczeniem. Ale w różnych szkołach różnie bywa. Ogólnie bardzo fajny quiz.
NaLy1404
• AUTOR@Kokoskowaa dzięki bardzo! Ja jestem jeszcze w dodatku uczniem dojeżdżającym i też na coś tam znajduje czas
Lelu
Bardzo fajne głosowanie chociaż nie chodzę do szkoły muzycznej