Czy ta miłość przetrwa? – Głosowanie!

Oto Weronika. Jest skrycie zakochana w Samuelu, jednak ten nie chce na nią spojrzeć. Poznali się w liceum, byli w równoległych klasach i widzieli się parę razy. Ona jest cicha, spokojna i kreatywna, a on - energiczny, szorstki i ambitny. Czy ta miłość przetrwa?
Tak
Nie

Oto Franciszek. Jest zakochany w Sue, którą poznał dwa miesiące temu w kafejce. Mówią do siebie zdrobniale. Franciszek jest mądry, czuły i spokojny, a Sue - harda, szczera i wrażliwa. Obydwoje kochają muzykę. Czy ta miłość przetrwa?
Tak
Nie

Oto Róża. Jest wesoła, śmiała i energiczna. Uwielbia egzotyczne kraje, a jej pasją jest fotografia. Od kiedy spotkała dwudziestoletniego Leona, sumienie nie daje jej spokoju. Mimo, że nie potrafi się do tego przyznać nawet przed sobą, jest w nim zakochana. Czy ta miłość przetrwa?
Tak
Nie

Oto Wanda. Jest homoseksualistką i zakochała się w przyjaciółce, Laurze. Obydwie są szalone, kreatywne i pełne pomysłów, a także błyskotliwe i dowcipne. Darzą się szczerym uczuciem. Czy ta miłość przetrwa?
Tak
Nie
Reklama

Oto piętnastoletnia Marysia. Jest ekstrawertyczką i otwartą na ludzi optymistką, która uwielbia podróże i pielęgnację kwiatów. W przyszłości chciałaby zostać reporterką. Bardzo podoba jej się chłopak z klasy, Antoni. Marzy o tym, by się zaprzyjaźnili. Czy ta miłość przetrwa?
Tak
Nie

Oto Sylwia. Jest twardo stąpającą po ziemi realistką i ekstrawertyczką. Nie lubi kłopotów, w które zresztą rzadko wpada. Nie chce wychodzić za mąż. Nie ma pojęcia, że codziennie przypatruje jej się pewien chłopak. Czy ta miłość przetrwa?
Tak
Nie
Reklama

Oto Bartek. Jest cichym introwertykiem i ''bad boyem''. Nie potrafi wyrażać swoich uczuć. Zakochał się w dziewczynie ze szkoły, Mariannie, jednak wstydzi się ciepłego uczucia i okazuje jej nienawiść. Czy ta miłość przetrwa?
Tak
Nie

Oto Matylda. Jest kreatywną marzycielką i sangwiniczką, która nie cierpi swojego imienia. Ma mnóstwo przyjaciół, do których zawsze może zwrócić się w potrzebie. Wśród nich jest pewien chłopak, który bardzo jej się podoba, jednak nie wie, jak mu to przekazać. Czy ta miłość przetrwa?
Tak
Nie

Reklama
187 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 34

herbatkaUwU

herbatkaUwU

Super quiz❣️

Odpowiedz
Flashbacq

Flashbacq

,,Każda miłość może przetrwać, jeśli ludzie w niej tego chca, wierzą w to i starają się, aby tak było…”
~ Flash, 29.06.2021 20:19:40

Odpowiedz
8
_woj_

_woj_

Odpowiedz
1
HaskiPotter

HaskiPotter

Fajny quiz :)

Odpowiedz
1
-Hermiona-

-Hermiona-

Fajny quiz 10/10😃

Odpowiedz
3
perelka27

perelka27

Świetny quiz jak masz ochotę to wpadnij na mój profil 🙂

Odpowiedz
2
Fiolcia

Fiolcia

Jej przez ten quiz mam pewne obawy, bo mój były crush jest takim trochę bad boyem jak ten Bartek (wiem że to wymyślone historie ale takie rzeczy się mogą wydarzyć) i On niby mnie kocha tak mi mówią moje koleżanki ale dla mnie okazuje szczerą nienawiść..
Fajny quiz tylko trochę trudno jest cokolwiek zaznaczyć o miłości dla niektórych osób które nigdy nie miały z nią do czynienia :(

Odpowiedz
3
MKSQ

MKSQ

@Fiolcia to dlaczego nie zagadasz lol takie proste

Odpowiedz
2
Annie_Cresta_Odair

Annie_Cresta_Odair

@MKSQ oj, nie zawsze

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Malaya

Malaya

Szkoda, że nie ma odpowiedzi nie jestem pewien/pewna, bo jednak to wszystko zależy od charakterów i w niektórych przypadkach nie mieliśmy opisu charakterów drugiej osoby i wtedy niestety nie dało się szczerze stwierdzić 🤗

Odpowiedz
12
Nguettie

Nguettie

Ja wszystko "nie"
Miłość jest obrzydliwa xD

Odpowiedz
6
-Wesoly.Idiota-

-Wesoly.Idiota-

@MKSQ
Pragnę zauważyć iż jest różnica pomiędzy brzydzeniem się, a tolerancją. Oczywiście jest to słabe, aczkolwiek jeśli nie przeszkadza osobą o tej orientacji w żaden sposób – jedynie brzydzi się związkiem to jest (według mnie) ok.

Po prostu niech nikt sobie nie wchodzi w drogę

Odpowiedz
2
Nguettie

Nguettie

@MKSQ Nie że nie lubię hetero – ja po prostu jestem aromantyczna i nie lubię miłości, chociaż shipy LGBT czasami są cute

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (9)
Mabashi

Mabashi

W większości z tych pytań jest za mało informacji o osobach, w których postacie są zakochane, więc ciężko stwierdzić. Ale pomysł fajny.

Odpowiedz
16
Londoner

Londoner

@Mabashi też mi się tak wydaje

Odpowiedz
4
Daiyamondostar

Daiyamondostar

Genialne głosowanie

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej