Czy podoba Ci się logo danego zespołu muzycznego?

Komentarze sameQuizy: 102

ktos_nie_wazny_xD

Ona powiedziała:. lubisz mnie?”
| On powiedział „nie”.
| Myślisz ze jestem ładna? – zapytała
| Znowu powiedział „nie”.
| Zapytała więc jeszcze raz:
| „Jestem w Twoim sercu?”
| Powiedział ” nie”.
| Na koniec się zapytała: Jakbym odeszła, to
byś
| płakał za mną?” Powiedział, ze ” nie”
| Smutne – pomyślała i odeszła.
| Złapał ją za rękę i powiedział: Nie lubię Cię,
| Kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna
| tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu,
| Jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą
| Tylko umarłym z tęsknoty.”
| Dziś o północy twoja prawdziwa miłość
zauważy że
| Cię kocha.
| Coś ładnego jutro między 13-16 się zdarzy w
Twoim
| życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy
telefonie albo w szkole.
| Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek nie podzielisz
się
| tą piękną historią – to nie znajdziesz
szczęścia w
| 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat.
| Jutro rano ktoś Cię pokocha.
| Stanie się to równo o 12.00.
| Będzie to ktoś
znajomy.
| Wyzna Ci miłość o 16.00.
| Jeśli ci nie uda wysłać tego do 20
komentarzy zostaniesz na zawsze sam
zobaczmy, czy działa xDD #JakToNieFakeToZaczynamWiezycWCzary i #xD

Odpowiedz
Night_wolf_12

Night_wolf_12

nie znałam żadnego z tych zespołów, ale fajnie było wszystko skomentować XD

Odpowiedz
1
Juli.Malfoy

Juli.Malfoy

[*] Chester

Odpowiedz
1
julcia_july

julcia_july

Jeju super ze był tu Linkin Park mój tata jest wielkim fanem ma wszystkie płyty ja też ich uwielbiam ale obecnie mają zawieszoną działalność [*]

Odpowiedz

jiminniebaby

Ooo, kpop się pojawił. Hah, miło🥺

Odpowiedz
1
verz

verz

Nie ma loga chillwagonu? XDDD

Odpowiedz
Shinoda

Shinoda

Nareszcie ktoś wziął pod uwagę Linkin Park xd
Kreatywny quiz w każdym razie :D

Odpowiedz
Layvere

Layvere

•  AUTOR

@Shinoda mieli fajne logo, to nie mogło ich zabraknąć 😅
Dziękuję! 💞

Odpowiedz
1
kajojajofoodballplayer

kajojajofoodballplayer

Te zespoły są hviowe. Autor nie ma gustu.

Odpowiedz
Layvere

Layvere

•  AUTOR

@kajojajofoodballplayer każdy słucha innej muzyki i to nie powód, by obrażać go, czy jego idoli

Odpowiedz
4
kajojajofoodballplayer

kajojajofoodballplayer

@Layvere to nie zmienia faktu że ta muzyka jest słaba

Odpowiedz
Shinoda

Shinoda

Odpowiedz
1
reddesert

reddesert

@kajojajofoodballplayer treat people with kindness:)

Odpowiedz
kajojajofoodballplayer

kajojajofoodballplayer

Ale gust nie zemieni faktu, a fakt jest taki, że te zespoły tworzą słabą muzykę. Muzykę się tworzy, z różnych powodów, czasem żeby coś przekazać, żeby wzbudzić emocję, ale nie po to żeby zarobić. Te zespoły tworzą muzykę żeby zarobić więc po co ktoś miałby ich lubić? Żeby posłuchać muzyki komercyjnej można wyjść na starówkę bądź na cmentarze, tam często będą przesiadywać ludzie którzy grają żeby zarobić.

Odpowiedz
Layvere

Layvere

•  AUTOR

@kajojajofoodballplayer jakby nie patrzeć, w tym masz rację.
Hm, taka już jest dzisiejsza muzyka i idzie to w coraz gorszą stronę.. 🤔

Odpowiedz
akaMarcisz

akaMarcisz

@kajojajofoodballplayer Nie znam większości zespołów, ale muzyka służy nie tylko po to, by coś przekazać, ale przede wszystkim jest formą rozrywki. Ktoś wraca zmęczony z pracy to raczej nie będzie słuchał, jak wokalista rozważa nad życiem i śmiercią, tylko właśnie puści sobie coś wesołego i odprężającego.
A to, że ktoś tworzy właśnie taką „rozrywkową” muzykę nie oznacza, że jest gorszy. Muzyk też musi zarobić, a jest popyt na takie gatunki

Odpowiedz
Parkvjw

Parkvjw

@kajojajofoodballplayer wiesz, kwestia gustu. Ja np. bardzo lubię BTS i czuję się urażona. Każdy słucha czegoś innego bo w końcu to jest świat, a nie świat sobowtórów i to jest jak najbardziej ok, że nie lubisz tych zespołów bo nie musisz, ale możesz też wyrazić subtelniej swoją opinię nie dotykając duszy muzycznej innych :) mam nadzieję, że nie rozpęta się kłótnia o mój komentarz.

Odpowiedz
2
kajojajofoodballplayer

kajojajofoodballplayer

muzyka, która nic nie wnosi do mainstreamu to nie to samo co muzyka rozrywkowa. The tiger lillies robią muzykę rozrywkową w dosyć orginalny sposób, nie robią wszystkiego byle by ktoś podgłośnił ich kawałek w radiu, nie jadą po szynach wyrytych przez gowno twórców jak Ed Sheeran czy inne iron maideny(tak iron maiden to gowno, tworzą każdy kawałek w tym samym stylu, zmienia się tylko tekst, wysrywa album z nieudolnie zrobionymi kopiami najlepiej sprzedającego się utwory). Słuchając twórców z eski czy innego Antyradia dla ludzi, którzy jak wspomniałeś chcą się rozweselić lub odprężyć, wspierasz tylko rozszerzanie się tępej napieprzanki samplami z despacito czy gangnam style. Powiedziałeś, że twórca musi z czegoś żyć, tak musi, ale zarobek nie może być powodem jego twórczości. Nine inch nails tworzy muzykę, większość albumów tego zespołu jest darmowa, a Trent’owi jakoś żyje się dobrze. Nie musisz interpretować każdej piosenki na milion sposobów podczas jej słuchania, dzięki temu możesz się odprężyć przy każdym utworze jaki cię nie irytuje. Odpowiedz mi w takim razie na pytanie, dlaczego słuchasz muzyki komercyjnej?@akaMarcisz

Odpowiedz
verz

verz

@kajojajofoodballplayer cóż, w dzisiejszych czasach o wiele mniej osób tworzy muzyke „z zajawki”, po prostu w tym czasie każdy mysli o zarobkach, i tego nie zmienisz. Nie znasz tez niektorych artystow prywatnie, i nie wiesz, przynajmniej przy niektorych, ktorzy robia dla hajsu, a ktorzy nie, w każdym razie nie rozumiem tworzenia muzyki TYLKO dla pieniędzy, a w dzisiejszych czasach widac to coraz częściej.

Odpowiedz
kajojajofoodballplayer

kajojajofoodballplayer

@verz może ja tego nie zmienię ale wiem, że w podobny sposób myśli moja rodzina staram się zaszczepiać takie wartości u moich znajomych, wielu się zemną zgadza, nie jestem sam. Jeśli populacja przeciwników muzyki komercyjnej wzrośnie z tych 20/30 tyś. ludzi do miliona(w Polsce) to już raczej będziemy w stanie coś zdziałać.

Odpowiedz
verz

verz

@kajojajofoodballplayer szczerze, to myśle troche inaczej. Co zamierzasz zrobić nawet z tym milionem osób? Co, napiszesz petycje o to, zeby muzyka komercyjna byla nielegalna? (To nie jest prowo), w każdym razie raczej trudno cos zdzialac nawet jeśli połowa polski by tak uważała

Odpowiedz
1
peep

peep

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
peep

peep

@kajojajofoodballplayer przecież jeśli mi się nie podoba to nikomu nie może >>:(

Odpowiedz
2
akaMarcisz

akaMarcisz

@kajojajofoodballplayer Tyle że z muzyką jest jak z filmem – każdemu podoba się co innego. To, co inni uważają za chłam, drudzy wyciągną z tego coś wartościowego. Z filmów, książek czy muzyki każdy wychwytuje coś, co dla niego jest najważniejsze. Zespoły, które podałeś, określając je wartościowymi w ogóle nie wpadają mi w ucho. Może ich teksty są niezłe, ale nie mam ochoty rozwodzić się nad ich sensem, jeżeli nie będą miały jakiejś ładnej „oprawy”, czyli wpadającej w ucho muzyki.
Żebym była w stanie czegoś posłuchać, musi mieć dobre „p******nięcie”, jak np. Wildways, MISSIO czy Hoolywood Undead. Te zespoły są chyba najbardziej stereotypowymi zespołami rockowymi – śpiewają o seksie, narkotykach, religii, miłości, no po prostu nie są szczytem mądrości. Ale nie próbują chociaż udawać i to mi się w nich podoba – w tej ich prostocie mogę wyciągnąć z ich muzyki to, co dla mnie ma znaczenie, a przy okazji się przy nich dobrze bawić, bo są przeważnie skoczne i rytmiczne. Jak ich słucham, to tak jakbym rzeczywiście słuchała ludzi z krwi i kości, którzy mają przyziemne problemy, a nie jakieś gwiazdeczki z wywalonym do kosmosu ego, robiącym muzykę tylko dla siana pokroju qbik.
A jak już w ogóle chcę się odmóżczyć, byleby zapomnieć o wszystkim, słucham Little Big czy Die Antwoorld, bo ich muzyka w połączeniu z teledyskami są wręcz prześmiewcze.
A tak by the way, to, że jakiś artysta podąża utartymi schematami jest już kwestią subiektywną. Jak na przykład Ed Sheran. Ktoś, kto zna miliony artystów rzeczywiście mógłby uznać, że robi przeruchany schemat, ale ktoś, kto dopiero „odkrywa” swój gust muzyczny i nigdy wcześniej nie spotkał się z taką formą uzna, że Ed jest oryginalny. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odpowiedz
2
kajojajofoodballplayer

kajojajofoodballplayer

@akaMarcisz jeśli uważasz, że jeden z najbardziej rewolucyjnych zespołów industrial rockowych nie ma „p******nięcia” to się zaskoczysz utworami typu „Burn” „march of teh pigs” „physical”. Nine inch nails to nie zespół, który można sobie słuchać tak od razu. Utwory nabierają znaczenia, wybrzmiewają dopiero w kontekście całego albumu. NIN, Tool, a perfect circle, mr.bungle (generalnie wszystkie projekty, które tworzy Mike Patton) czy wcześniej wymienione the tiger lillies to zespoły, które też śpiewają o seksie, narkotykach, religii, stopniowej demoralizacji i destrukcji człowiek. Różnią się tym, że starają się stworzyć coś nowego są może też trochę dłużej w branży, ale od samego początku mieli jakiś pomysł na siebie. Każdy ich album jest zachowany w innym stylu. Może po wysłuchaniu jednego utworu tego nie zrozumiesz ale jeśli przesłuchasz cały album , na przykład The Downward Spiral, to zobaczysz, że to nie jest tylko muzyka lecz całe uniwersum stworzone żeby pokazać cierpienie podmiotu badź przedstawić jakąś historię. To co ty wymieniłeś to zespoły, które trzymają się utartych schematów i może rzeczywiście śpiewają o religii, ale robią to tylko dla tego żeby przyciągnąć uwagę. Jak myślisz czy Bryan Hugh Warner badź Nergal modlą się przed pójściem spać do szatana? Nie to jest sposób na promocję, wzbudzenie pewnych kontrowersji, ludzie to praktykują odkąd przestano satanistów palić na stosie. Powiedziałeś że osoba która dopiero wyrabia sobie jakiś gust może zacząć od Ed’a Sheeran’a, może ale zobacz o ile łatwiej było by się odnaleźć we współczesnej twórczości gdyby listy przebojów nie były usyfione kawałkami komercyjnymi.

Odpowiedz
ad21

ad21

@kajojajofoodballplayer Wszystkie? szkoda xd

Odpowiedz

matys06

Fajniutki quiz
A 5sos nie miało innego logo?

Odpowiedz
Layvere

Layvere

•  AUTOR

@matys06 dziękuję!
Właściwie ich nie do końca byłam pewna 😅

Odpowiedz
reddesert

reddesert

@matys06 kiedyś inne mieli. to w sumie jest logo, ale takie najbardziej sławne to na czarnym tle 5 S O S

Odpowiedz
.Ari

.Ari

Fajny quiz😀

Odpowiedz
Layvere

Layvere

•  AUTOR

@.Ari dziękuję! 😍

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej