Czy pochodzisz z Ziemi?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 67

lodydlawszyskich

lodydlawszyskich

pochodze z ziemi wow

Odpowiedz
PoprawnyCzlowiek

PoprawnyCzlowiek

Nie
Jesteś kreatywny i wyjątkowy. Nie podoba Ci się sposób, w jaki ten świat się zmienia, ale i tak zmieniasz swoją osobowość, aby ludzie nie postrzegali Cię jako innego. Za kulisami jesteś zabawny, ale zdezorientowany, próbując znaleźć swoje miejsce na tym świecie. Pochodzisz z innego miejsca, dlatego czujesz się tak obco i stale nikt Cię nie rozumie.
xD

Odpowiedz
XDnikoziom

XDnikoziom

XD tak

Odpowiedz
cytrynka_

cytrynka_

Nie

To oczywiste wszyscy powinni wiedzieć że ja jestem tajemniczym przybyszem z krainy salcesonu xD

Odpowiedz
1

Mafinka_345

Jesteś rodowitym Ziemianinem! Lubisz elektronikę i sposób, w jaki funkcjonuje świat, oprócz rosnącej ilości złych zachowań ludzi. Lubisz przytulne wnętrze swojego domu i masz nadzieję, że ten świat będzie tu na zawsze. Lubisz pomagać innym, korzystać z prostych rozrywek i zwiedzać świat, którego piękno doceniasz.

Odpowiedz
1
misiatravel

misiatravel

tak

Odpowiedz

Mattiss211

Nie prawda!
Nikt z ziemi nie pochodzi z niej!
Ludzie nie wiem czy na pewno ale ok 4 miliardów lat temu przybyli w asteroidzie z kosmosu.
Więc nie prawda że pochodzimy z ziemi

Odpowiedz
1
MajciaUwU

MajciaUwU

Tak
To było pewne (chyba)

Odpowiedz

LivkaOliwka

Proszę , uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty ! Ten list przeszedł już Polskę ,aż 200 razy . Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście . Chcesz dowodu ? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę ! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list- . Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy ! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku.Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy ! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc.Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu . Odkryła pościel ,a w niej same prochy i list ,,Ha ha ha … Było tu nie mieszkać zły pech ,Duch” mamo ratuj ! ” .Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów.Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen ,w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.
Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam

Odpowiedz
WerdzioL

WerdzioL

Przerwałam chyba umrę

Odpowiedz
Odkurzacz._.nono

Odkurzacz._.nono

No tak xD

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej