Czy napiłbyś się szklanki wody po tych osobach? Głosowanie!


Oto pierwsze pytanie! Czy napiłbyś się wody po swoim bracie/siostrze?
Oczywiście że tak
Nie/nie posiadam rodzeństwa

Czy napiłbyś się wody po swoim tacie?
Tak!
Nie

Czy napiłbyś się wody po twojej mamie?
Tak
Nie

Czy napiłbyś się wody po twojej przyjaciółce/przyjacielu ?
No raczej,że tak!
Nie
Reklama

Czy napiłbyś się wody ze szklanki po twoim sąsiedzie?
Tak
Nie

Czy napiłbyś się wody po twojej babci?
Tak
Nie
Reklama

Czy napiłbyś się wody po twoim dziadku?
Tak!
Nie...

Czy napiłbyś się szklanki wody po jakiejś randomowej osobie?
Tak
Nie

Czy napiłbyś się wody po twoim nauczycielu?
Tak
Nie

Czy napiłbyś się wody po twoim kuzynie/kuzynce?
Tak!
Zdecydowanie nie

Reklama
36 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 15

fp_piwo.giselle

fp_piwo.giselle

po nikim bym sie nie napil

Odpowiedz
_Cynamonowa_

_Cynamonowa_

Wszystko na nie

Odpowiedz
Two.Time

Two.Time

No jakby mi się chciało pić, to po każdym :]

Odpowiedz
mlody_rastafari

mlody_rastafari

wszyscy na nie lol

Odpowiedz
1
Basica

Basica

Tak pół na pół mi wyszło mniej więcej
Super głosowanie 💗💗

Odpowiedz
Gaba_Saba

Gaba_Saba

Super głosowanie<3

Odpowiedz
Kaszito_and_Bibi

Kaszito_and_Bibi

Super quiz
Osoby z rodziny i przyjaciółka na tak :>

Odpowiedz

lushha

Wszystko na nie

Odpowiedz
3
FairyBillie

FairyBillie

Prawie wszędzie na tak.U mnie i tak w domu jest zawsze butelka wody to każdy pije właśnie z gwinta (chyba że ktoś jest chory)
Mega pomysł na Quiz💗

Odpowiedz
2
Summer.girl_kpop

Summer.girl_kpop

•  AUTOR

@FairyBillie dziękuję ❤️

Odpowiedz
DarkGladiator

DarkGladiator

Po nikim, to obrzydliwe i niehigieniczne.

Odpowiedz
4

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej