Czy na podstawie, testu z kolorami odgadniemy Twój obecny nastrój?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 66

A.n.a

A.n.a

Jesteś zdenerwowany

Kolory, które wybrałeś w dużym stopniu odzwierciedlają Twój nastrój. W tym momencie jesteś zdenerwowany. Coś lub ktoś Cię bardzo zdenerwowało. Nie potrafisz w tym momencie pohamować swojej złości. Polecamy wyjście na spacer lub większy wysiłek fizyczny. Spróbuj jutro ponownie rozwiązać nasz test, a zobaczysz różnicę! 

Nie, po prostu te barwy, które wybrałam, akurat najbardziej mi się podobały. 😄

Odpowiedz
.Niemcy.

.Niemcy.

Niespokojny
A nie, bo skończyłam sprawdzian z niemieckiego i mam 5! ^^

Odpowiedz
.-Hopper-.

.-Hopper-.

Szczęśliwy
Jakoś nie jestem uradowana ale też nie rozpaczam
Fajny Quiz

Odpowiedz
ktosktoniejestnikimwaznym

ktosktoniejestnikimwaznym

Nie jestem niespokojna

Odpowiedz
Paula.a

Paula.a

Jesteś szczęśliwy
Tak

Odpowiedz
emido

emido

Niespokojny
Nie, akurat teraz chce mi się spać

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Jesteś niespokojny
Kolory, które wybrałeś w dużym stopniu odzwierciedlają Twój nastrój. W tym momencie jesteś niespokojny. Coś Cię gnębi, smuci lub boisz się czegoś? Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest rozmowa z przyjaciółmi. Spróbuj się wyżalić najbliższym osobom, a zobaczysz, że od razu poczujesz się lżej. Spróbuj jutro ponownie rozwiązać nasz test, a zobaczysz różnicę! Zgadliśmy Twój obecny nastrój? Daj nam znać w komentarzu!
Nie

Odpowiedz
Wercia2k19

Wercia2k19

Jesteś wyluzowany

Kolory, które wybrałeś w dużym stopniu odzwierciedlają Twój nastrój. W tym momencie jesteś wyluzowany. Można na kilometr wyczuć od Ciebie luz i wewnętrzny spokój. Dzięki takiemu nastawieniu ludzie lgną do Ciebie, ponieważ przy Tobie czują się odprężeni. Zgadliśmy Twój obecny nastrój? Daj nam znać w komentarzu!

Zgadza się

Odpowiedz
mniamtuniezyjelol

mniamtuniezyjelol

Jesteś zdenerwowany
Kolory, które wybrałeś w dużym stopniu odzwierciedlają Twój nastrój. W tym momencie jesteś zdenerwowany. Coś lub ktoś Cię bardzo zdenerwowało. Nie potrafisz w tym momencie pohamować swojej złości. Polecamy wyjście na spacer lub większy wysiłek fizyczny. Spróbuj jutro ponownie rozwiązać nasz test, a zobaczysz różnicę! Zgadliśmy Twój obecny nastrój? Daj nam znać w komentarzu!\
źle… jestem smutna bo sim w TS4 mi zginął xddd

Odpowiedz
1
OwocowaKicia

OwocowaKicia

Jesteś szczęśliwy
Kolory, które wybrałeś w dużym stopniu odzwierciedlają Twój nastrój. W tym momencie jesteś szczęśliwy. Aż bije od Ciebie pozytywna energia, która także oddziałuje na inne osoby. Prawdopodobnie niedawno w Twoim życiu zdarzyło się coś bardzo pozytywnego, albo po prostu cieszysz się swoim życiem i jesteś wdzięczny za każdą rzecz, która się dzieje. Zgadliśmy Twój obecny nastrój? Daj nam znać w komentarzu!

Zgadza się :)

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej