Czy możesz się określić, jako pozytywnie zakręcony?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 50

Daisan

Daisan

Być może…
Cechy typowo pozytywnie zakręconej osoby to między innymi optymizm, oddanie swojemu hobby, bycie wulkanem energii i natychmiastowe realizowanie nawet najbardziej niedorzecznych pomysłów. W pewnej części zaliczasz się do tej grupy, ale trochę jednak brakuje, by móc nazwać Cię pozytywnie zakręconym.
Zgadzasz się z wynikiem? Które cechy posiadasz, a których Ci brakuje? Podziel się swoim zdaniem w komentarzu!

no i spk

Odpowiedz
1
HanukaTanakanojutsu

HanukaTanakanojutsu

kiss you… Jeśli to przeczytałeś ktoś za 30min. napisze do ciebie właśnie te słowa jeśli nie wkleisz tego do 10 komentarz w ciągu 10 min. zostaniesz wiecznie sam. Naprawdę to działa Ola Kamińska nie zrobiła tego w wieku 10 lat i ma teraz 23lata i jest cały czas sama a Julia Małecka wkleiła to do 10 komentarzy i teraz jest już po ślub

Odpowiedz
maya.ziom

maya.ziom

Niekoniecznie. Ponadto czasami brak Ci energii przez co bywasz zmęczony i marudny.
no

Odpowiedz
1
AlekPr0

AlekPr0

Być może…
🤔

Odpowiedz
1
Moskaleczka

Moskaleczka

Zdecydowanie!
Masz bzika na punkcie swojego hobby, nieskończone pokłady energii i radości. Twoja głowa roi się od kreatywnych, zabawnych, a czasem wręcz niebezpiecznych pomysłów. Czasami bywasz roztrzepany, ale taki już urok człowieka pozytywnie zakręconego.
Zgadzasz się z wynikiem? Ucieszył cię czy zasmucił? Podziel się swoim zdaniem w komentarzu!

Odpowiedz
1
MagicalMeredith

MagicalMeredith

Być może…

Cechy typowo pozytywnie zakręconej osoby to między innymi optymizm, oddanie swojemu hobby, bycie wulkanem energii i natychmiastowe realizowanie nawet najbardziej niedorzecznych pomysłów. W pewnej części zaliczasz się do tej grupy, ale trochę jednak brakuje, by móc nazwać Cię pozytywnie zakręconym. Zgadzasz się z wynikiem?

Zgadza się

Odpowiedz
1
V_Is_For_Vendetta

V_Is_For_Vendetta

Zdecydowanie!

Zgadza sie

Odpowiedz
1
Apple_Gold

Apple_Gold

Niekoniecznie

Cenisz sobie spokój, realizm i opanowanie. Twoje hobby jest dla Ciebie ważne, ale nie tracisz dla niego głowy. Ponadto czasami brak Ci energii przez co bywasz zmęczony i marudny. Sporo Ci brakuje do osoby pozytywnie zakręconej! Zgadzasz się z wynikiem? Ucieszył cię czy zasmucił? Podziel się swoim zdaniem w komentarzu!

Moja odpowiedź: Ucieszył mnie ten wynik ale są tego również minusy.
Ps. Fajny Quiz.

Odpowiedz
2
pushen_je_paczka

pushen_je_paczka

Zdecydowanie!

Masz bzika na punkcie swojego hobby, nieskończone pokłady energii i radości. Twoja głowa roi się od kreatywnych, zabawnych, a czasem wręcz niebezpiecznych pomysłów. Czasami bywasz roztrzepany, ale taki już urok człowieka pozytywnie zakręconego. Zgadzasz się z wynikiem? Ucieszył cię czy zasmucił? Podziel się swoim zdaniem w komentarzu!

Spoko Quiz

Odpowiedz
2
Kaoili

Kaoili

Być może..

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej