Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

Cofnięcie w czasie

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 46

.Mint_Gril.

.Mint_Gril.

Bardzo podobał mi się quiz

Odpowiedz
1
Kamilosss54

Kamilosss54

•  AUTOR

@Aliexz Dziękuje :)

Odpowiedz
1
olowolo

olowolo

Dardzo dobry test mordo ale tyranozaur nie widzi jak się ktoś nie rusza

Odpowiedz
1
Mr._Nico_Cat

Mr._Nico_Cat

@olowolo skąd to wiesz? Z parku jurajskiego? Myślisz że to prawda?

Odpowiedz

Krystian6631

@olowolo to kłamstwo park jurajski nie zawsze mówi prawdę to tylko film którego fabuła opiera się na tym jak dinozaury atakują ludzi więc twórcy dokonali kilku zmian by film był ciekawszy a dinozaury straszniejsze no i ten film jest zrobiony w około 1990 roku a wtedy ludzie tyle nie wiedzieli o dinozaurach co teraz.

Odpowiedz
Mirmil

Mirmil

Ziom! 1.Tyranozaur nie zauważył by cię gdybyś został za kamieniem bo gdy się nie ruszasz to jesteś dla niego niezauważalny 2. Gdybyś zrobił zdjęcie roślinożercą to by cię zaatakowali 3. Euplocefal (ten przy wodospadzie) to dinozaur nastawiony pokojowo musiał bym go walnąć żeby mnie uderzył

Odpowiedz
1
Julianozaur

Julianozaur

@Moskaleczka zgadzam się człowiek musiałby chyba wskoczyć na ankylozaura i go bić młotkiem żeby zareagował. Roślinożercy są niebezpieczni ale bez przesady

Odpowiedz
Mr._Nico_Cat

Mr._Nico_Cat

@Mirmil Wystarczyłoby żebyś się zbyt gwałtownie ruszył

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
The_Edit_Lps-TT

The_Edit_Lps-TT

Ale ostatnia odpowiedź powinna być to że idę do okoła i nie zwaram na siebie uwagi bo jak pstrykne aparatem w oko np. spinozaury czy co gorsza wrahirozaura to mam problem

Odpowiedz
1

Dinoznawca

Fajny quiz, ale 1 ankylozaur były zwierzętami samotnymi. 2 euplocefal, czyli dinozaur spod wodospadu żył wtedy, gdy ssaki były od niego setki razy mniejsze, więc zignorowałby człowieka. 3 tyranozaur polegał na węchu i słuchu, a gdy żył ssaki były malutkie, więc nie zainteresowałby się wonią człowieka i poszedłby dalej za roślinożercami. 4 tyranozaur nie biegał z byt szybko i jedynie na krótkich dystansach, około 100 do 300 metrów.

Odpowiedz
Nataliena_z_Elianoru

Nataliena_z_Elianoru

Świetne przetrwanie! 👏

Odpowiedz
1
Daymix

Daymix

Wróciłeś!
Okazuje się, że było to światło z Twojego wehikułu czasu! Jak najszybciej wsiadasz do niego i wracasz do swoich czasów. Wszyscy ludzie są zdumieni Twoim sukcesem jak i zdjęciami jakie udało Ci się zrobić! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
thekiller_yagami

thekiller_yagami

to jest dziwne bo dałem że czekam aż dinozaur odejdzie i umarłem niby jak !

Odpowiedz
1
Kitty505

Kitty505

@thekiller_yagami Albo nie zrobiłam zdjęć, i muszę robić wszystko od początku… Ja p*******, co za p******* quiz, na h** mam to komuś opodawiać?!

Odpowiedz
1
Miriamnico

Miriamnico

za pierwszym się udało :D

Odpowiedz
1
Reiph

Reiph

Ten dinozaur z drugiego pytania to Euoplocefal i jest roślinożerny, a ponieważ człowiek pachnie jak ssak, nie uważałby go za zagrożenie. I bynajmniej tego nie googlowałam.
Przy okazji, wypadałoby powiedzieć, że nie każdy w moich czasach ma swoje własne Tardis i że jestem tam w celu udokumentowania podróży. Może zamiast obejścia stada roślinożerców, co zrobiłam na początku, od razu nakręciłabym dokument na youtube i dorzuciłabym czołóweczkę.
Nie widzę powodu, dla którego skok do wody miałby mnie u***** w ucieczce przed Tyranozaurem. Jeżeli wskoczę do wody dość głębokiej, by grubemu gadowi odechciało się za mną łazić, to po chwili pływania pod powierzchnią będę mogła wyjść na brzeg bezpiecznie, bez ryzyka, że mnie wytropi. Woda zmywa zapachy, a Tyranozaur mógł polegać tylko na słuchu i węchu z tymi swoimi małymi oczkami.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej