Co zrobisz w tej sytuacji? | 𝒮𝒵𝒦𝒪ℒ𝒜

Przychodzisz do szkoły. Zamierzasz iść w stronę szatni. Otwierasz szafkę, ściągasz kurtkę, i zmieniasz buty. Idziesz do sali, w której masz lekcje. Nagle, idąc korytarzem ktoś w Ciebie wbiega. Co zrobisz w tej sytuacji?
Nie będę zwracać na tą osobę uwagi i pójdę dalej.
Powiem pani.
Pobiegnę po tą osobę i zrobię aferę. Przecież nie mogę tak tego zostawić!

Siedzisz pod salą i gadasz ze swoją koleżanką. Zadzwonił dzwonek. Cała klasa wchodzi do sali. Idziesz w kierunku swojej ławki. Nagle widzisz, że ktoś usiadł na twoim miejscu. Co zrobisz w tej sytuacji?
Powiem mu, żeby poszedł na swoje miejsce, bo to moje. A jak dalej się nie ruszy to go pobiję.
Powiem pani.
Nie będę się wtrącać. Usiądę na jego miejscu.

Zadzwonił dzwonek i lekcja się skończyła. Idziesz w stronę łazienki. Wchodzisz do kabiny, zamykasz się. I nagle ktoś Cię otwiera, w momencie, gdy ściągasz spodnie. Co zrobisz w tej sytuacji?
Krzyczę na tą osobę, za to że tak zrobiła.
Ubieram spodnie i idę do innej kabiny, a jak znowu otworzy, to pójdę do innej łazienki.
Idę do innej łazienki, zrobić to co muszę, a jak zacznie się kolejna lekcja, to powiem pani, co się stało.

Idziesz korytarzem i nie zauważasz napisu: "Zakaz używania telefonów" wyjmujesz telefon i wtedy dopiero zauważasz napis. Nagle podchodzi do Ciebie jakaś pani i krzyczy na Ciebie, że nie można używać telefonów w tej szkole! Nie daje Ci nawet nic powiedzieć i każe Ci iść do dyrektora. Co zrobisz w tej sytuacji?
Uciekam jak najszybciej od tej pani i chowam się gdzieś.
Próbuję wytłumaczyć pani, że nie widziałam napisu!
Idę do dyrektora i tłumaczę dlaczego trzymałam telefon.

Zadzwonił dzwonek. Zaczęła się matematyka. Nagle pani Cię pyta. (Teraz macie na matematyce miary kątów w trójkątach) Ile stopni ma kąt, jeśli jeden ma 60° a drugi 37°. Ty kompletnie nie znasz odpowiedzi. Co zrobisz w tej sytuacji?
Będę strzelać. Może mi się uda.
Powiem pani, że nie rozumiem tego tematu.
Będę milczeć.....

Jakoś przetrwałaś matmę. Zadzwonił dzwonek. KONIEC LEKCJI! Schodzisz na dół do szatni, ubierasz się i wracasz do domu. Co to był za dzień! Ale nie było tak źle. (Jak to mówią, nie chwal dnia przed zachodem słońca). Nagle zaczyna padać deszcz i wiać silny wiatr. Wiatr jest tak mocny, że aż spadł Ci plecak. Szybko biegniesz za plecakiem i nagle plecak zawiesił się na gałęzi drzewa. Próbujesz go zabrać, ale Ci się nie udaje. Widzisz jakiegoś pana, wygląda na miłego. Pytasz się, czy może Ci pomóc zdjąć plecak. Pan Ci pomógł i z uśmiechem odszedł. Po kilku minutach dochodzisz do domu. Jesteś cała mokra. Przebierasz się w suche ciuchy. Nagle przypominasz sobie, że musisz jeszcze odrobić lekcje z matmy, a przecież nie rozumiesz tego tematu(jesteś sama w domu). Co zrobisz w tej sytuacji?
Napiszę do koleżanki, żeby wysłała mi zdjęcię pracy domowej, żebym mogła spisać.
Będę wpisywać byle jakie wyniki.
Poczekam aż rodzice wrócą z pracy i mi pomogą.

4 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Daisy..
Daisy..
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 1

Rainbow.Dreamz

Rainbow.Dreamz

POWIEM PANI✨

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej