Co zanieczyszcza Twój umysł?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 50

_Niko_San_

_Niko_San_

Stres! To właśnie on zanieczyszcza Twój umysł. Najprawdopodobniej w Twoim życiu jest bardzo stresujący okres, przez co ciąży na Tobie duża presja, wiążąca się ze stresem. Spróbuj się odprężyć, zrobić coś co daje Ci dużo radości i sprawi, że zapomnisz o zmartwieniach, pojedź na wakacje lub spotkaj się ze znajomymi. Podziel się wynikiem w komentarzu!

To jest naprawdę prawdzie,
I cudnee

Odpowiedz
_Olifka_

_Olifka_

Problemy

Tak :'3

Odpowiedz

lusi06

Nadmiar obowiązków!
Nadmiar obowiązków! To one zanieczyszczają Twój umysł. Najprawdopodobniej masz teraz na głowie wiele rzeczy do zrobienia, przez co brakuje Ci czasu na własne potrzeby. Mimo wszystko powinieneś spróbować znaleźć chwilę dla siebie lub jeśli to możliwe odwlec daną rzecz lub rzeczy w czasie, by trochę odpocząć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Możliwe ale nwm bo ostatnio moje nogi wieczorami ałała

Odpowiedz
sunshide

sunshide

Problemy!

Myślę, że tak. Nie no, to jest świetny quiz!

Odpowiedz
1
DarekNiszczarek

DarekNiszczarek

MORDO W GLOWIE MI KURDE SIEDZISZ SKĄD WIEDZIAŁES ZE MI TO UMYSŁ ZANIESCZYSZCZA MOOOOORDOOOO SZACUN TY TO JAKIŚ MAGUK KURCZE BLACHA JETSEŚ

Odpowiedz
Chrysty_OwO

Chrysty_OwO

Problemy

Odpowiedz
Kicia_Games

Kicia_Games

Stres
Niestety tak..

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Problemy!

Problemy! Z Twoich odpowiedzi wnioskuję, że to właśnie one zanieczyszczają Twój umysł. Mogą to być problemy z rodziną, przyjaciółmi lub drugą połówką. Postaraj się mniej o nich rozmyślać, może przejdź się na spacer do parku lub zrób coś innego, co sprawia Ci przyjemność, a na pewno zauważysz poprawę. Postaraj się wyciszyć i poukładać myśli lub rozwiązać dany problem, pamiętaj do wszystkiego potrzeba czasu, a jestem pewna, że wkrótce wszytko się ułoży! 

Tak 😰

Odpowiedz
1
Nieznana_0gd

Nieznana_0gd

Tajemnice!
Tajemnice! Po Twoich odpowiedziach stwierdziłam, że to właśnie one zanieczyszczają Twój umysł, najprawdopodobniej od dłuższego czasu tłumisz w sobie jakiś sekret lub przetrzymujesz zbyt dużo tajemnic, które wyjawili Ci inni. Najlepszy sposób, by sobie ulżyć jest podzielenie się z tym z kimś innym, wyjaw swą tajemnicę jakiejś zaufanej osobie, a jeśli skrywasz tajemnice innych najlepiej będzie, jeśli pogadasz o tym z tymi osobami i powiesz im o swoich obawach. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
_Swallow_

_Swallow_

Problemy!
Problemy! Z Twoich odpowiedzi wnioskuję, że to właśnie one zanieczyszczają Twój umysł. Mogą to być problemy z rodziną, przyjaciółmi lub drugą połówką. Postaraj się mniej o nich rozmyślać, może przejdź się na spacer do parku lub zrób coś innego, co sprawia Ci przyjemność, a na pewno zauważysz poprawę. Postaraj się wyciszyć i poukładać myśli lub rozwiązać dany problem, pamiętaj do wszystkiego potrzeba czasu, a jestem pewna, że wkrótce wszytko się ułoży! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Dzięki za poprawienie mi humoru 😘☺️ Super quiz

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej