Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

– Co sądzę o wojnie na Ukrainie – (szczerze)

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
.Szymon_Hogwart.
.Szymon_Hogwart.
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 18

.Demon.Z.Dsmp.

.Demon.Z.Dsmp.

Nie wiem ale myślę że to co mówisz ma sens ale im też się trochę należy bo jak ty byś się czuł(a) gdyby nagle trzeba było się wyprowadzić w takim pośpiechu że nic zabrać nie można. Ty byś się cieszył(a) z utraty domu?

Odpowiedz
1
.Szymon_Hogwart.

.Szymon_Hogwart.

•  AUTOR
Odpowiedz
1
-Tadano-Hitohito-

-Tadano-Hitohito-

Cóż
Z wieloma rzeczami się nie zgadzam
Ale troszkę racji się w tym znajdzie

Odpowiedz
zoriana

zoriana

krótko mówiąc: czegoś ty się naczytał i naoglądał że takie głupoty wypisujesz

Odpowiedz
.Szymon_Hogwart.

.Szymon_Hogwart.

•  AUTOR

@zoriana ja to mówię z swojej prepsektywy kur-

Odpowiedz
1
zoriana

zoriana

@.Szymon_Hogwart. to ta perspektywa jest zła i myląca dla innych

Odpowiedz
Harry_Kotel112

Harry_Kotel112

Jakby nie patrząc to trochę racji w tym jest, jednak nie wolno nam porownywac tego co sie stalo w 1939, bo to nie są ci sami ludzie. Potrzebują pomocy, to zrozumiałe, ale czasem jest to po prostu zwykła manipulacja.
Moge się się z tobą zgodzić tylko w niektorych fragmentach

Odpowiedz
1

Sibaru

Co za arcydzieło

Odpowiedz
lifeonocean

lifeonocean

Myślę, że Twoje spostrzeżenia są słuszne, aczkolwiek nie wszystkie.

Odpowiedz
Sunvellity.

Sunvellity.

Gdy byłam w galerii jakaś Ukrainka, jak wzięłam se ostatni kapelusz i za niego już płaciłam, powiedziała ze „Jej córeczka go potrzebuje, ze mam go oddać” a sprzedawca dał jej to i po hamssssssku powiedział mi „One są z Ukrainy…”

Odpowiedz
.JennieKim.

.JennieKim.

Putin to h*j i trzeba go j*bać normalnie.sorry za przekleństwa ale to prawda. I ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ

Odpowiedz
2
WeraHatake

WeraHatake

Zgadzam się, że to chore, iż putin zaatakował Ukrainę. Jest to okrutne i przerażające.

Szczerze? Nie znam żadnej osoby z Ukrainy, ani nie widziałam przypadków, żeby taka osoba przesadzała z domaganiem się czegoś u nas. Za to raz spotkałam się z sytuacją w jednej z galerii handlowych, gdzie jakaś kobieta wyzywała pracującą tam Ukrainkę tylko dlatego, że właśnie miała takie zdanie jak Ty o wszystkich osobach z Ukrainy. Sądzę, że do każdego człowieka powinno się podchodzić indywidualnie, bo każdy ma inną historię – jedni naprawdę potrzebują pomocy, mają traumę po tym, co widzieli podczas wojny, a inni robią przekręty i odwalają różne rzeczy. To przecież nie tak, że naród określa, jak jednostka się zachowa i wszystkie jednostki z danego narodu nie będą się zachowywać jednorako. Tak samo jak Polacy – niektórzy nasi rodacy wyjadą za granicę i będą pokazywać się z dobrej strony, jako uczciwi ludzie, a inni będą np. kraść. Bywa. Także no.
I nie, Ukraińcy nie są wyjęci spod prawa. Jak ktoś przebywa na terenie naszego kraju, to obowiązuje go nasze prawo. Kropka.
A odniesienia do historii uważam za słabe zagranie. Jakby – ani ja, ani Ty wtedy nie żyliśmy, nie znamy tamtych realiów na własnej skórze, bo słyszeliśmy o tym tylko na historii lub z internetu. Poza tym nikt nie powinien odpowiadać za błędy przodków (np. gdyby jakiś Polak zabił kiedyś jakiegoś Litwina i potem po kilkudziesięciu latach potomek tego Litwina spotkałby Ciebie, jako Polaka, to czy uważasz, że spoko byłoby, gdyby uznał, że to niejako Ty odpowiadasz za tamtą zbrodnię, bo jesteś tej samej narodowości? No właśnie).
Nie powstanie żaden 'Ukropol' – wierz mi, że Ukraińcy kochają swoją ojczyznę i chcą do niej wrócić, jak tylko wojna się skończy (a przynajmniej słyszałam wiele takich wypowiedzi).

Odpowiedz
3
shroomek

shroomek

No nie wiem czy relacje Putina i Biden'a można nazwać dobrymi huh, niby się zgadzam, ale trochę błędów, Putin mimo naszego bycia w NATO też może nas zaatakować, na II Wojnie światowej inni niby nam pomagali, ale wielka to ta pomoc nie była

Odpowiedz
2
DarkBlackNinjaOfficial

DarkBlackNinjaOfficial

@shroomciek To wina Francji i Wielkiej Brytanii, choć mam nadzieję, że te kraje choć po tylu latach zdobyły honor

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej